Ką daryti pats: įdomiausi pomėgiai

Kai grįšite į savo gyvenimą ir suprasite, kad tai visiškai ne taip, kaip norėtumėte. Pilkas biuro kasdienis gyvenimas ir nuolatinis stresas pakeitė svajones apie kūrybiškumą ir savirealizaciją. Ką turėčiau daryti? Mes žinome atsakymą - suraskite ryškų ir nestandartinį jūsų mėgstamiausio hobio. Žemiau yra istorija apie labiausiai neįprastas pomėgius, kurie gali padaryti gyvenimą įdomiau. Gal kažkas tau tinka.

Karvingas Karvingas yra meninis drožyba antvaisiai ir daržovės, naudojant visą peilių, peilių, nagų ir kitų prietaisų arsenalą. Visa meno kūriniai ar skulptūros išgaunamos iš meistrų viršelio. Bet naujokai visada galite originalus būdas papuošti šventinį stalą įtikti artimuosius, ir net padaryti šiek tiek pinigų ant jų hobis, jei pageidaujama. Be to, kai po mokymo pradžios laikas galite dalyvauti įvairiuose konkursuose ir festivaliuose drožyba, kuris tradiciškai vyksta rudenį įvairiose šalyse. Jūs galite sužinoti apie šį verslą mūsų šalyje kursuose, knygose ir video pamokose, kurias lengvai rasite "You-Tube".

Paskirstymas po kirtimo yra pasikeitimas supašto siuntinius su nepažįstamaisiais iš viso pasaulio. Projektas buvo sukurtas pagal analogiją su buko kirtimu - keitimasis knygomis skaitymui. Tai ne tik apie atvirukų surinkimą, bet ir apie bendravimo, kalbos praktikos galimybę. Patyrę postcrossers sako, kad kiekvienas naujas laiškas su atviruką viduje yra adrenalino skubėti. Kartais tarp jų yra tikri šedevrai. Norėdami pradėti kirsti, pakanka užsiregistruoti specialiuose interneto tinklalapiuose, nurodyti savo adresą ir interesus.

Skulptūros iš popieriaus Dabar mes nekalbuvisi žinomi origami, dėl kurių nereikia naudoti papildomų įrankių mažų popierinių šedevrų kūrimui, bet visai skulptūrai sukurti naudojant klijus, karpius ir žirkles. Ši okupacija pritraukia vis daugiau ir daugiau žmonių visame pasaulyje. Be to, yra net tokio meno žinovai, už kuriuos jie organizuoja geriausių meistrų parodų kūrinius. Toks užsiėmimas kaip hobis tinka, žinoma, ne tik visiems - tik kruopštesnėms, dėmesingoms ir koncentruotoms mergaitėms.

Tęsinys kitame puslapyje ...

</ P>