Pagrindinis 2014 m. Rudens spinta

Ruduo - laikas sušilti ir dėvėti patogesnius ir praktiškesnius rūbus nei vasarą. Tačiau tai nereiškia, kad dabar mes negalime atrodyti stilingai ir moteriški, labai priešingai. Siekiant sukurti tobulą šio stiliaus stiliųrudenį turėtumėte galvoti apie jo pagrindinius elementus, kurie bet kuriuo atveju bus svarbūs ir kurių pagrindu galite sukurti daug įvairių vaizdų.

1. Klasikinis kailis

Geriausias visų mados moterų draugas šį rudenį - trimatiskašmyrui paltai vyro stiliumi. Tai puikiai papildo bet kokius kitus drabužius. Atkreipkite dėmesį į tamsias sotų spalvas, pvz., Bordo, pelkėtas arba, pavyzdžiui, garstyčias.

2. Striukė

Galimybė visais gyvenimo laikais ir progomis. Dabar galite dėvėti ją kaip viršutinius drabužius, o žiemą dėvėti po švarke ar kailiu. Prabangus striukė puikiai atrodys tiek su džinsais, tiek su klasikinėmis kelnais ar sijonais.

3. marškiniai

Vėlgi, tai geras dėl jo universalumo. Pabandykite dėvėti jį švarko ar svitshot ir stilingas aksesuaras papildyti savo kaklą. Ir tai yra geriau pirkti keletą variantų, pavyzdžiui, klasikinis baltas, žaismingas džinsinio ir stilingas modelis su spauda.

4. Tūrinis megztinis

Šilti ir jaukūs megztiniai šiandien taip pat yra neįtikėtinai madingi. Jie jau seniai tapo aktualūs net biurų rūbus. Pridėkite juos su įvairiais priedais ir sukurkite įvairius vaizdus.

5. Kelnės

Bent du kelnės turėtų būti jūsų drabužių spinta. Kai kurie iš jų turėtų būti arti klasikinės, o kiti gali būti neformalūs, pavyzdžiui, džinsai su dantyta spalva.

6. pieštukų sijonas

Gerai visiems sezonams ir progoms. Rudenį, žinoma, tuštumais tinka jo ištemptas modelis. Taip pat galite nusipirkti stilingą sijoną-saulės ilgį žemiau kelio.

7. Šilta suknelė

Šiltos suknelės rudenį ir žiemą yra geros, nes jos leidžia jums neprarasti moteriškumo ir kartu su tuo neužšaldyti. Šiandien parduotuvėse juos galima rasti daug, o svarbiausia - tiesiog pasirinkite tai, ko jums patinka.

8. Avalynė

Žinoma, vienas iš svarbiausių vaizdo akcentų. Šį sezoną mes rekomenduojame pirštines nusipirkti batus vyrų stiliaus ir kulkšnių. Na, o kiti - pagal valią ir galimybę.

9. Krepšys

Didelė juodos arba rudos spalvos krepšys yra tai, ko jums reikia miesto kasdieniame gyvenime. Na, ypatingomis progomis galite nusipirkti mažą sankabą, kuri visada atrodys stilinga ir išskirtinė.

10. Šalikas

Su atleidimu nuo peršalimo, turite šilti kaklą, šalikus irskustuvai tiesiog padės mums tai. Atkreipkite dėmesį į amžinai madingus spaustukus, taip pat apipjaustytus šalikus su ornamentu, panašius į tuos, kuriuos dėvi mūsų močiutės.