10. Makiažo paslaptys

Tinkamai pritaikyta makiažas akyje nerodo,bet tai tinka jūsų paveikslui. Ji palankiai pabrėžia orumą ir meistriškai paslepia trūkumus, todėl akių blizgesį, lūpas - viliojantis ir odos - blizgesį sveikatą ir jaunystę. Ar norite sužinoti, kaip makiažo specialistai tai daro? Skaityk!

1.

Tonalinė bazė iš dviejų atspalvių

Darbas su makiažu turėtų prasidėti tonuPagrindas, kuris turėtų idealiai būti dviejų atspalvių. Ant kaktos, akių ir nosies srityje mes įdėti šviesos atspalvį, tamsus, taip pat naudoti nosies sparnus, skruostikauliai ir smakro. Būtina informacija veido trūkumus, pavyzdžiui, vizualiai sumažinti nosies ilgį ir padaryti apvalaus veido ovalą.

1

2.

Kaukės nuovargio ir odos defektų požymiai

Tam mes naudojame korektorius: žalojantis korektors taikomas raudonumui, rožinis yra užmaskuotas rudais apskritimais po akimis, geltonos ir mėlynos spalvos apskritimai. Korektorius pritaikomas su taškais ir nenusileidžia, galite juos lengvai nubėgti rankomis. Akių gaivinimas yra ryškiai spindintys šešėliai, o kiek keista - purpurinės atspalviai. Keli šviesiai violetiniai šešėliai ant viršutinio akių voko - akyse bus malonus blizgesys. Geriau naudoti kremo atspalvius: sausas greitai ištrinti ir tampa nepermatomas, taip pašalinant gaivinantį poveikį.

3.

Puikus veido kontūras

Įprasti bronzos agentai gali duotiveido kontūras yra ideali forma. Taikyti juos prie smakro ir apatinių skruosnių dalių. Plunksna yra patogesnė naudojant kempinę, o rezultatas gali būti tęsiamas tomis pačiose vietose su šepetėliu su nedideliu bronzinių miltelių kiekiu.

bronzeris

4.

Veido formos koregavimas su raudonumo paryškinimu

Plačiai šypsotis ir tamsiai šerdintiišsikišusios dalys, atspalvis su storu šepetėliu aukštyn. Gražus skruostus labai lengva piešti. Norėdami tai padaryti, nukreipkite skruostus ir ant susiformavusių ertmių naudokite rudą ar miltelių bronzos. Nustatykite aukščiausią tašką ant skruosnio ir palieskite jį šepetėliu su šviesiai atspalviu. Be to, tiek šviesios, tiek tamsios juodos spalvos turi būti sklandžiai sujungtos su šventyklomis, kad tarp jų nebūtų aiškios sienos.

veidas

5.

Ideali antakių forma ir tonas

Pertraukos metu pakelkite savo antakius vizualiaiJums reikia įdėti šviesos šešėlių žaibą. Pieštukas yra pernelyg pastebimas, geriau naudoti specialius milteliai antakius, kad piešti figūrą. Prieš išeinant, antaką reikia kruopščiai šukuoti ir pritvirtinti fiksavimo geliu.

antakiai

6.

Švieži atvira išvaizda

Šiai recepcijai reikia pakelti antakį ir taikytiŠviesos šešėliai ant ploto po antakiu. Atminkite, kad akies kontūrai sukurta pieštuku ar pavadėliu. Juoda yra standartinė spalva, tačiau lengvesnėms akims geriau naudoti pilką, žalią arba rudą.

6.

7.

Spalvotas akių pieštukas

Jums nereikia pirkti, galite jį naudoti.juodos akių kontūrus ir spalvotus šešėliai, poveikis bus toks pats. Ant akių uždėkite juodą akių pieštuką, tada purškite tą patį šepetėlį vandeniu arba purškimo būdu, nuimkite norimos spalvos šešėlį ir padėkite ant juodo akių kontūro. Ši paslaptis padeda gauti tvirtą akių pieštuką, nenaudojant pieštukų ir spalvotų alejerų.

7.

8.

Metalinių atspalvių atspalviai

Jie taip pat nereikia pirkti, metaloblizgesį galima gauti naudojant paprastus matinius šešėliai. Dėl to, prieš taikant šešėlį, teptuku reikia sudrėkinti vandeniu arba fiksavimo purkštuvu, o tada užtepti matinius šešėliai. Jie turės intensyvesnę spalvą ir turės drėgną poveikį.

8.

9.

Ilgų blakstienos poveikis

Išvaizda taps labiau išraiškinga, jei tušapradėkite nuo blakstienos galų, tada tiesiai iš šaknų. Jei pridedate tušą dvi dozes, gausite ilgas ir purus blakstienas. Šepetį vamzdyje geriausia dėti vieną kartą: jei dažnai tai atliekate, dažai greitai išdžiūsta.

10.

Gedulingos pilkšvos lūpos

Jei gamta jums už tuos atlyginimą nebus - nenerimauti, tai gali būti ištaisyta. Švelniai nukreipkite pageidaujamą kontūrą pieštuku, po to užtepkite lūpų dažų šepečiu. Didžiausias lūpų dažų kiekis turėtų būti taikomas viršutinės ir apatinės lūpos centrui, o po to sumažinkite lūpų intensyvumą, atspalvį iki lūpų kraštų. Dar daugiau, padidinus lūpas, centre bus ryškiai išryškinta.