Tvarumas ir nuobodumas: 11 vasaros makiažo taisyklių

Vasara yra ne tik maloni akimirkos: dažnai nepakeliama šiluma sukelia mums nepatogumų ir žalą mūsų išvaizdai. Žalingas spindulių poveikis, riebalingas spindesys, greitas odos užteršimas - visa tai neturi geriausio poveikio veido būsenai. Todėl, vasaros makiažas turėtų būti kreipiamasiypač atsargiai nesukurkite papildomų odos problemų ir pašalinkite nepageidaujamus trūkumus. Nuolatinis ir efektyvus makiažas vasarą - tai gana tikra, jei naudojate kelis patarimus makiažo atlikėjams.

1.

Apsauga nuo saulės

Renkantis kosmetiką vasarą turi būtiatkreipkite dėmesį į apsaugos nuo saulės veiksnį. Jei oda nėra apsaugota, tai kupinas amžiaus dėmių ir neišnešiotiems raukšles ir pernelyg sausumo išvaizdą. Pasirinkite toną ir apsauginius kremus su SPF, kuris turi būti didesnis, lengvesnis jūsų oda.

2.

Atsparumas vandeniui

Naudojant įprastą kosmetiką karštyje, jūs rizikuojategauti visiškai "plaukiojančią" veidą, nes jis yra labai jautrus saulės šviesai. Pasirinkite vandeniui nepralaidžius produktus su specialia formule, kuri padės išlaikyti makiažą ir ilgai įsitikinsite. Jei naudosite įprastą akių tušą ištisus metus, pakeiskite jį nepraleidžiančia vandeniu, o vietoj jautrių skystų šešėlių geriau naudoti sausesnius, kurie yra atsparesni ir nenukristų žemyn.

3.

Valymas

Makiažas karštame ore turėtų būti taikomas tik antšvarią odą, nes blogai išgrynintas net pats brangiausias produktas vis dar lieka tolygiai. Valymui naudokite bealkoholius produktus, kad oda nesusižalotų ir neišdžiūtų.

4.

Pagrindas

Vasarą makiažo pagrindas ar pagrindas yra paprastasyra būtinas, kadangi tai yra šis įrankis, kuris padės jūsų makiažui likti ilgiau. Reagente neturėtų būti aliejaus, kad nebūtų sukelti blizgesio, ir turėtų būti lengva tekstūra. Užtepus pagrindą po drėkinimo ir prieš pamušalą. Jei turite trūkumų, kuriuos turėtumėte nuslėpti, tada vietoj skysčių pasirinkite kremo kuratorius, nes pastarasis, žinoma, nebus atlaikyti bandymo saulėje.

5.

Tonalinis kremas

Žinoma, naudojant šilumą pamatątai yra nepageidautina, bet jei be jo jokiu būdu, tada pasirinkite lengvą tekstūrą, kuri nesisuka ir nesudaro diskomforto. Optimalus variantas - įrankis, paremtas silikonu. Jis turi subtilią tekstūrą, išlygina toną ir slepia trūkumus, nesukuriant "kaukės efekto". Vasaros tonu grietinėlė gali būti šiek tiek tamsesnė nei žiemą, nes odelė užgeria bronzinį atspalvį. Iš miltelių geriau teikti pirmenybę truputį, nes jis neuždenia porų ir tolygiai nyksta, tačiau kompaktiškas gali padaryti trūkumus dar labiau matomus.

Tęsinys puslapyje du ...