Kaip praleisti pirmąją datą į antrą?

Pirmasis paskyrimas lemia tolesnius santykius: jie tęsiasi arba šis susitikimas bus paskutinis. Svarbu, kad žmogus jus domina, todėl jis nori pakviesti jus į kitą susitikimą. Kaip mes turėtume elgtis taip, kad tai įvyktų? Mes jums parodysime.

1. Moterys dažnai labai reaguoja į jų išvaizdą, ypač tokiems įvykiams. Dvi tris valandas mokymui, ir jūs atrodote puikiai. Makiažas, stilius, graži suknelė. Bet ką žmonės galvoja apie tai? Ką jie nori tave pamatyti? Svarbiausia, kad drabužiai būtų tinkami. Tai gana logiška. Jei jūsų pasirinktas žmogus nekviesia jus į restoraną, bet, pavyzdžiui, į futbolo rungtynes, ar verta dėvėti gražiausių suknelių? Ar šiuo atveju tinka tinkami džinsai ir marškinėliai? Ir pirmąjį vaikščiojimą per šaltuosius žiemos vakarus, drabužius šilčiau, o ne mini sijoną ir ploną palaidinukę. Jūs turite mėgautis susitikimu. Žinoma, jūs jaučiate daugiau pasitikėjimo, kai esate protingi drabužiai. Bet kodėl manote, kad grakščios kelnės ir megztinis atrodo mažiau naudingos? Jokiu būdu. Galų gale anksčiau ar vėliau jis pamatys jus ir tokius paprastus drabužius.

2. Kaip elgtis? Pirmiausia - geranoriškai. Žinomos tiesos - kad tu galėtum palaikyti pokalbį, kalbėti apie save, paprašyti žmogaus apie jo gyvenimą ir tt Bet svarbus niuansas - tu turi būti geros nuotaikos. Jei jūsų diena nenustatyta, ir jūs bijote, kad galėtumėte pykti savo potencialiam žmogui, geriau atidėkite susitikimą. Daugiau šypsokis, mandagiai elgtis tiek su vyru, tiek su kitais žmonėmis, su kuriais reikia susisiekti, pavyzdžiui, su padavėjiais. Kadangi, jei esate malonus ir gražus visą vakarą, o tada staiga išprotėjai ir skandalas su restorano administratoriumi, nes jums nepatinka ši paslauga, tai apibūdins jus ne iš geriausios pusės.

3. Kalbėdamas apie save, ne melas jums, norėdami parašyti epizodų biografiją arba priskiria save netipinė jums kokybės. Vėlesniame komunikate paaiškėja, kur jūs papuošėte istoriją apie save. Tačiau taip pat išdėstyti informaciją apie visus jų trūkumus taip pat nėra verta. Nereikia nė sakyti, kad jūsų katė būtinai miegoti su jumis lovoje, kad draugas tikrai informavo visus savo gyvenimo patirtimi, ir labai išsamiai, ir kad jūsų Ankstesnis vyras žaisti futbolą, o nuo to momento, nemalonus Skirstomi jus visa širdimi nekenčiu šis sportas ir viskas, kas su juo susijusi. Priešingu atveju antroji data nebus. Žinoma, vyrai taip pat turi trūkumų, bet manau, kad apie tai, ar jūs norite susitikti su juo vėl, jei jis imsis, ir papasakos apie juos visus nuo pirmos dienos. Leiskite jam laipsniškai mokytis visko santykių metu.

4. Būkite taktiškas. Nebūtina užduoti klaidingų klausimų apie ankstesnį vyro santykį, taip pat apie jo atlyginimą. Savo ruožtu jūs nesimate istorijos apie savo ankstesnę nesėkmingą meilę. Tai jau praeityje ir nevilkite į ateitį. Be to, tai priverčia pasirinktą žmogų galvoti: "Ar jūs tikrai pasitraukė nuo senų santykių ir esate pasiruošę įsigyti naujų?"