Jis nėra paslaptingas, jis yra asilas: 10 ženklų

Kaip suprasti žmogų? Kaip suprasti jo santykius su savimi? Kodėl moterys visada tiki žodžiais, pavyzdžiui: "Aš nesu pasirengęs už rimtų santykių", "man reikia apmąstymų", "Susitikime rytoj, nes turiu negyvą žiurkėną", "Aš esu labai užimtas darbe, ir vienintelė priežastis, mes ne matė visą savaitę "ir kt. Atėjo laikas, kad moterys jau įtrauktų sveiku protu ir drąsiai įvertintų padėtį, atidžiau pažvelgti į vyrus, su kuriais jie bendrauja.

Atkreipkite dėmesį į 10 požymių, kuriais susisiekėte su asile.

1. Jis neatsako į skambučius ir SMS.

Jis yra abonentas, kuris visada yra nepasiekiamas. Jis atsakys į jūsų skambučius ar SMS per kelias valandas, jei ne dienų. Jei bandysi sužinoti tokio elgesio priežastis, jis trumpai atsako, kad jis buvo per daug užsiėmęs, tačiau nepasipelnė ir nesuteikė informacijos apie savo darbą.

2. Palauk mane, ir aš ateisiu.

Jis niekada nesudaro planų, nes jo gyvenimas yra labainenuspėjamas. Jūs niekada nežinote, ar susitiksite šį vakarą. Jei jums pasiūlys jį pamatyti penktadienį 20 val., Jis patvirtins, kad jis ateis siųsdamas SMS be penkių iki aštuonių.

3. Linksmas žvėris.

Jis jus elgiasi labai gerai - jis rodo švelnumą ir meilę. Tačiau su likusia komunikacija yra kitokia. Jis dažnai grubus ir žiaurus. Pagalvokite apie tai, kiek ilgai jis teiks jums malonų.

4. Jo pajamų šaltiniai niekam nežinoma.

Kiekvieną kartą, kai bandysi išsiaiškinti, kas jis yrauždirba savo gyvenimą, negirdi aiškios atsakymo. Jis nuolat eina aplink ir išleidžia tik bendrus žodžius. Tikriausiai jis yra slaptas tėvo sekėlis arba laimėjo loteriją.

5. Naktinis laikrodis.

Keista, kad jūs visada susitinkate tik tada, kai jam patogu. Dažniausiai tai vyksta naktį. Galų gale, per likusį dieną ir naktį jis pernelyg užsiėmęs savo paslaptingu darbu.

6. Labai bloga atmintis.

Atrodytų, kad jis jus domina, bet dėl ​​kokių nors priežasčių jis negali prisiminti, ar turite brolių ar seserų, kur gyvena tavo tėvai, gyvenime ir kad esi vegetaras.

7. Akys priešais.

Jis beveik niekada nežiūri tave į akis, netgiintymumo akimirkos. Posėdyje, jis ne ilgai vilkinti tikite, kad bet kokie slapti mintys visada ištraukė jį panaikinti. Kaip taisyklė, kita pusė visada galima pakeisti kitu dailiosios lyties atstovas.

8. Žmogaus katastrofa.

Nesvarbu, kokių problemų atsiranda dėl jūsų, joproblemos visada yra svarbesnės, blogesnės ir reikia skubių sprendimų. Tačiau jis niekada negali išaiškinti, kad su ja vėl atsitiko toks baisus dalykas.

9. Grįžk, pasikeisiu.

Jūs jau nusprendėte sau, kad taisantykiai nieko neduos ir nuspręstų palikti šį siaubingą žmogų. Tačiau jis staiga daro plačią gestą, parodydamas tavo meilę, ir tu grįžta. Ir tai yra 10 kartų. Galbūt atėjo laikas apmąstyti?

10. Paslaptis žmogus.

Jūs niekada girdite iš jo aiškų atsakymą "taip"arba "ne". Jis atsako į visus klausimus neryškus ir paslaptingus, tariamai paliekant jums erdvę mintims. Jūs turite išsiaiškinti, ką daryti, kad pritraukti ir nustebinti jį dar daugiau.

Jei pastebėjote tokius ženklus savo naujame pažinime, eikite, kol dar ne per vėlu.