Privalumai ir trūkumai žiniatinklyje

Interneto buvimas mums atveria milžiniškas galimybes švietimo srityje. Vienas iš žinių šaltinių, be įvairių svetainių, vadovėlių, kursų, yra internetinis seminaras. Kas tai yra? Webinar yra internetiniame tinkle vyksiantis seminaras. Jie atliekami visiškai kokioje nors temoje, todėl kiekvienas kompiuterio vartotojas gali klausytis paskaitų internete. Pažiūrėkime, kokie yra jų privalumai ir trūkumai.

Privalumai

1. Paprastai internetiniai seminarai vyksta tiesiogiai. Tai reiškia, kad jums suteikiama galimybė bendrauti su profesoriumi, su kitais kurso klausytojais, užduoti dominančius klausimus, bendrauti su dėstytoju ir žiniatinklio dalyviais.

2. Priklausantis paskaitai, gali prisijungti neribotą skaičių studentų. Tai reiškia, kad po valandos galėsite surinkti mokinių žinias ir, galbūt, valiutų kontaktai ir aptarti klausimą ar dalyvauti diskusijoje tarp mokytojo ir mokinių.

3. Didžiulis žiniatinklio seminarų pliusas yra tas, kad galite klausytis profesoriaus pamokymų iš bet kurio pasaulio kampo. Svarbiausia, kalbėti kalba, tada niekas negali sustabdyti jus tapti Webinar, kuris yra transliuojamas iš Anglijos, JAV, Kinijoje dalyvis ... Taip pat turite galimybę jį pamatyti iš bet kurios pasaulio vietos, todėl nereikia nerimauti, kad dėl švenčių ar verslo kelionių praleidote kažkas svarbus.

4. Pasibaigus pamokai, galite peržiūrėti internetinį seminarą, jei reikia, atkurti bet kokius momentus.

5. Webinar suteikia galimybę nelaukti laiko susipažinti su kursų vieta, po to, kai dirbate, jums nereikia pavargusio nuvykti į kitą miesto galą, kad klausytumėte paskaitą. Galite sėdėti namuose arbatos puodeliu patogioje kėdėje ir klausytis pamokos. Be to, patogiu laiku jums.

6. Webinaras yra daug pigesnis nei seminaras, dažnai visiškai nemokamas. Jums nereikia išleisti pinigų bilietui, o kartais net keliauti ir gyventi kitame mieste / šalyje. Pakanka tik turėti interneto ryšį. Žinoma, yra mokamų internetinių seminarų, tačiau mokestis paprastai yra mažas.

Trūkumai

Jie turi daug mažiau seminarų nei privalumai:

1. Nepakankamas tiesioginis dėstytojo ir auditorijos dialogas. Psichologai mano, kad tai yra labai svarbi sudedamoji dalis, nes klausytojai nepergyvena pačioje seminaro atmosferoje, diskusijose. Ir kalbėtojui tai gali būti nepatogus, nes jis nėra naudojamas dirbti "kameroje", nes temos pristatymas nebus toks ryškus, emocinis, prieinamas, tarsi auditorija sėdėtų priešais jį.

2. Garsiakalbis gali būti išsiblaškęs skaitant pranešimą pokalbyje, į jį įeinant ir kartais nutolus nuo atsakymo temos, todėl paskaita truputį trumpa.

Dabar žinote visas geras ir blogas žiniatinklio seminarų puses, o galbūt jūs išdrįsite perduoti jums norimą kursą, gauti naujų žinių.