Rankų darbo elegancija: 20 idėjų apyrankėms su savo rankomis

Iki šiol, net labiausiai reikliausių"Fashionista" turi galimybę pasirinkti priedą pagal jūsų skonį - yra tiek daug galimybių! Bet kokia naujai įsigyta papuošalai nieko nesiskiria nuo to, kurį sukūrėte savo rankomis. Ir pagal originalumą jis tikrai neatsisakys netdizaineris, galų gale, jei nori, galite naudoti labiausiai netikėtą medžiagą - plastikinį butelį, užtrauktuką, drabužėlių žnyplę, kaiščius ir kaiščius, kiaušinių dėžes ... Ir tai dar ne viskas!

1.

Iš nėrinių ir pakabos

Tai yra lengviausias būdas padaryti jūsų apyrankęrankos ir labiausiai varginantis. Paimkite suspensiją, kuri jums patinka, ir tvirtai pritvirtinkite stiprius siūlus (virveles, juostas, vilkikus). Galite užsifiksuoti galus su užsegimais, arba jūs galite juos tiesiog tvirtinti ant riešo su lanku.

2.

Mezgimas

Uždaryti baigtą medinį apdirbimą arbapadėkite plastikinį butelį (žr. 13 punktą). Jei jūs neturėjote ypatingą simpatiją verpalai ir virbalais, galite tiesiog nusipirkti gatavą "dovyaz" arba naudoti megztų nereikalingų dalykų gabalas.

3.

Pugovkis

Labai originalios ir šviesios apyrankės! Be abejo yra viskas: mažiausias ir didžiausias, mediniai, plastikiniai, ketaus, išgaubtos, vienoje pusėje įspausta, vaikų ir senamadiškas garbanotas su perlamutru ...

mygtukai (2)

mygtukai

4.

Mes naudojame kaiščius

Neseniai šios apyrankės viską įgaunatarp rankenėlių populiarumas - tuomet ten elegantiškuose šepečiuose galima pamatyti stilingas "kaištines" juosteles. Eksperimentuokite - pakeiskite granulių ir kaiščių spalvą, pakeiskite jų dydį ir formą, kol rasite savo idealų variantą.

5.

Dekupažas

Decoupage metodas tinka tiek plastiko,ir mediniams ruošiniams. Turite kruopščiai riebaluoti substrato paviršių alkoholiu arba skysčiu, kad pašalintumėte laką, gruntuotumėte jį (dažais arba praskieskite vandens klijais PVA santykiu 1: 1). Tada išpjaukite iš bet kokios servetėlės, kad jums patinka kai kurie elementai (labai sunku klijuoti kietą servetėlę be tam tikro įgūdžio) ir klijuokite ją ant apyrankės. Atminkite, kad jums reikia naudoti tik tinklinio audinio viršutinį rutulį (jie dažniausiai yra trijų sluoksnių). Gruntas turi visiškai išdžiūti! Kai klijai ir servetėlės ​​nustos laikytis jūsų rankose, galite padengti gaminį laku. Vietoj servetėlės ​​galite naudoti laikraščių iškarpas.

6.

Polimerinis molis arba termoplastika

7.

Senas žaibas

Puikus sprendimas yra, kaip naudoti nesėkmingas "gyvates".

8.

"Coco Chanel" stiliumi

Madame Coco buvo pirmasis, kuris išrado stiprintiminiatiūrinės sankabos ilgosios juostos, ir kad jie buvo stipresni, ištempti juos per dideles grandines. Tas pats metodas, kurį mes naudojame kuriant šį stilingą apyrankę ...

Jei norite, galite pridėti keletą didelių karoliukų.

9.

Karoliukai

Ar manote, kad galima pinti tik karoliukus aplink karoliukus? Ir čia ne! Keletas elementarių metodų ...

10.

Ledų lazdelės

Juokingi, bet netgi jie gali būti naudojami kuriantbižuterijos! Virinama medinių lazdelių mažame puode apie 15 minučių, kad jie taptų lanksti. Tada įdėkite jas į puodelį ar puodelį, kad būsimieji apyrankės įsigijo norimą formą (žr konteinerio kaklo yra ne per siauras, ir kad ranka tiesiog negavau per!). Per dieną jūs galite pradėti dekoruoti! Norėdami tai padaryti, galite dažyti tuščią razdekupazhit jų, aptraukto audiniu arba išklijuotos ... ženklų, pavyzdžiui!

ledų lazdelės (1)

ledų lazdelės (3)

11.

Apyrankė iš ... kiaušinių dėklo!

Taip, netgi tokia šerdies versija kaip kiaušinisdėklas. Norėdami tai padaryti, supjaustykite padėkliukus į gabalus, pamerkite juos per naktį vandenyje, išspauskite susidariusią masę, pridėkite šiek tiek klijų ir minkykite kaip tešlą. Dabar iš šio "molio" galite kažką daryti! Bet jūs bandote padaryti apyrankę, naudodami kaip pagrindą formuojant buteliuką ar stiklą. Padažykite mišinį iš kiaušinių dėklo į pagrindą, suteikiame aiškią formą, bet jūs negalite ypač pabandyti - taigi apyrankė pasirodys labiau autentiška. Kai baigta apyrankė yra sausa, ją galite dažyti.

12.

Naudokite hex riešutus

Mažas fotografijos meistras-klasė ...

Tokia apyrankė gali ne tik mėginti visiems originalumo mėgėjams.

13.

Plastikinis butelis

Iš plastikinio buteliuko pritvirtintą lėkštelę galima pririšti, apvynioti audiniu, išsiuvinėti karoliukais arba blizgučiais.

14.

Oda, zomšos ar veltinys - stilingas "aštuoni"

Tokiai apyranklei reikės storo audinio ir trafareto, kurį galite piešti rankomis ir supjaustyti. Išsami meistriškumo klasė padės jums įdėti ...

Nuotraukos yra spragtelėjamos.

aštuoni (1)

aštuoni (3)

aštuoni (5)

aštuoni (7)

aštuoni (9)

15.

Kvailas lankas

Kitas audinio apyrankė. Pabandykite naudoti tankus nėrinius!

16.

Moulin ir Afrikos stilius

Remdamiesi guma arba plastikukanulės (yra galimybė apsilankyti santechnikos skyriuje!). Užvyniokite jas į daugiaspalvę siūlą ir užfiksuokite jas prie galų. Prie tokios apyrankės galite sukurti panašią karoliai - tiesiog paimkite vamzdelį autentiškiau.

17.

Diržai ar virvutės

diržai (6)

diržai (4)diržai (2)diržai (3)

18.

Susieti grandinę

Kitas variantas - įveikti grandinę. Tiems, kurie žino, kaip elgtis su nėrimu ir verpalais.

19.

Didelės karoliukai

Neįprastas ir stilingas audimas.

dideli karoliukai (1)

20.

Perlas ir juostelė

Dėl tokios apyrankės, paimkite plačią juostelę irdideli karoliukai. Technika yra paprasta: tiesiog įdėti per juosta, suverti karoliukai, juostelės raukšlių, kitu karoliuku. Paimkite vietoje juostelių nėrinių ir dar dar elegantiškesnę parinktį.