Veiksmai, kurie neleidžia jums tobulinti savo gyvenimo

Kai kurie iš mūsų norėtų sudaryti sąrašusmotyvuoti save pasiekti tikslus, tobulinti dvasiškai ir fiziškai. Šiuose sąrašuose galite rasti tokius elementus kaip "Padaryti valandą per dieną" arba "Skaityti 10 knygų per mėnesį" ir kt. Kiekvienas žmogus turi savo vertybes ir žingsnius link svajonės. Mes stengiamės išmokti save daryti gerais veiksmais, daryti tinkamus dalykus. Ar jūs kada nors manote, kad be teigiamų momentų būtų gerai atsikratyti neigiamų veiksmų? Kuris iš jų? Tai bus aptariama mūsų straipsnyje.

1. Nuolat sakykite "taip". Dabar tai nėra "gera" taip ", kai jums suteikiama galimybė patirti kažką naujo, kai sakote" taip "savo gerovei. Tai reiškia, kad "taip", kai sakote, kad esate pernelyg apsunkus. Jūs turite būti malonus, mandagus, suprasti - tai moterų esmė, bet aukoti save, kad patenkinti kitiems, nėra tinkamas sprendimas. Išmokite kartais atsisakyti, kai jums siūloma dalyvauti neįdomuose projektuose darbe. Arba, kai vienas iš artimųjų paskutinėje akimirkoje prašo jums palankumo, kuris pažeis visus jūsų planus. Kartais sunku atsisakyti, bet tai būtina.

2. Pirkite nereikalingus daiktus. Kiek mes visi reklamuojame? Viename iš straipsnių mes jau parašėme apie nereikalingus pirkimus. Tačiau šis sąrašas gali būti tęsiamas neribotą laiką. Kartais verta galvoti apie: "Ar man reikia šio dalyko? Ar aš jį naudosiu? ". Negalima nusipirkti. Galų gale mes dažnai būna moterys, kad perkame įvairias mielas meškeres ir, atrodo, naudingi prietaisai, kurie galiausiai namuose dulkės. Praleiskite pinigus manikiūrui arba padėkite jį į kažką vertingo.

3. Klausyk / skamba garsus. Tai puikus blogis. Be to, tai nėra naudinga tiems, kurie gieda. Blogas dalykas, kurį galite išgirsti apie žmogų už jo nugaros, dažnai yra melas. Galbūt visiškai suklastotas faktas, galbūt, pagražinta / iškraipyta tiesa. Negalima spręsti apie asmenį be asmeniškai bendrauti su juo. Ir atminkite, kad jūs galite "nuplauti kauliukus" taip pat. Ar tai malonu?

4. Darbas kiekvieną minutę. Sunkus darbas, ištvermė - tai yra geras ir naudingas savybes. Tačiau būtina žinoti priemonę. Visada, net ir labai užimtas dienas, rasti laiko atsipalaiduoti ir pailsėti. Paimkite trumpas pertraukas bent kelias minutes. Tai yra būtina jūsų organizmui.

5. atidėti sprendimų priėmimo procesą. Kartą mūsų gyvenime susidūrėme su rimtu pasirinkimu ir dar ne kartą pasirinkome. Tačiau suprantu, kad sprendimas niekur negali paslėpti. Anksčiau ar vėliau jis turės būti priimtas. Kadangi geriau nekenkti ilgai. Nustatyta - nedvejodami. Viskas visada daroma, kad geriau!

6. Gyvenk ne savo gyvenimu. Iš serijos įvairovė, dėl simbolių, kad jūs patirti likimo, tiek jo paties, stebėjimo naujienas apie įžymybes ar privataus gyvenimo bet kurioje jūsų pažįstamas. Kodėl jums to reikia? Jūs turite savo gyvenimą, kuris yra daug įdomiau nei svetimas ar išgalvotas. Jūs turite savo herojai, o ne įsivaizduojamos, kurias sukūrė scenaristas. Tavo gyvenimas yra tikras. Mėgaukitės ir negyvenate su kuo nors kitais.