7 Makiažo klaidos, dėl kurių esate vyresni

Savo jaunystėje aš norėjau tiek daug įtraukti savekeletą metų, kad tu, septyniolika metų, buvo klaidingai supratau jauna mergina 20 metų. Kad atrodytumėte senesni ir, kaip atrodė, seksualiau, mes pridėjome amžių, naudodami makiažą. Tačiau su amžiumi viskas keičiasi, dabar aš noriutos pačios makiažo priemonės po kelių metų išmesti, o jei jums pasisekė išnaudoti, tai po kelių dešimčių metų. Pažiūrėkime, kaip įprasti makiažo būdai mus senesni, pridedame nepageidaujamus metus.

1.

Storas pamato sluoksnis

Viena iš didžiausių klaidų makiažas moterimspo 30 metų - storo pagrindo sluoksnio superpozicija. Noras paslėpti nepageidaujamus apraiškas amžiaus, pavyzdžiui, amžiaus dėmių, išsiplėtusias poras ir ratilai po akimis, sukelia priešingą rezultatą: pamatai kaupiasi tik žymi pirmuosius raukšles, todėl juos giliau ir daugiau tekstūra. Dėl to net jaunatviškas veidas atrodo šiek tiek kramtomas ir pavargęs, pridedant jus dar 5 metus jūsų amžiui. Suteikti odai jaunatvišką išvaizdą, naudokite drėkinamąjį skystas pagrindas su šviesos tekstūra, papildoma jaunimo duos Kibirkščiuojantis poveikį iš pamatų elementai. Neuždenkite odos defektų, gydykite juos, tada jums nereikės tinkuosite veido su sunkiais dramatiškais kremais.

2.

Bare antakiai

Kitas menkas klaidos makiažasvyresnio amžiaus moterys yra įprotis ištraukti antakius "siūle". Kaip rezultatas, išvaizda pasikeičia plikas, kvailas, senamadiškas, bet jokiu būdu jaunas. Pamiršk šią baisią įprotį, kuri atėjo pas mus nuo 60-ųjų, antakiai, stygos jau seniai laikomos blogomis. Dabar madinga natūrali antakių forma, kuri gražiai formuoja išvaizdą, suteikia jai reikšmės ir gamtos grožį. Su šiais antakiais atrodysite jaunesni.

3.

Daug korektorių

Korektorius gali būti mūsų geriausias draugas arbaMūsų blogiausias priešas, kai jis ateina į naudojant jį tam tikro amžiaus "iš šiek tiek ...". Pasirinkite šviesos tekstūra ir gerą makiažo atspalvis, nes tai taip pat, kaip ir sunkūs kremai gali būti kalama į raukšles ir pabrėžti jų. Atsargūs, kad paslėpti odos trūkumus, ypač susijusius su tamsius ratilus po akimis, oda yra labai plona ir atsiranda raukšlių anksti, nepablogina juos naudojant netinkamo reguliatorius. Jei nesate tikri, pakėlė į dešinę, iš dešinės jums reiškia tai geriau susilaikyti nuo jį naudoti.

4.

Miltelių gausa

Jūs jau suprato, kad viskas, kas per daugamžiaus makiažas nėra sveikintinas. Ši taisyklė taip pat taikoma milteliams. Jei turite riebią odą, miltelių dengimas per dieną gali būti pagrįstas, kad gautumėte matinį tonas. Bet jei taikoma miltelius tiesiai ant riebalų veidą, ji yra dėmių, netolygiai, per storas, rezultatas, kad bus dirbti su jumis. Pašalinti riebalų perteklių į veidą, sausu audiniu ir tada lengvai milteliai susmulkinamas milteliai su dalelių mirgėjimas anksčiau nupūtimo miltelių perteklių su šepečiu. Įsigyti šį gerą įprotį - nusikratyti miltelių perteklių nuo šepetėlio prieš gydyti savo veido su juo. Šis paprastas gestas bus išgelbėti jus nuo žemiškas atspalvių, nuobodu odos ir nelygaus taikymo priemonių, kurios prideda metų.

5.

Blush "a la sunkiomis skruostomis"

Jo jaunystėje žvilgsnis atrodo gana įspūdingas.kurios taikomos iš šventyklų įstrižai į lūpų kampus, tokios tamsios juostos, kurios daro veidą labiau įspaustu, plonos ir seksualios. Tačiau su amžiumi jūs turite pakeisti savo įpročius. Tavo skruostai jau šiek tiek sumažėjo dėl fiziologijos, todėl, norint suteikti veido jaunatviškumą, būtina keisti kruvinimosi taktiką. Sustabdykite savo pasirinkimą gamtos, bet ryškios spalvos, išmeskite tamsus atspalvius. Naudojant šepetį, kad būtų skaistalai, į skruostus skleiškite tik spalvą, tai apims veidą, suteiks skruostus daugiau, suteiks jums jaunesnio ir žydančio išvaizdą.

6.

Tamsi lūpos kontūrai

Kai ryškiai išdėstyti, lūpos buvo mados, betlaikas eina, tendencijos keičiasi. Dabar madinga šiek tiek blizgėti ant lūpų. Kad atrodytumėte jauniau, jums reikia atsisakyti tamsaus kontūro pieštuko ir ryškiai išdėstyti lūpas. Tačiau, jei natūralus patrauklus kontūras prarastas su amžiumi, verta tai šiek tiek pažymėti. Už tai naudokite pieštuką, kuris yra tas pats kaip ir natūralus jūsų lūpų atspalvis. Negalima perduoti, tik šiek tiek atstatyti kontūrą ir atspalvį iki burnos centro. Nenaudokite tamsių matinių lūpų, kad lūpos atrodytų sausos ir raukšlėtos. Padengti lūpas blizgančia ar šviesiai skaidrios lūpdažės, suteikiant jiems drėgną išvaizdą.

7.

Žemyn su juodu!

Juoda spalva seniai visi, prideda net metuslabai jaunos merginos, ir kad kalbame apie subrendusių jaunų merginų! Nustoti naudoti juodą pieštuką už antakių ar akių. Makiažas antakiai, naudokite tonas kuo arčiau prie plaukų spalvos, tai yra įmanoma, net signalo ar du lengvesni, ir akys naudoti spalvotus pieštukus: ruda, chaki, violetinė, sidabro - priklausomai nuo jūsų akių spalva. Taigi galite pabrėžti savo unikalią spalvą ir atrodyti labai švieži.

Na, dabar turite 7 patarimųatrodo jaunesni ir nebetenkina klaidų, kurios buvo tokios tinkamos jūsų jaunimui. Linkime jums labai ilgai atrodyti daug jaunesni nei jūsų metai, o svarbiausia - jaustis jauni!

</ P>