10 "Anti-Aging" makiažo paslaptys

Kosmetika - tai tikrai magiškas lazdelėmoterų arsenalą. Tinkamai naudojant jis gali ne tik pašalinti trūkumus ir pabrėžti dorybes, bet ir padėti mergaitė vizualiai praleisti keletą metų. Tačiau ant monetos yra kita pusė: makiažas gali duoti žmogui šiurkščiavilnių, vulgarus ir susivėlęs išvaizdą, pabrėžti nuovargio ir nedidelių trūkumų, netgi jaunas moteris iš garbaus amžiaus ponia markė požymiai. Atsigriebti tu tik malonūs stebuklai, prisiminti ir laikytis pagrindinių taisyklių juo.

1.

Pagrindas

Niekas neauga vyresni nei moters veidasstoro pagrindo sluoksnis, ypač jei jo atspalvis pastebimai tamsesnis už odą. Toks neteisingas pagrindas ne tik neslėpia trūkumų, bet taip pat pabrėžia juos, tokiu būdu išmesdamas ponia apie dešimtį metų. Norėdami vizualiai atjauninti, pasirinkite šviesius permatomus kremus, pavyzdžiui, kremus-mujas ir kremus-skysčius. Kalbant apie šešėlį, jis turėtų būti kiek įmanoma arčiau jūsų natūralios.

2.

Maskavimas

Vargu ar pagrindinė anti senėjimo taisyklėmakiažas yra sėkmingas kai kurių smulkių trūkumų maskavimas. Tai gerai slėps tamsesčius apskritimus specialiu šviesą atspindinčiu, kuris turėtų būti pritaikytas iš vidinio akies kampo ir įstrižai į apačią, atsargiai nuspalvindamas jį piršto galu. Nestatykite ant viso veido paviršiaus, nes tai tik pabrėžia trūkumus. Jei apskritimai yra labai tamsūs, geriau naudoti levandų spalvos korektorių arba maskavimo pieštuką. Geriau juos pritaikyti minkštu plačiu šepetėliu ir, kaip šviesą atspindintis agentas, lengva atspalvinti rankomis.

3.

Milteliai

Paprastai atjauninanti makiažas yra nepriimtinassureguliuokite miltelius, nes jie gali būti užmušti į raukšles, tik pabrėžiant juos. Tinkama alternatyva tai bus makiažo fiksatorius purškimo arba įprasto terminio vandens forma.

4.

Žvilgsnis

Tonas arba pudas, pritaikytas vienu smūgiu su efektukaukes, suteikia veidui negyvos išvaizdos ir amžiaus. Sužinokite, kaip padaryti, akcentai ir įdėti originalų akinimo: ant smakro, o kaktos centre, virš skruostikaulių ir lenktas nosis. Dėl akinimo galite naudoti Kibirkščiuojantis Žymeklis arba tonas ar makiažo lengvesni nei rakto spalvos.

5.

išsidažyti

Tamsiai purvinas, nors ir yraasmuo, kuris yra labiau invazinis, gali suteikti jam pernelyg griežtą ir "brandą". Renkantis rouge, pasirenka šviesius atspalvius, tokius kaip persikų, švelnus rožinis ar minkštas rusvas, o prisotintą rausvą ir sultingą raudoną mėtyti. Kadangi veido veidas su amžiumi kerta, neuždenkite šypsočių ties skruostikauliu - pabandykite padaryti jį horizontalia linija. Jei jus kankina raukšles, tada vietoj sausos rankos, geriau naudoti kremą ar gelį, kad būtų pasiektas natūralus efektas.