Pseudostimuliatoriai, kuriuos mes akimirksniu priprasti prie

Kenkiančių stimuliatorių sąrašas yra puikus - narkotikai, alkoholis, nikotinas, energija, buitinės chemijos, maisto dažikliai, kofeinas ir taurinas.

Tačiau yra daug tokių "stimuliatorių", apie kokią žalą mes negalime atspėti.

Pasirengimas dėmesio koncentracijai

Tokie narkotikai turi pragaištingą poveikį smegenims,įskaitant tik tas sritis, kurios yra atsakingos už dėmesio koncentraciją. Taigi, atrodo, kad sėdi ant narkotikų, nes be narkotikų jūs tiesiog negalite dirbti normaliai.

Bandelės su milteliais

Tai gali pasirodyti keista, bet su bandelėmisĮvairūs sėklų milteliai būtent dėl ​​šių miltelių yra gana daug opiatų. Todėl, jei valgysite bandelės su aguonomis, kasdien eik sezamą, tada jūs esate beveik narkomanas, nes opiatai nuolat yra jūsų kūne.

Energetika

Jų nėra nieko naudingos ir sveika, taigi jūs ne stimuliuokite, bet sunaikinsite nervų sistemą. Stenkitės aktyviai dirbti be pagalbos - tai tau bus naudinga, ir tu pamirksi apie šiuos gėrimus.

Vaistų nuo peršalimo ir alergijos

Jei po pirmojo ligos požymio jums reikiagerkite piliulę, kad galėtumėte visiškai veikti, tai yra nerimą keliantis ženklas. Pseudoefedrinas šių vaistų sudėtyje suteikia klaidingų pykčio ir energijos bangos jausmo, atsiminkite, kad tai klaidinga!

Sportiniai mišiniai

Jei naudojate maistingus mišinius sportinei dietai, būkite atsargūs, nes jie taip pat nėra nekenksmingi ir draudžiami profesionaliems sportininkams.

kava

Jums atrodo, kad be kavos jūs negalitepabusti ir be papildomo taurės pradėti dirbti? Tiesą sakant, tai yra visiškai neteisinga, bet jei jūs geriate kavos puodelius, kad dirbtumėte visiškai, tuomet jūs rimtai priklausote nuo šio pseudostimuliatoriaus.

Neleisk sau apgauti savo kūno! Būkite dėmesingi savo įpročiams ir dietai ir džiaukitės nauja diena be dopingo!