Kaip tinkamai laikyti dalykus?

Valymas yra vienas iš labiausiai nemylimų pareigų, kurias kartais reikia atlikti. Nors mes manome, išvalyti neseniai, namuose netvarka greitai įtikina mus kitaip. Mes jums pasakysime, kaip tvarkyti daiktų saugojimą, kad jūs turite išvalyti taip lengvai ir retai, kaip įmanoma.

Padaryti vietos naujiems dalykams

Ar norite ką nors nusipirkti? Prieš tai būtinai raskite naują dalyką. Ir rasti tai paprasčiausiai yra išmesti kažką iš senų atsargų. Ypač ši taisyklė taikoma krepšeliams, marškinėlėms ir batams. Patikėk manimi, tu turi kažką išmesti! Tą pačią lietingą dieną, kai įdėsite į purvintą marškinėlę, senus mocasins ir pradėsite išgerti kavą iš neryškios puodelio, niekada ateis. Taigi - į šiukšliadėžę!

Išimtį gali atlikti tik dalykai, turintys ypatingą įsimintiną vertę. Bet tai gali būti vienas ar du dalykai, o ne visas garderobas. Negalima supainioti nostalgijos su Plyushkino sindromu!

Be to, vietos išlaisvinimo taisyklė netaikomapapuošalai ir daiktai, kuriuos renkatės. Tiesiog įsitikinkite, kad jūs turite specialiai suprojektuota vieta, kur jie lieka nepaliesti ir nesukuria netvarka namuose.

Peržiūrėkite savo saugyklą

Nesvarbu, kur laikytumėte skirtingų daiktų - sandėlį, garažą,mezzanine, sandėliavimo patalpa, balkonas, spintelė, tamsūs kampai - visas tas vietas reikia kartais sugadinti ir negailestingai atsikratyti pertekliaus. Tai išlaisvins daug vietos, kuri, atsižvelgiant į kartų patirtį, ilgai nebus tuščia.

Sutvarkykite dalykų saugojimą protu

Iš karto suprask su visuotinės paskirties daiktais -nesukuria ypatinga, jūs tik išvalyti sudėtinga procedūra, nes kitaip namo poilsio tik nesupratau ir galiausiai sugadinti jį, bet jei nedrįsta, ji bus užpildyti jums šimtus klausimų apie tai, kur ji yra dabar meluoja.

Pabandykite viską sudėtikompaktiškas, patogus ir kur yra logiška juos ieškoti. Taip pat įsitikinkite, kad tai, ką man patiko kiekvieną dieną, gulėti ant paviršiaus ir visada buvo prieinama visiems šeimos nariams.

Asmeninius dalykus, kuriuos galite išspręsti, kaip reikalauja jūsų širdis, jei tik jūs pats laikotės savo tvarkos.

Nepamirškite mažų erdvių kaipnaktiniai staleliai, lentynos ir spintelės po kriaukle - visi jie gali kompaktiškai talpinti tiek savo asmeninius daiktus, tiek bendro naudojimo objektus, išlaisvindami kitas saugojimo vietas iš visų rūšių smulkmenų.

Nesitikėkite, kad erdvus spintelė išspręstų visas problemas

Įsigiję treniruokliu, mes nesitikime, kad jis pats pjaus mūsų raumenis. Čia ir su spinta tokia pati istorija.

Net gražiausia spinta su daug lentynų ir skyrių nebus išgelbėti jus nuo netvarka, jei jūs neturite organizuoti jį turėti savo daiktus.

Nes jei bandysite užsisakyti ir nusipirkti tinkamus baldus, nesukurkite kito šiukšlių sandėliuko, kuriame yra įvairių ir nereikalingų daiktų.

Sumažinti visus nereikalingus

Žinoma, senos rajos ir batai nebus skaitmeninti, bet čia yra nuotraukos ir dokumentai - labai daug.

Saugokite šiuos duomenis virtualioje erdvėje - tikėkite manimi, ji jus išlaisvins iš pilnų langelių svorio ir suteiks galimybę visuomet turėti reikiamą informaciją.

Žinoma, jei jūsų pozicija yra iš esmės, mes jus ne įtikinsime - viskas, kas atneša jums džiaugsmą, verta likti tavo namuose.

Bet jei nesvarbu, kaip bus saugomi įvairūs dokumentai ir įrašai, eikite į skenerį ir sukurkite savo debesies saugyklą.

Įsitikinkite, kad viskas yra jų vietose

Tai taikoma ne tik jūsų pageidavimams, bet ir saugojimo sąlygoms - tai, ko jūs negalite laikyti saulėje, kažko - drėgnoje patalpoje ir kažkur reikia patikimos sausos vietos.

Jei užtikrinsite tinkamą saugojimą nesukuriantchaosas ir painiava, galite ne, įsitikinkite, kad kiekvienas dalykas buvo tinkamai pakuotė, kuri padeda ją išlaikyti optimalias sąlygas patogiausiu vieta Jums.

Pasirašykite saugyklą

Kad nebūtų pertraukta visa namas, ieškodami dešinėsdalykai, pasirašyti vietas, kuriose jie saugomi, nurodant pagrindinius dalykus - "šampūnai ir balzamai", "buitinės chemijos", "megztiniai", "kaklaskarės ir skrybėlės" ir kt.

Jei įmanoma, sukurkite tam tikrą rūšįRegistruotis, per kurį visada bus lengva ir patogi rasti norimą dalyką. Taip, tai skamba labai nuobodu, tačiau tai gali labai palengvinti paiešką ir atsikratyti konvulsinių spintelių pertraukų valymo efekto.

Neskubėkite organizuoti visko vienu metu

Juk tau tiesiog nepavyks, nes daugiaupatogiausias organizavimas erdvėje jums reikia gerai pagalvoti, o jei negyvena vieni, jie atsižvelgia į nuomonę ir pasiūlymus kitų namų ūkio nariams.

Pakeiskite etapus, stebėdami efektyvumą ir atsižvelgdami į savo nesėkmes vėlesniems etapams.

Sužinoję, kad viskas teisinga ir patogu, esatestaigmena, jūs pastebėsite, kad valymas tapo pusiavertis, taip pat isteriški mokesčiai už darbą ieškant tinkamų drabužių ir dalykų išnykimo nežinoma kryptimi. Bet nepamirškite - to nepakanka sukurti užsakymą, tai būtina jį paremti! Sėkmės!