Skanūs vaistai: 5 receptai vitaminų mišiniams

Norėdami išgyventi šaltą be virusinių ligų ir nebijokite peršalimo, svarbu stiprinti kūno apsaugą. Tobulinkite savo imunitetą gamtinių produktų pagalba. Pavyzdžiui, galite paruošti vieną iš siūlomųmažesnis vitamino mišiniai kad padidinti hemoglobino lygį kraujyje, suteikia stiprybės, energijos, ir turi teigiamą poveikį smegenų, širdies ir kraujagyslių sistemą.

Džiovinti vaisiai su medumi

Bet kokius vaistus galite rasti vaistinėje, bet tai geriaunaudoti daugiau natūralių priemonių. Džiovintų vaisių ir medaus mišiniai, paruošti savarankiškai, yra labai naudingi, skanu ir neturi šalutinio poveikio. Didžiulis vitaminų, kurių sudėtyje yra džiovintų vaisių ir medaus, tiekimas atitiks savo terapinę funkciją. Galite paruošti mišinį pagal savo skonį, naudodami savo mėgstamus džiovintus vaisius.

Ingredientai: razinos - 50 g, slyvos - 50 g, džiovintos abrikosai - 50 g, datas - 50 g, figos - 100 g, medaus - 300 g.

Pasirengimas: Paimkite visus džiovintus vaisius, nuplaukite ir smulkiai pjaustykite juos. Tada įpilkite skysčio medaus ir kruopščiai sumaišykite visas sudedamąsias dalis, kad jie pamirtų. Paskirstykite į patogius ir sandariai uždarytus indus. Laikykite šį mišinį šaldytuve.

Šaltalankių tyrės

Spinduliuojanti saulės uogų palieka lašąabejonės - ji gimė džiaugsmui ir sveikatai! Gamta sukūrė į kiekvieną aukso uogų daug vitaminų ir mineralų, kad ji pelnytai užima pirmąją vietą pasaulio podiumą Garbės gijimą. Apsidrauskite nuo virusų ir peršalimo vėsioje metų laiku padės vitamino sudėtį kuriame dalyvavo šaltalankių ir medaus. Ši gijimo priemonė ne tik sutaupys jus nuo šalčio, bet ir patiks jūsų ryškiu skoniu pusryčiais ar pietumis.

Sudėtis: gėlių medus - 1 stiklinė, šaltalankių uogos - 2 puodeliai riešutų - 10 vnt.

Paruošimas: Uogus nuvalykite per sietą arba maišytuvą, tada štampuokite. Į gautas sultis įpilkite skysčio medaus ir susmulkintų riešutų. Gerai sumaišykite ir padėkite į sterilizuotas stiklaines.

Vitamino mišinys su riešutais

Pabandykite paruošti naudingą vitaminų mišinį,kuris pakels nuotaiką saldus dantis ir ne tik. Jis gali būti valgomas pusryčių metu arba vietoj užkandos, porą valandų prieš pietus. Jis tonizuoja ir stiprina savo sveikatą, nes visi maisto produktai, kurie yra įtraukti į savo sudėtį, gydomąsias ir padėti apsaugoti organizmą nuo gripo ir kitų virusinių ligų, ir nervų - nuo streso, pagerinti virškinimo trakto, širdies ir kraujagyslių sistemą, pratęsti jaunystę visų audinių ir kūnai.

Sudedamosios dalys: slyvų, kauliukų - 50 g razinų - 50 g džiovinti abrikosai - 50 g datas - 50 g, yra figų - 50 g, graikinių riešutų - 100 g sezamo sėklos - 50g migdolų - 50g anakardžių - 50 g , skystas medus - 100 g.

Pasirengimas: Perduokite per mėsmalę arba supjaustykite džiovintus vaisius ir riešutus su maišytuvu. Tada pridėkite medaus, kad masė taptų homogenine masė. Gatavų mišinių laikykite švarioje stiklinėje indelyje su dangteliu vėsioje, tamsioje vietoje. Paimkite 1-2 tp. per dieną.

Viburnum su cukrumi

Kalina yra puiki natūrali priemonėstiprinti imunitetą, nes jo uogose yra daug vitaminų ir maistinių medžiagų. Kalina naudinga širdies ligoms, hipertenzijai, peršalimui, kosuliui, gerklėms gerybėms ir dantenų gydymui. Kalinos uogos yra labai nepatogios, karčios, bet labai naudingos. Kad negalėtumėte nerimauti dėl savo skonio ir naudingų medžiagų, geriau juos saldinti cukrumi.

Sudėtis: viburnum - 1 kg, cukrus - 200 g.

Pasirengimas: Išvalykite "Kalina", nuplaukite ir išdžiovinkite. Toliau per marliuką išmaišykite sultis ir sumaišykite su cukrumi. Sudėkite mišinį į virinimą. Paruoštas mišinys supilamas per sterilizuotas stiklaines ir supilamas. Toks ruošinys gali būti laikomas kambario temperatūroje.

Medus ir česnakų mišinys

Medaus ir česnako mišinys - tai tikra "termobranduolinė bomba" nuo peršalimo ir gripo gydymo.

Sudedamosios dalys: česnakai - 3 galvutės, imbiero šaknys - 1 gabalas, medus - 1 stiklas, cinamonas - 1 šaukštelis.

Paruošimas: Sumalykite česnaką ir imbiero šaknį maišytuve, įpilkite medaus ir cinamono. Paimkite vakarais, netrukus prieš miegą - papildoma šiluma ir miegas pagreitins imuninius procesus.

Gero apetito ir būti sveiki!