Top 5 sėkmingo laisvojo atlygio taisyklės

Daugelis žmonių, kurie nedirba komandoje,tai yra laisvai samdomi vertėjai, yra klausimų, kaip uždirbti daugiau pinigų, kaip paskirstyti dieną, kad galėtumėte daugiau dirbti ir pan.

Mes jums papasakosime apie penkias pagrindines taisykles, kurios gali labai palengvinti laisvai samdančio asmens gyvenimą ir padėti jam geriau atlikti savo darbą.

1. Platinti ir patikrinti.

Pasak psichologo Georgeo Millerio, vyrogali vienu metu atlikti užduočių skaičių, kurį galima parodyti formulę "7 ± 2". Tačiau net ir šiais visais atvejais būtina laikyti sąrašą. Jūs turėtumėte kiekvieną dieną naršyti šį sąrašą. Tačiau neužpildykite visų užfiksuotų užduočių, bet norėdami turėti tvarkaraštį, ir jūs aiškiai dirbote su juo.

2. Valdykite savo biudžetą.

Jūs turėtumėte neabejotinai stebėti lėšų į jūsų sąskaitą gavimą: ar tai yra internetinė piniginė, ar banko kortelė. Bet koks nesusipratimas su atlyginimu turėtų būti nedelsiant paaiškintas darbdaviui.

3. Būkite tikri savimi.

Jei negalite pradėti, nes nuolat tikrinsite naujinimus socialiniuose tinkluose ar žaisite internetinius žaidimus ar sugalvinsite kitą veiklą, pagalvokite apie tai, kodėl taip yra.

Kai kurie psichologai teigia, kad toks elgesysyra susijęs su baisiu, kad laisvai samdomi vertėjai daro klaidą ir nesugeba vykdyti savo pastangų. Nebijok. Niekas negali gero darbo padaryti pirmą kartą. Atminkite, kad dirbant su klaidomis yra naudinga patirtis.

4. Stebėkite režimą.

Sunkiausias dalykas laisvai samdomas darbe yra stebėtidarbo grafikas. Turėtumėte stebėti reguliarų jūsų darbo atlikimą ir reguliariai pailsėti. Sukurkite savęs režimą. Planuokite savo laiką darbui, poilsiui, sportui ir pramogoms.

5. Smagiai.

Pagrindinis privalumas laisvai samdomų vertėjų darbe -galimybė suplanuoti savo dieną. Tu esi savo laiko meistras. Jūs pasirenkate darbo laiką. Bet svarbiausias dalykas yra tas, kad jūs pasirenkate veiklą, kuri jums suteikia malonumą. Nepaisant to, kad jūs ne visai atsikratote kasdienybės, dažnai galite jaustis laiminga.