Pinti ant drabužių? 10 būdų, kaip juos pašalinti be agresyvios chemijos

Visi mes turėjome susidurti su sunkiai pašalintomis dėmėmis. Kartais dėl nedidelės dėmės, jūs turite visam laikui atidaryti savo mėgstamą dalyką tolimiausioje kabineto dalyje. Nepaisant to, neskubėkite tai padaryti. Mes atkreipiame Jūsų dėmesį į 10 rūšių skirtingas vietas ir 10 būdų juos pašalinti be pavojingų cheminių medžiagų.

1.

kava

Jei ant drabužių gaunate kavą, sumaišykite ją lygiaiglicerino kiekis, vanduo ir amoniakas. Sumaišykite šį skysčio dėmę ir palikite tai 3-5 valandas. Kruopšciai nuplaukite audinį ir įsitikinkite, kad nėra daugiau dėmes. Šis receptas taip pat gali būti naudojamas šokoladui ir kakavai.

2.

Rašalai

Drėgnuotos medvilnės tamponu su acetonu ir nuvalykite dėmę,kol ji išnyks. Rašalai taip pat išsiskiria alkoholiu, stalo actu ir citrinų sultimis. Tiesiog atkreipti dėmesį į tai, kad šie skysčiai gali "rūdyti" piešimo ant drabužių, todėl prieš jums patrinti rašalo dėmę, patikrinkite ant mažyčio sklypo, jei acetonas piešimo pakenkti.

3.

Kraujas

Šis dalykas turi būti įmirkytas šaltame vandenyje. Tada kruopščiai nuplaukite muilu su buitiniu muilu ir palikite 30-60 minučių, tada vėl praplaukite šaltu vandeniu. Jei to nepakanka, pridedama prie vandens stalo druskos (1 šaukštą druskos vienam litrui vandens).

4.

Vaisių sultys

Tai reiškia, kad pašalinti pėdsaką iš vaisiųnaudok vandenilio peroksidą: 1 arbatinį šaukštelį pusę stiklinės vandens. Skysčiu sumaišyti medvilniniai tamponai turėtų būti nuvalyti dėmeliais, o paskui išplauti šaltu vandeniu.

5.

Žolė

Žalios dėmės yra gerai pašalintos muilo tirpalu, įpilant 10 ml amoniako. Taip pat galite naudoti odą 30 ml plius 10 ml amoniako.

6.

Vynas ir uogos

Sumaišykite gliceriną ir žaliavinį kiaušinio trynįant dėmių 2-4 valandas, o paskui nuplaukite šiltu vandeniu. Jei dėmelis vis dar šviežias, galite naudoti įprastą verdantį vandenį: traukite audinį ant dangtelio ir supilkite verdančiu vandeniu.

7.

Puodas

Pavargę nuo gelsvos dėmės ant baltų drabužių? Jei audinys yra medvilnė - traukite dėmę vyno actu, o po to nuplaukite, o jei jis yra šilkas, tada atskiest 1 šaukštą gryno alkoholio su 1 stikline vandens ir be dėmių, kaip buvo!

8.

Riebalai

Iš riebių dėmių galima pašalinti naudojantindų ploviklis. Ji turėtų būti kruopščiai įtrinti į audinį iš abiejų pusių ir tegul viskas atsigulti 10 minučių ir tada pratęsti. Ploviklyje galite įdėti šaukštą sodos, kad būtų efektyvesnis. Jei šis metodas neveikia, o riebalai lieka, nuvalykite vatos tamponu į benzino ir apdorokite dėmes. Ypač geras benzinas ištirpsta variklio alyva, kuri taip pat dažnai padaro drabužius purviu. Jei dažomi šilko audinys, jums padės iš druskos ir amoniako žiupsnelis mišinį.

9.

Vaškas

Jei vaškas atsiranda ant jūsų drabužių, jums pirmiausia reikiamaksimaliai išimkite iš audinio, tada įdėkite ant jos šlapią marlę, o per marlę - kelis sluoksnius. Geležis su geležimi. Būtina pakeisti blotterį ir pakartoti procedūrą keletą kartų, kol dėmės dingsta.

10.

Dažai plaukams

Dažnai būna, kad namuose dažant plaukusdrabužiai įeina į šią medžiagą ir išlieka ilgą laiką. Sumaišykite vandenilio peroksido šaukštą su amoniako šaukštas, mirkymas dėmę ir tegul viskas melas tol, kol jis nedingsta.

Šie patarimai padės jums susidoroti su dėmėmis becheminių dėmių valikliu ir ėsdinančiomis medžiagomis. Tačiau nereikia pamiršti, kad jei audinys konkretūs, konkurse tokių procedūrų - tai geriau kreiptis į specialistus, kad būtų išvengta rimtos žalos.