Makiažas 60-ųjų stiliaus: faktinės vasaros tendencijos

XX a. 60 m. Buvo vienas iš praeities taškų mados ir grožio istorijoje, kuris daugeliu atžvilgių pakeitė moterų patrauklumo požiūrį. To meto moto buvo "Laisvė, blizgesys, individualumas". Visi šie veiksniai pasirodė būtent makiažo sąlygomis, todėl labai viliojanti ir originali. Kokias šio makiazo tendencijas galime panaudoti neįprastų vaizdų kūrimui?

1.

Lygus šviesos tonas

Tuo metu raugintos ponios palankiai neegzistavo. Tobulas aristokratiškas blynas, švelnus, šviesus ir būtinai švarus veidas. Turiu pasakyti, kad natūralaus tono tendencija niekada neatitinka mados ir visada yra tinkama. Stenkitės duoti pirmenybę įrankiams su šviesia tekstūra. Geras variantas - kremai, putos, kurios lygina toną, slėpia trūkumus, tačiau tuo pačiu metu nesukuria kaukės poveikio, o tai dažnai būna su gryna tekstūra. Renkantis atspalvį, atminkite, kad jūsų pasirinkimas yra kremas, kuris yra mažiausiai pastebimas ant odos.

2.

Šviesiai žėrintis krūmynė

"Makeup 60" siūlo naudoti skaistalaiveido odos korekcija ir skruostikų paryškinimas, tačiau šis kosmetikos gaminys taip pat turėtų būti lengvas ir nekraukiantis. Venkite ryškiai rausvų, oranžinių ir rausvų atspalvių. Rekomenduojame rusvos ir bronzos šviesos atspalvius su lengvu perlamutru, kuri suteiks pageidaujamą efektą, tačiau nepadarykite makiažo pernelyg perkrautas dažais.

3.

Storosios, aštrios strėlės

60-ųjų eros madoje ir vis dar mylėjomados rankos. Jie turi būti tirštas ir peržengti valcavimo amžiuje į kregždė, sparno ar raide V. Pastaba forma, kad gebėjimas piešti tobulas linijų rodykles ateina tik su laiku, nes reguliarios mankštos. Iš pradžių rezultatas gali būti visiškai nepriekaištingas. Jei nesate tikri dėl savo įgūdžių, pabandykite pradėti su šiek tiek grubiais brėžiniais. Norėdami piešti rodyklę, sekite po vieną rankos judesį, pageidautina, atsiguliuokite alkūnę į kažką kieto: taip išvengsite nelygumų.

4.

Šviesūs šešėliai

Šešiasdešimtmečiuose, be šaulių, buvo madinga irpabrėždamas akis visomis ryškiomis šešėlių spalvomis. Geltoni, žali, mėlyni, violetiniai atspalviai, o dabar populiariausios, ypač vasarą. Pasirinkite spalvas, tinkančias tavo spalvai, ir nenukreipkite lanko iki antakio. Galite naudoti keletą atspalvių vienos spalvų schemos, taikydami lengviausią vidiniame kampe, o tamsiausią - išoriniame kampe. Ir nepamirškite, kad tokiomis intensyvaus akimis lūpos turėtų būti kuo mažiau invazinės.

5.

Dėmesys blakstienoms

Tankios voliuojančios blakstienos yra tipiška 60-ųjų tendencija. Jie suteikia moteriškumo ir šiek tiek dramos įvaizdį. Pasirinkite apimties tušas ir pritaikykite ją keliais sluoksniais - kad padidėtų tankis. Nebijokite įstrigę blakstienos: ši galimybė dabar yra gana aktualus. Išvakarėse naudokite melagingus blakstienas: jie padarys tavo žvaigždę.

6.

Raudona lūpdažis

Vidutiniškai pilkšvai raudonos lūpos - visada populiarustendencija, kuri niekada neišnyks. Bet kuriuo atveju, kol yra labai vyrų, kurie labai mėgsta tokius dalykus žemėje. Pasirinkite sočiųjų matinių atspalvių: taip lūpų lūpų seksualumą. Raudona lūpdažis + perlų šviestuvas ant viršaus = geras pasirinkimas ypatingai progai: labai svarbi data ar elegantiška vakarėlis. Su šešėliai pagal šį makiažas yra geriau ne eksperimentuoti būtų tinkamos subtilus balta, smėlio ir aukso atspalvių. Atminkite, kad viskas gerai sumaišoma ir nepersukite viliojančio retro atvaizdo į vulgarų blogą skonį.

Eksperimentuokite įkvėpkite retro stilių pavyzdžių ir sukurkite savo unikalius variantus!