Makiažas, kad vyrams nepatinka

Tai nėra paslaptis kiekvienam, kas kartais ir vyramsmoterys visiškai priešingai grožio ir seksualumo sąvokoms. Kartais tai, ko mes manome, atrodo stilinga ir neįprasta, manoma, yra tiesiog juokinga. Ir, nepaisant populiarios nuomonės, kadvyrai nieko nežino apie makiažą, be viso kito, tai yra pirmas dalykas, į kurį žiūrima. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą makiažo tipą, vykstantį į datą. Pažvelkite į makiažo elementus, kuriuos mėgsta vyrų, ir kad jie tiesiog negali pasilikti, ir nepamiršti to.

Koks makiažas ne myli vyrams

1.

Kaukės poveikis

Labai lengvas arba per tamsus odos tonaskuris pastebimai skiriasi nuo natūralios ir sukuria "kaukės efektą", atrodo labai negraži, netikslus ir sukelia nemalonių emocijų vyrams. Tas pats pasakytina apie netinkamai pritaikytą ir prastai atspalvį.

nepatinka 1.

2.

Nenatūralūs arkiniai antakiai

Ploni auskarai, arba, atvirkščiai, platusištrauktos juostelės vyrai nepriima. Antakiai turėtų būti kuo natūralesnės ir, jei reikia, šiek tiek tonuoti. Atkreipkite dėmesį: jei esate blondinai, akmens anglies-juodos antakiai yra mažai tikėtina, kad jus puošia, taip pat šviesios brunetės antakiai.

nepatinka 2.

3.

Sąrašas su rodyklėmis

Žinoma, strėlės yra gražios ir seksualios, betne tada, kai jie užima pusę veido ir yra ištrauktos iš piršto. Dėl to žmonės turi skirtingų nepatogių asociacijų, palyginti su užsieniečiu. Todėl, jei pasirinksite rodykles, leiskite jiems būti švelnus ir tvarkingas.

4.

Mėlyni šešėliai

Kaip paaiškėjo, dauguma vyrų netoleruojagali ryškiai mėlynos ir mėlynos akių šešėliai, ypač jei jie yra tankiai pritaikyti prie antakių ir primena barmenių makiažą. Šie atspalviai - priimtinas variantas tik "disco-image" naktiniam klubui, tačiau čia taip pat turėtų jaustis priemonė.

5.

Visos vaivorykštės spalvos

Kai visa moters veidas panašu tik į taimenininkas nutapęs gaiviu drobę, prarandamas jos gamtos grožis, kurį žmonės garbina. Todėl nenaudokite daug ryškių spalvų, padarykite tik vieną akcentą vaizde, o jei nuspręsite spalvoti akis, leiskite sultingą atspalvį derinti su griežta juodos ir baltos spalvos.

6.

Agresyvus makiažas

Punk roko, vamp stiliaus makiažas, labai intensyvusSmokey-ayz - visi šie vyrai mano, kad tinka tematikos vakarėliui, bet ne iki datos. Tokie paveikslėliai slepia visą natūralumą ir pernelyg provokuojantys.

nepatinka 6.

7.

Klaidingos blakstienos

Ir nors mes jiems patinka jų patogumui ir gebėjimamsper kelias sekundes daro išvaizdą išraiškingą, vyrai nemano, kad jie patrauklūs. Jie atrodo netikri ir primena jiems "blakstienų užuominas" ar dar blogiau - "baldus" dirbančios moterys. Bet jei jūs tikrai norite juos pridėti prie savo įvaizdžio, tada pasirinkite ne visą, bet skirtingų ilgių ryšulį.

Koks makiažas vyrams LIKE, antrame puslapyje ...