Kaip paslėpti antrą smakrą makiažo pagalba: gražios kontūro 8 paslaptys

Veido kontūrimas yra makiažo technika, kuri leidžia paslėpti mažus ovalo, skruostų, kaktos, smakro ir net nosies trūkumus. Labai dažnas veido kontūro trūkumas yra antras pasirinkimas. Ir tai gali pasirodyti, net jei neturite perteklinio svorio - tokia forma yra natūrali.

Yra ir kitos apatinės kontūro problemos - per prailgintos arba, atvirkščiai, mažas smakras, sunkus apatinis žandikaulis, arba linija tiesiog nesuderinama su veido formos.

Tokius trūkumus sustiprinkite ar apvaliosSkruostai, tuščiaviduriai skruostikauliai ir nelygios formos kaktos. Visi šie trūkumai padeda paslėpti teisingą veido kontūrą. Siekiant užslėpti antrą smakrą, mūsų makiažas taip pat tęsiasi iki kaklo.

1.

Paruošimas

Prieš pradėdami makiažą, jums reikiavalykite veidą ir kaklą toniku. Po to, reikia švelniai pilstyti su tinkama kosmetika. Po 10 minučių užtepkite ploną drėkintuvo sluoksnį.

2.

Tonizuojantis

Kitas, ant veido ir kaklo odos, kuris tiksliai atitinka jūsų odos atspalvį, tepkite ploną skaidrumo ar tiesiog šviesos pagrindą.

3.

Mes apčiuopiame trūkumus

Tada eikite tiesiai į kontūrus. Norėdami tai padaryti, pasirinkite miltelių, smėlio atspalvio ar bronzer 2-3 atspalvių tamsesnės nei jūsų natūralios odos spalvos. Svarbu, kad šios lėšos buvo nuobodu ir bet kuriuo atveju ne nuostabu, nes kitaip efektas bus priešingus rezultatus. Norėdami pradėti, taikyti tamsiai milteliai su įprastu šepetėliu už skaistalai apatinėje eilutėje po smakru, o visą apatinio žandikaulio kontūro. Tada - ". Dvigubą smakrą" po smakru, pagal žandikaulio ir šiek tiek viršutinėje dalyje kaklo, maksimalus tamsos visą odą, kuri yra Kaklo kryptimi kruopščiai purtykite miltelius, kad perėjimas būtų kuo natūralesnis.

4.

Suderinti kelią

Kad kontūrinis atrodo labiau natūralus,kitos veido sritys turi būti užtemdytos. Taigi mes nužudysime du paukščius vienu akmeniu: pirma, tamsus tonas ant smakro zonos nebus toks akivaizdus, ​​ir, antra, ištaisysime kitus kontūro trūkumus. Norėdami pradėti, pažiūrėkime į skruostikų kontūrus. Norėdami tai padaryti, atkreipkite vizualią liniją nuo ausies iki šnervės apačios. Po jais pripildykite tamsius miltelius (bronzierius ar raudonus), kad šepetys būtų švilpimas ausies ir nosies kryptimi. Jūs taip pat galite nugriauti skruostus, pagaminti "žuvis" ir tamsius miltus ant tuščių formų.

Keturios svarbesnės paslaptys slėpti antrą smakrą antrame puslapyje

</ P>