Kodėl taip brangu būti prasta?

Išsaugokite viską, bet negalite išeiti iš joskolos skylė? Viskas yra labai natūralus - prastas yra brangesnis nei pinigų švaistymas. Mes jums pasakysime, ką jūs negalite sutaupyti, ir tai galiausiai sukelia papildomų nuostolių, nepaisant kruopščių bandymų taupyti pinigus.

Maitinimas

Blogas maistas yra blogas įprotis. Jis praleidžia mūsų pinigus, sugadina mūsų sveikatą ir galų gale nepadeda nieko gero.

Mes stengiamės sutaupyti maistonaudokite greito maisto ir greito maisto. Pirma, tai nėra toks pigus, ypač visos šios kavinės su apkešiniais mėsainiais ir tt, ir, antra, šis maistas yra labai kenksmingas. Dėl šios žemos kokybės dietos atsiras problemų su skrandžiu ir oda, dėl ko turėsite išspręsti jūsų kraujo pinigus.

Sveikas maistas nebūtinai yra maistas pasakiškiems kiekiams. Jūs galite visiškai sau leisti vaisius, daržoves, grūdus ir tt - reikia tik galvoti apie naują meniu ir produktų sąrašą.

Patikėkite, toks pirkimas bus pigesnis nei eikite į "McDonald's" ir ateityje tikrai atsipirks, kai neturėsite meluoti ligoninės lovoje su skrandžio opa.

Transporto paslaugos

Ir čia santaupos nėra jūsų rankose - nesvarbu, ar turite savo automobilį, ar jūs einate per savo dvi ir viešąjį transportą.

Galbūt taupymas automobiliu yra vienas iš labiausiailabiausiai pavojingų dalykų, nes ignoravimas gedimų ir nenoras mokėti už remontą gali kainuoti ne tik sveikatai, bet ir gyvenimui. Be to, tuo daugiau dėmesio buvo skiriama problemai, sunkesni ir, svarbiausia, brangesni jų pašalinti.

Viešuoju transportu taip pat nėra taip paprasta- Jūs išleisti mažiau pinigų, bet daugiau laiko. Tačiau negalite sutaupyti automobilio, nes visi jūsų pinigai eina į keliones ir maistas - užburtas ratas. Beje, dar vienas automobilio pliusas - tai papildoma galimybė užsidirbti. Kelionė autobusu atimta ne tik pajamoms, bet ir jėgoms už ką nors, įskaitant sveiko maisto paruošimą, o ne kitą užkandą.

Bet taip pat taupyti pinigus viešaitransportas taip pat turi būti atsargus - vaikščiojant pėsčiomis net griežčiausiame ore gali susirgti ir išlyginti gydymą, taigi geriau neišsaugoti to, kas jau buvo išgelbėta.

drabužiai

Gerų drabužių kaina dabar yra labai didelė, tačiau taupymas taip pat nėra pasirinkimas. Ieškodami pigių drabužių, mes nedelsdami pakenkti save dėl kelių priežasčių.

Pirma, mes įsigyjame mažiau kokybišką produktą, kuris netrukus gali nusidėvėti, o tai reiškia, kad turėsime nusipirkti naujo dalyko, kuris tik patvirtina patarlį "dvigubai moka".

Antra, pigūs ir dėvėti drabužiai jus atleisparodomumas - tokiu pavidalu sunku rasti prestižinį darbą ir padaryti save rimtai, ypač jei užsiimate daugiau ar mažiau žinoma pozicija.

Ir trečia, svarbiausia, kad blogi drabužiai mažina mūsų savigarbą, daro mus abejojantys savimi ir nepastebimai įsileidžia į depresiją.

Jei neturite laisvų pinigų už kažką daugiau,nei dauguma naujausių dalykų, būkite pasiruošę palikti, jei ne su priemonėmis, po to, kai reikės rūpintis savo drabužių spinta. Visada stenkitės ieškoti tinkamo laiko, plauti drabužius, atsikratyti ritės, atidžiai pritvirtinti skylutes ir siūles.

Jei nesate pasiruošę tai padaryti, geriau sumokėti daugiau, bet atrodo geriau. Priešingu atveju jūs rizikuojate tapti juokiomis akimis ne tik kitų akyse, bet ir savo.

Skolos ir kreditai

Vienas iš pagundų mokėti vėliau, dalimis, šiek tiek mažiau mums pranoksta, kad mes nustojame pastebėti, kad dėl to mes per daug mokame.

Jei neturite pakankamai pinigų, net jei mokatekomunalinės paslaugos, tuomet jūs turėtumėte rimtai pagalvoti apie tai, ar prašote padidinti ar pakeisti visą darbo vietą. Pasirengimas skoloms ir paskoloms gali tik pabloginti jūsų padėtį.

Patikėk manimi, geriau sumokėti daug ir vieną kartą, nei pasinerti į nuolatinius kredito mokesčius ir skambučius iš bankų.

Paskutinis patarimas yra persvarstyti jūsų požiūrį įgyvenimas ir jų atliekos. Visada yra dar vienas papildomas išlaidų punktas, jūsų mažas silpnumas. Kažkas turi rūkyti, kažkas turi brangių kosmetinių procedūrų, kiti turi apsipirkimą ir pan. Būti prastai nėra pelningas. Išsaugokite fone ir sumokėkite už būtiną kainą. Tada galėsite atsipalaiduoti nuo pinigų stygų ir išmokti racionaliai paskirstyti pinigus.

žymės:, ,