Antras senų baldų gyvenimas. Operacija "sodininkystė"

Dizaineriai Peter Bottazzi ir Denish Bonapace paaukojo antrąjį senųjų baldų gyvenimą, sukurdami iš jo originalius daiktų dekoravimo daiktus, kiemą, namą. Kaip rezultatas, jūs gaunate tokius baldų vazos, įspūdingus vaizduotę dėl neįprastos.

Patys dizaineriai su šūkiu Da morto į Orto - «pabėgti nuo pernelyg gausaus baldų" ir apsvarstyti jų išradimas vakcinas, kurios suteikia naujų dalykų miršta, net hibridinį gyvenimą.

Projektą propaguoja AMSA - stebėsenos agentūratarša, bendradarbiaudama su Fratelli Ingegnoli, istorinių vertybių patikėtoja ir pelno nesiekianti organizacija "Banco Building".

Kolekcija, išduodama tuo pačiu pavadinimu«Da Morto Orto» - tai ne tik vienkartinių puodų rinkinys augalų, tai yra labai svarbus, ironiška interpretacija kasdienių daiktų, kad mes siunčiame į sąvartynus, arba kurie pasiekia amžių. Daiktai nuteisti būti šalinamos čia Prisikėlusieji su kūrybiškumo ir kūrybinio mąstymo pagalba.

Jūs galite sekti dizainerių pavyzdžiu irpabandykite įgyvendinti tą patį požiūrį į savo gyvenimą. Pažvelk į tai, kaip šie senieji dalykai buvo sumaniai pakeisti, papildyti ir apdoroti. Jie taps puikiais sodo, priekinio sodo, vidinio kiemo dekoro pavyzdžiais.

Bet kuris iš šių elementų atgaivins ir kvėpuoja naują gyvenimą į jūsų žalią kampą. Be to, tai puiki pamoka, kaip kultivuoti žemę ir jūsų jausmus taip pat ...

Pažiūrėk aplink, galbūt kai kuriuos dalykuskurią jūs ketinate išmesti, gali tapti kūrybinga. Tegul ši medžiaga įkvepia jus į naują kūrybiškumą. Pajauskite save reanimator, skulptorius, kūrėjas naujo gyvenimo.