Kaip atsikratyti blogo kvapo iš burnos?

Problema yra nemalonus kvapas iš burnosnerimauja daug. Toks iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų detalių gali sukelti daug sunkumų, pavyzdžiui, komunikacijos sunkumų ir nesaugumo. Tačiau ne viskas yra taip blogai: yra būdų, kurie gali pašalinti blogą kvapą arba užkirsti kelią jo išvaizdai.

1. Nepakankamas kvapas sukelia bakterijas. Per didelis sausumas burnoje sukelia jų dauginimąsi, nes jis sukuria jai palankią mitybinę aplinką. Pabandykite gerti kiek galima daugiau vandens. Tai padės atsikratyti likusių burnoje ir sumažinti bakterijų skaičių. Atitinkamai, baisaus kvapo problema bus jums mažiau svarbi.

2. Banali ir įrodyta priemonė, kurią reklamuojame taip stipriai giriame - tai kramtoma guma be cukraus. Be to, kad pašalinti nemalonų kvapą, jis padeda išvengti karieso.

3. Mes žinome, kad reikia daužyti dantis du kartus per dieną ir kruopščiai laikytis šios taisyklės. Tačiau tai gali būti maža, kad atsikratyti nemalonaus kvapo. Kasdien reikia pašalinti plokštelę iš liežuvio, nes tai dažnai yra bakterijų buveinė. Tai padės atlikti įprastą dantų šepetėlį arba specialų liežuvio valymą.

4. Nepatogus kvapas gali sukelti valgant tam tikrus maisto produktus, pavyzdžiui, česnaką ir svogūnus. Iš jų kvapas visada trunka pakankamai ilgai. Jei naudojate bet kurį iš šių būdų, iš karto praplaukite burną.

5. Tačiau kiti produktai, pavyzdžiui, petražolės, puikiai pašalina labiausiai nemalonų kvapą. Valgykite po pagrindinio valgio. Jūs taip pat galite palikti kažką liežuvio gale ir rūgštinti vandeniu - tai turi teigiamą poveikį jūsų burnos ertmės būsenai. Tarp kitų naudingų produktų yra mėtos lapai, kava, visų rūšių uogos, obuoliai ir morkos.

6. Norint pašalinti blogos kvapo tikimybę ir bet kokias sveikatos problemas iš principo, reguliariai (bent du kartus per metus) turite apsilankyti stomatologo ir gastroenterologo. Atminkite, kad kvapas gali parodyti, kad yra labai sunkių burnos ertmės ar virškinimo sistemos ligų, kurias reikia gydyti.

7. Norėdami pašalinti kvapą, galite plauti burną antibakteriniu skysčiu. Tačiau nepamirškite: jei tokios rūšies problemos atsiranda dėl tam tikrų ligų, tuomet toks skystis nepakeis kvapo, bet tik jį paslėps.

8 Kovojant su tokiu nemaloniu ir delikatu reiškiniu gali padėti kai kurie liaudies gynimo būdai. Pavyzdžiui, šis receptas yra naudingas: paimkite 20 šviežių mėtų lapų arba 1 šaukštą džiovintos mėtų ir paruoškite nuovirą. Naudokitės, kad praplaukite burną 3-4 kartus per dieną. Padarykite tai dvi savaites.

9 Dar vienas geras liaudies metodas yra ąžuolo žievės nuoviras. Ant stiklinės verdančio vandens reikia šaukšto žole. Visa tai turi būti dedama į vandens vonią, o po pusvalandžio pašalinti ir nutekėti. Kelių savaičių praskalaukite šį sultinį ir netrukus pasirodys nemalonus kvapas, kaip to neįvyko.

10 Gana dažnai pasenusios kvėpavimas yra susijęs su skrandžio sutrikimais. Tada jums reikia paimti pusę litro švaraus vandens, kad jį gertumėte, praskiedę šaukštą druskos ir gerkite, kai tik atsibusite. Po poros minučių gerk ką nors pieną, kuri padės išvengti virškinimo trakto sudirginimo. Faktas yra tai, kad druska valo žarnyno sienas ir skrandį, pašalina visus toksinus iš organizmo ir normalizuoja virškinimą. Atitinkamai, jis veikia ir nepašalina nemalonaus kvapo. Ši procedūra turi būti kartojama penkias dienas, tačiau pacientams, sergantiems gastritu ir opalige, draudžiama.