7 priežastys išgerti stiklinę vandens su citrinos sultimis

Jums reikia tik kelias sekundes, kad sukurtų šį gydomąjį eliksyrą ir šiek tiek daugiau jį išgėrtų! Vandens su citrina privalumai turi būti žinomi visiems!

Jei gausite tokį nuostabų įprotį -kiekvieną rytą gerti stiklinę vandens su nuostabiu vitamino C šaltiniu - jūsų kūnas, be abejo, labai jums padėkos. Taigi, kas yra naudinga, yra paprasta, tačiau visiems prieinama procedūra, skirta kūno gerinimui?

1.

Stiprinti imuninę sistemą

Citrinai yra daug vitamino C, kuris yra galingasantioksidantas, jis apsaugo jūsų kūną nuo bakterijų ir virusų. Jis taip pat turi antistresinį poveikį, stimuliuoja smegenis ir kontroliuoja kraujospūdį.

2.

Šarminis balansas suderintas

Daugelis žmonių išgirdo frazę "rūgščių ir bazių kūno pusiausvyra", tačiau labai mažai žmonių žino, apie ką jie susiję. Aš pabandysiu paaiškinti labai paprasta.

Kiekvienas produktas turi labai svarbų rodiklį -rūgštingumo lygis. Kai produktas suskaidomas mūsų skrandyje, jis išleidžia arba šarmą, arba rūgštį. Ir jei rūgštis yra daugiau - tai trukdo gamtiniam ląstelių atsistatymui, sutrikęs metabolizmas.

Kad tai nebūtų atsitiktų - stebėkite produktų pusiausvyrą ir gerkite vodichku su citrina.

3.

Galimybė statyti

Labai dažnai žmonės painioja jausmus su badutroškulys, ir dėl to - jų troškulys "areštuoja". Geriau gerkite stiklinę vandens, viskas pateks į vietą. Bet tai dar ne viskas: citrinų sultyse yra pektino, kuris puikiai padeda kovoti su bado pojūčiu.