15 Kalėdų žaislų idėjos savo rankomis

Tiesą sakant, Kalėdų eglutė paprasta. Pakanka prisegti juostelę, mažą žaislą, šviesią pom-poną iš vilnonių siūlų ir juostą ir pakabinti prie medžio. Jei pageidaujama, medį galima papuošti viskuo. Europoje tampa labai populiarus papuošti Kalėdų eglutę ir namą vienos spalvos schemoje. Šiuo tikslu pirmenybė teikiama ne tik žaislams, bet ir žvakėms, girliandoms ir indams. Išbandyk ir tu ...

1.

Žaislai iš senųjų lempučių

Puiki idėja pakartotinai naudotisudegė lempos! Tam jums reikės: dažų, teptukų ir lako, kad būtų galima sureguliuoti efektą. Taip pat galite naudoti blizgučius, kaspinus, šiaudus, mygtukus, popieriaus grandines ir tt Kas nesuderinamas su piešiniu, gali naudoti dekupažo techniką - užklijuotą servetėlę ant gerai dažyto paviršiaus. Tokią rankdarbę galite padaryti su pora vaikų.

lempučių (8)

lempučių (6)

lempučių (6)

lempučių (4)

lempučių (3)

2.

Mes naudojame senus laikraščius ir popierių

Niekas neatšaukė gero senojo papier-mache! Taip pat galite klijuoti įprastus Kalėdų kamuoliukus su laikraščių gabalais. Taip pat ant medžio atrodyti ryškiai kartoninę eglutę, didelių gabaritų popieriaus širdis ", žibintuvėlį", "Gyvatė", snaiges ir girliandas.

popieriaus (38)

popieriaus (36)

popieriaus (29)

popieriaus (23)

popierius (35)

popieriaus (6)

popieriaus (4)

3.

Ažūriniai karoliukai

Prityręs patogu gali padaryti pati zawalcowany žaislas, bet pradedantiesiems tik patars pabandyti siuvinėti karoliukais, blizgučiai ir karoliukai tekstilės gaminys.

karoliukai5

4.

Atitikmenų dėžutės

Dėžutės viduje galite sukurti visą kompoziciją -įdėkite į jį mažus angelų figūros, Kalėdų eglutes, dovanos. Ir jūs galite tiesiog įklijuoti paveikslėlį arba įdėti puokštę Kalėdų eglutės, lapių puissanti, uogas ir kūginius.

5.

Audinių amatai

Audinys yra geras, nes jis gali būti siuvamasbeveik bet kokios formos žaislas. Labai stilingas atrodo ryškiai raudonai ar rausviems medžiams, sniego seniūnams ar bulvytojams "žirneliuose", didelėms nėrinių širdyse ir senoviniams varpams. Daugeliu atvejų jums nereikia net modelių. Galite įsigyti žaislų su holofiberu ar sintepučiu.

Taip pat galite pabandyti tiesiog įklijuoti Kalėdų kamuoliukus su ryškiu audiniu, suformuojant visą kompoziciją juostelėmis ir visų rūšių dekoru.

6.

Veltinio žaislai

Plunksnos - medžiaga yra dar įdomiau nei audinys, taigiKadangi jis neuždengia ir nereikalauja apdirbimo krašte, jis turi daug įvairių spalvų ir skirtingo tankio, puikiai klijuoja ir siuvamas, todėl galima gaminti žaislus su mažomis detalėmis.

Pabandykite padaryti tokį juokingą Kalėdų Senelį ...

veltinio meistrų klasė (1)

veltinio meistriškumo klasė (3)

7.

Kryžminio siuvinėjimo puošyba

Tie, kurie mėgsta siuvinėti ir kas sukaupėdaugybė nedidelių gatavų darbų, kurie yra laisvas, gali gaminti aukštos kokybės kailinius žaislus. Pakanka iškirpti siuvinėjimą (atsitraukiant tris centimetrus ant drobės) ir įklijuokite ją į kartoną. Liekami kraštai sulenkti ir įklijuoti iš užpakalio. Jei norite paslėpti visus pažeidimus, jūs galite įklijuoti veltinį, kartoną ar popierių iš vidaus. Plius juostos ir Kalėdų eglutės žaislas yra pasirengęs!

siuvinėjimas

8.

Pebble - lašai

Tokie skaidrii akmenukai parduodami parduotuvėseuž dekoro, dažnai gėlių kioskuose ar guli šalia vazos prekybos centruose. Paimkite tokius "lašelius", superglių maišelį ir pradėkite gaminti kaip kalėdinės eglutės, snaigės, apskritimo, pusmėnulio formą. Klijuokite akmenis ties sąnariais ir laiku pašalinkite perteklinį klijų.

9.

Neskuchny paprastų rutulių dekoro

Jūs taip pat negalite apgauti su medžiaga, betnaudokite nuobodu monochrominius rutulius. Užpildykite įprastą švirkštą klijais ir įdėkite nuotrauką ant rutulių. Pabarstykite viską ant viršaus su blizgučiais ar manų kruopos. Jūs gaunate išskirtinį ir subtilų "sniego" modelį.

Jūs taip pat galite piešti rutulius rankiniu būdu. Juokingi snukiai, sniego drebėjimai, snaigės, eglės, plikieji medžiai ir kaušas - tai yra kiekvieno galia!

10.

Šiaudai ar sriegiai

Prisiminkite darbo pamokas, kai mus mokėmeVilna sriegiai ir pripučiami rutuliai daro žibintus? Kodėl negalima daryti to paties, bet mažiau ir nenuolat ant medžio? Norėdami tai padaryti: pripūsti balioną (gana lengva, didžiojo Kalėdų eglutės dydžio), tepkite jį klijais ir chaotiškai, apvyniokite jį siūlais ar šiaudais. Kai klijai džiūsta, perpuls kamuolį ir traukite jį per tinklą. Pritvirtinkite juostelę, juostas ir gali pakabinti ant Kalėdų eglutės! Patarimas: kad nebūtų įstrigęs balionas, prieš pradėdami dirbti galite jį apvynioti maisto plėvele.

Kitas būdas naudoti verpalus ar šiaudus - apvynioti juos aplink vielos rėmus žvaigždžių, širdžių, elnių antgalių pavidalu.

11.

Seni diskai

Naudoti nereikalingi diskai gali būti naudojamiskirtingais būdais. Jie gali būti dažomi, dekoruoti modeliuojant, atsiskirti, suskaidyti į trupinius ir iš jo pagaminti mozaiką. Klijuokite savo diske savo šeimos nuotrauką ir papuoškite ją kraštais - gausite ne tik Kalėdų eglutės žaislą, bet ir įsimintiną rėmelį nuotraukai.

12.

Kalėdiniai žaislai iš kiaušinių dėklo

Ar tu nustebei? Tačiau kiaušinių dėklas gali būti puiki medžiaga dekoratyviniams gaminiams, ir jos taikomos ne blogiau nei molis. Pirmiausia pamaišykite padėkliuką per naktį vandenyje (pageidautina jį sudaužykite prieš jį į mažus gabalėlius). Tada nuvalykite gautą masę, pridėkite šiek tiek PVA ir suminkškite ją kaip įprastą tešlą. Dėl ištikimybės keletą kartų "išmuškite" savo "molio" ant grindų (ar geriau paskleiskite audiniu!), Kad išskirtų oro burbuliukus. Dabar galite pradėti modeliavimą. Prisiminti! "Molis" iš dėklų džiovinimo metu sukietėja iki akmens būklės, todėl nedelsiant iškart iškasamas. Paruoštą darbą išdžiūti ilgą laiką, ir geriausia jį palikti keletą valandų. Tada galite dažyti ir pritvirtinti juostas.

13.

Pugovkis

Naudodami mygtukus, galite papuošti Kalėdų kamuoliukus, išdėstyti ant jų visas piešinius arba iš jų pagaminti savo dekoracijas. Kitas pabandyti išardyti pugovki ant kartono ir išpjauti juokingas figūras.

14.

Gofruotas popierius

Išpjaukite arba supjaustykite gofruotą vyniojantį popieriųjuostą ir pasukite jų paketus. Iš ryšulių supilkite dešrelės "rozetės" ir įklijuokite jas į dubenėlį, kol lipinate. Jūs gausite gana stilingą ir originalią žaislą.

15.

Naudokite nereikalingas korteles