Kaip išmokti neišleisti pinigų nereikalingiems pirkiniams?

Tikriausiai šią patologiją veikia kiekvienasžmonės. Sugerk šiek tiek atminties, ir jūs tikrai prisiminsite, kaip jūs turite bent kažką nereikalingos, neplanuotos. O gal tai buvo ne taip seniai. Galų gale namuose turime daug nereikalingų šiukšlių, kurių mes nenaudosime. Tokiu atveju jums reikia suartėti ir išspręsti šią problemą.

1. Pažymėkite savo silpnybes. Tai, kad noras nusipirkti, atsibunda mumyse - tai tik rinkodaros įrankiai, turintys psichologinius metodus ir pritraukiantys klientų kokybę. Mes rekomenduojame susipažinti su ekspertų požiūriu, kaip ekspertai taip pat manipuliuoja klientų protu:

• Kuklus išdėstymas. Paprastai net tokia atrodytų paprasta medžiaga, kaip produktų ir prekių išdėstymas lentynose, tampa metodu, kuris padeda parduotuvėms gauti didžiulį pelną. Atminkite, kad savo vizijos srityje visada bus produktų, kuriuos parduotuvė nori parduoti anksčiau. Pigesni analogai iš šios prekių kategorijos priklausys žemiau esančioms lentynoms, kuriose pirkėjai retai žiūri;

• Spalva. Parduotuvės visada skiria prekes, kurias norite parduoti ryškiomis spalvomis. Paprastai raudona ar oranžinė, todėl būkite atsargūs su jais;

• Garsai ir kvapai. Paprastai parduotuvė skamba netrukdoma muzika, kuri skatina žmones atsipalaiduoti. Ir įvairūs kvapai iš paruoštų kepinių ar mėsos, saldumynų ir kitų produktų leidžia įsigyti tuos dalykus, kurių jums net nereikia.

2. Padalinkite pirkinius į kategorijas. Galite priskirti reikiamus daiktus (kuriuos jūs naudojatės kiekvieną dieną ir negalite to nedaryti), kartais reikalingi (labai svarbūs dalykai, be kurių sunku, tačiau dažnai jų nenaudojate), būtini, bet ne labai svarbūs dalykai (mažai dalykų, kuriuos jūs ne visai reikalinga, bet jie duoda jums džiaugsmą) ir šiukšlių (ką nusipirkote beprotiškai ir po pirkimo nenaudojote). Dabar jums bus daug lengviau analizuoti savo išlaidas.

3. Įvertinkite sumą, kurią sumokėjote už šiukšliadėžę. Žinoma, atlikę auditą, jūs norite atsikratyti visko, kas yra nereikalinga. Bet laukiu to. Stenkitės apskaičiuoti, kiek jūs praleidote perkant visas šias nereikalingas prekes. Patikėkite man, suma jus nustebins.

4. Atminkite malonias gyvenimo akimirkas. Kai jūs vėl įveikiate norą padaryti nereikalingą pirkimą, pagalvokite apie tai, kas jus laiminga. Svarbu, kad šie dalykai nebūtų reikšmingi. Suprask, kad tai, kas iš tikrųjų mus laimina, nėra parduodamas parduotuvių lentynose. Ir išleisti pinigus už kažką brangi, bet visiškai nepatogus, nėra prasmės. Galų gale jis vis tiek bus į šiukšliadėžę.

5. Sužinokite, kaip pailsėti. Kai pamatysite dalyką, kuris atrodo jums patinka, naudokite visada žinomą taisyklę - naktį pauzėkite. Grįžti namo iš parduotuvės, apsvarstyti pirkti, pagalvokite, kiek jums reikia, ir miegoti per naktį su šia idėja, o ryte, jei nuspręsite, kad pirkimas yra dar reikia, galite eiti ir padaryti jį.

6. Parašykite sąrašą prieš eidami į parduotuvę. Kad nieko nereikėtų pirkti, tiesiog pateikite reikiamų pirkinių sąrašą, apskaičiuokite, kiek jie kainuos maždaug, ir neimkite daugiau pinigų nei reikia. Tai sutaupys jus nuo neapdairių išlaidų.