7 patarimai, kaip išgyventi atsiskyrimą

Ne taip svarbu yra tas, kuris nusprendė tapti jūsų santykių atsiskyrimo inicia toriais. Žmogus išmeta jus, arba jūs nusprendėte palikti jį - bet kuriuo atveju skausmas ir nemalonūs įspūdžiai jus kankins. Ir panašią situaciją atsidūrė daugybė moterų. Bet nesijaudinkite - mes žinome, kaip padėti.

1. Skausmas bus, bet tai tikrai bus. Taip, kartais skausmas yra stipresnis nei fizinis skausmas. Bet jūs galite ištverti ir ištverti. Žinoma, ateis diena, kai tvirtai ir pasitikinčiai galėsite suprasti, kad anksčiau žmogus, kurį mylėjate, ir viskas, kas su juo susijusi, nesukelia visiškai jokių emocijų, nepaisant to, kas buvo anksčiau. Jam nereikia jausti nei šiltų jausmų, nei pasipiktinimo ar pykčio. Jums tiesiog nesvarbu. Neabejokite, kad tai įvyks.

2. Suteikite emocijas. Mes gyvename visuomenėje, kurioje jausmų išraiška visuomenei nėra labai sveikintina. Kažkieno skausmas kelia susirūpinimą žmonėmis. Bet kai grįšite namo, jūs galite duoti emocijas, verkti, atsigulti, apvynioti antklodė arba klausytis liūdesių dainų. Padarykite tai, kas jums atrodo teisinga. Galų gale likimas ne visada mums suteikia tokį testą. Ir net nemalonus atskyrimas gali turėti teigiamų aspektų, puoselėjant tvirtumą ir kietėjimą. Bet bet kuriuo atveju nesigėdijuokite savo jausmų. Psichologai teigia, kad jei jūs suteikiate emocijas, o ne stengiasi išlaikyti viską sau, tai tikimybė, kad stresas bus deponuojamas jūsų pasąmonėje psichologinės traumos forma, yra žymiai sumažinta.

3. Neskubėkite dalykų. Visos nemalonios emocijos išnyks, bet nemanyk, kad tai įvyks rytoj, arba nerimaujate, jei per savaitę vis tiek nepasiklausi į savo jausmus po atsiskyrimo. Kiekvienas turi savo individualų "atkūrimo laikotarpį".

4. Žinokite, kad meilė jus laukia. Gyvenimas iš tikrųjų yra išmintingesnis nei visi mes, todėl jis žino, kaip jį realizuoti. Jūs tikrai patenkinsi savo meilę, kuri neleis tave nugalėti, nepasiduos ir neleis tau atsisakyti. Jūsų antroji pusė taps laiminga. Netrukus susitiks jai.

5. Negalima paleisti iš prisiminimų. Galite atsisakyti eiti į mėgstamą kavinę ar pasivaikščioti parku, kur dažnai lankėtės kartu. Bet koks yra dalykas? Mėgstamiausia grupė, kurią jums patiko, buvo per daug gerai, kad atsisakytų jos muzikos. Bet viskas paaukoti buvęs, ir tiesa yra geriau pašalinti iš akiračio, jei jie jums skauda ir pareikšti juos atgal į jį, arba duoti vargšams.

6. Eikite į sportą. Ne, ne, nepaisant buvusio (nors tai ir yra puiki motyvacija), bet norint suteikti švytėjimą. Be to, po jėgos treniruočių mūsų organizmas pradeda išlaisvinti endorfinus, kad sumažėtų skausmas nuo raumenų įtampos. Taigi, po bėgiojimo, treniruoklių ar bokso būsite geras nuotaikas.

7. Negalima jam suteikti antros galimybės. Ypač trečias. Suaugusiam žmogui sunku pasikeisti. Taigi po tam tikro laiko po santykių atnaujinimo senos problemos gali vėl grįžti. Ar jums to reikia? Pavyzdžiui, jūs palikote žmogų, nes jis jums nedavė daug laiko. Jūs labai nusižudėte tol, kol praleido laiką darbe ar drauge. Tai buvo atsiskyrimo priežastis, ir po mėnesio jis įtikina jus grįžti, pažadėdamas, kad viskas pasikeis. Gal tai taip yra, bet kiek ilgai?