Nuotraukų projektas: kur vaikai praleidžia naktį? 2 dalis

Žr. 1 dalį.

Vaikų gyvenimo spalvų skleidimas jau yra dalykų tvarkoje, tačiau sunku įsivaizduoti, kaip skirtingos gėlių lovos ir trąšos gali būti šios gėlės. Įdomus dokumentinis foto projektasskirtas šiai temai, inicijavo žurnalistai Chris Boot (Chris Boot) ir fotografas Jamesas Mollisonas (James Mollison) iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Taigi, jie važiavo aplink pasaulį ir sukūrė nuotraukų seriją, susietą su bendru pavadinimu "Where Children Sleep". Stulbinantis ir pažintinis spektaklis, galintis atsakyti į kai kuriuos pasaulio kategorijai priklausančių klausimų kategorijas ir apie tai, kas nutiestas šiandien jaunimui.

1. Kana, 16 metų, Tokijas

Kanos namuose gyvena keturias kartas - ji ir jos sesuo, jostėvai, seneliai ir seneliai. Kanos aistra yra mada. Ji gali valandas suknelė ir mėgsta eiti į madingų "Harayuku" parduotuvių Tokijo rajoną. Kana yra jų bendraamžių klubas, kuris laikosi "Lolita" lėlių stiliaus. Kana mama nėra patenkinta tokiais savo dukters eksperimentais, todėl mergina gavo darbą gamykloje, kad nusipirktų savo drabužius ir perukus. Kiekvieną dieną Kana eina į mokyklą dviračiu. Kelias trunka apie 20 minučių. Kana labai myli ir vertina mamą. Ateityje ji svajoja tapti mados parduotuvės savininke ir yra įsitikinusi, kad su amžiumi jos drabužių stilius taps tradiciškesnis.

2. Rianon, 14, Darvel, Škotija

Ryanon gyvena mažame vaizdingame miestelyjekuri anksčiau buvo garsi nėrinių gamyba. Dabar jų rajonas yra žinomas - yra daugybė heroino narkomanų ir gaujų. Ryanon mokykloje yra daug studentų, kurie buvo ištremti iš kaimyninių Glazgo mokyklų. Visa šeima Ryanon ir jos draugai yra pankai. Mergina nešioja nuo 6 metų spalvotą mohawk. Jų punk bendruomenė gyvena labai draugiškai, jos yra naudojamos palaikyti vieni kitus ir atsikratyti pašaliečių iš savo neramiausio regiono. Anksčiau, Ryanon buvo teased mokykloje, tačiau mergaitė davė atmainų savo pažeidėjams ir liko vienas. Ji vaidina gitarą, bosą ir būgnus ir dainuoja. Tėvas Rhianon turi savo grupę.

3. Ryan, 13 metų, Šiaurės Karolina

Ryan yra iš Pensilvanijos, kur jis gyveno su savo tėvaisir dvi seserys. Bet dabar jis yra Šiaurės Karolinoje, paukščių paauglių internatinėje mokykloje nuo 11 iki 16 metų. Po 9 metų jis smegenų auglys, dėl kurio jis sukūrė nesveiką apetitą. Būdamas specialioje mokykloje, Ryan jau sumažino 9 kilogramus, bet ketina toliau numesti svorį, kad galėtumėte žaisti krepšinį su draugais, kaip anksčiau. Mokyklos studentai kiekvieną dieną turi imtis 10 000 žingsnių. Vaikai maitina mažai kalorijų turinčius maisto produktus, tokius kaip mažai riebalų pica ir spagečiai, ir nuolat gauna sveiką maistą - daržoves, vaisius, sriubą. Dėl to Ryan yra nuolat atsipalaidavęs, bet kartu praranda svorį. Berniukas norėtų tapti gydytoju, kai jis auga.

4. Lee, 10 metų, Pekinas

Gyvena su tėvais daugiabučiuose namuose. Lee - vienas iš šeimos, nes yra politika "viena šeima - vienas vaikas" Kinijoje daugiau nei 30 metų, o tie, kurie pagimdyti daugiau nei vieną vaiką, yra bauda ir apmokestinamos. Lee eina į mokyklą šalia namų. Jos mėgstamiausi dalykai yra matematika, dainavimas ir muzika. Lee yra tikras perfekcionistas. Paprastai ji daro pamokas daugiau nei tris valandas, bando padaryti viską puikiai. Du kartus per savaitę ji eina į baleto pamokas. Mokydami mokyklą, Kinijos studentai privalo aplankyti tris specialias stovyklas Kinijos Liaudies išlaisvinimo armijos organizuojamuose kariniuose susitikimuose.

5. Lewis, 10 metų, Barnsley, Anglija

Lewis gyvena su savo tėvais ir seseriais priemiestyjeJorkšyras. Dėl savo antisocialaus elgesio Liyuyus oficialiai draudžiama palikti namus vakarais ir nuolat ieškoma narkotikų, alkoholio, peilių. Jis net negali su savimi atsuktuvą. Lewisas buvo diagnozuotas šizofrenija. Dėl jo antisocialaus elgesio jis buvo ištremtas septynis kartus iš mokyklos. Visa berniuko šeima eina pas psichologą. Neseniai Lewisas pradėjo vartoti vaistus ir jaučiasi geriau, nors jis praleidžia savo draugus ir gatvę.

6. Juan David, 10 metų, Medelinas, Kolumbija

Juanas Davidas - vienintelis vaikas šeimoje - gyvenaKolumbijos sostinės gyvenvietėje. Juano Dovydo šeima yra pabėgėliai, todėl jie turėjo palikti savo namus dėl narkotikų karo, kuris tęsiasi jų gyvenamojoje teritorijoje. Šioje teritorijoje nėra prieigos prie mokyklų ir ligoninių. Riebalų pagrindas - annona yra violetinė, spichota vaisiai, kurie gerai auga šiose vietose. Juano Dovydo šeima gyvena mažame savo tėvo pastatytame name. Tėvas, profesionalus auto mechanikas, veltui bando rasti bent jau tam tikrą darbą. Juano Dovydo šeima norėtų perkelti į valstybes. Berniukas pats tikisi, kad kada nors tapti gydytoju.

7. Bikram, 9 metai, Melamci, Nepalas

Bikram yra našlaitis. Jis gyvena kartu su savo senele, senelis, teta, dėdė, ir du pusbroliai akmens dviejų aukštų namas kalnuose. Artimiausiu keliu reikia pasiekti dvi valandas palei kalnų kelią. Antrame aukšte iš namų naudojama saugoti kukurūzų, kurie paprastai negauna žiurkės. Visa šeima miega ant kukurūzų. Namuose nėra jokios elektros energijos. Paprastai namas užsidega akumuliatoriaus lempa. Šeima turi savo žemės sklypą, kuriame jie auga viskas, ko jums reikia. Jų mityba yra kviečiai, daržovės ir lęšiai. Jie neturi pinigų mėsai ir pienui. Bikram kruopščiai studijuoja mokykloje. Aš praleidžiu daug laiko žaidžiu su draugais. Jis svajoja tapti gydytoju, kai jis auga.

8. Aleksas, 9 m., Rio de Žaneiras

Aleksas nelanko mokyklos, bet praleidžia visą dienągatvėse maldauja. Jis suvokė, kad, norėdamas išgyventi, jis turi arba kovoti, ar pavogti. Taigi kartais, kai jis gali, jis išplėš laikrodį iš tų žmonių, kurie jam duoda dovaną iš automobilio lango kryžkelėje. Alex kiekvieną dieną nusiurbiasi klijais. Miega gatvėje ant suolų arba ant senų sofų, jei jis randa vieną ar tik ant šaligatvio. Aleksas nėra našlaitis. Jis netgi palaiko ryšius su savo šeima. Kartais jis ateina pas juos pasiimti maistą.

9. Nr. Vardas, 9 metai, Dramblio Kaulo Krantas

Šio pabėgėlio berniuko iš Liberijos vardo nebuvoyra nurodytas dėl pavojaus gyvybei. Jis pagrobtas "Viešpaties pasipriešinimo armija" ir buvo kareivis. (Žr. Pavogtą laišką "Viešpaties pasipriešinimo armija"), bet jam pavyko pabėgti ir išvykti iš šalies. Jis yra našlaitis, jis turi tris brolius. Visi jie gyvena mokykloje kartu su kitais moksleiviais. Jo mėgstamiausias maistas yra ryžiai su pomidorais ir grūsti ryžiais ir mėsa. Jis myli futbolą ir nori tapti mokytoja, kai jis auga.

10. Bilalas, 6 metai, Wadi Abu Hindi, Jordanijos Vakarų bankas

Bilyalo šeima, beduinų arabai, dabar gyvenanes jų namas buvo sunaikintas Izraelio vyriausybės, nes jis buvo pastatytas be oficialaus leidimo. Vasaros mėnesiais visa šeima miega po atviru dangumi, ant kilimo. Jie turi 15 ožkų. Šeimos raciono pagrindas - ryžiai ir rūgštus ožkų pienas. Kartą per savaitę jie gali sau leisti valgyti mėsą. Kiekvieną dieną Wadi Abu Hindi kaime atplaukia autocisterna su geriamuoju vandeniu, iš kurios galite paimti du litrus vandens vienam asmeniui. Bilalas dar neskiria mokyklos. Jis ganina ožius.

11. Risa, 15 metų, Kiotas

Risas yra apmokytas ir ateityje taps geiša. Gyvena kartu su kitomis 13 mergaitėmis arbatos namuose Kioto mieste. Ji ir penkios kitos mergaitės miega toje pačioje patalpoje, kuri taip pat naudojama kaip valgomasis ir vieta arbatos ceremonijoms. Prieš metus "Risa" paliko savo tėvų namus Tokijo mieste, žiūrėdama geišo televizijos programą. Nuspręsta tapti geiša mergina išlaikė egzaminą ir leidžiama mokytis. Dabar ji yra studento ar "maiko" statuso. "Risa" Tamayuki suteikė naują pavadinimą. Ji kruopščiai užsiima. Ji mokoma dainuoti, kilnių pokalbių menas, arbatos ceremonijos paslaptys, makiažo menas ir dar daugiau. Dvi valandos per parą ji skiria tinkamai treniruotis, kad įdėtų į kimono, įdėtų makiažą ir suformuotų plaukus. Risa-Tamayuki yra mažiausias "maiko" Japonijoje. Per mėnesį ji turi dvi dienas. Mergina eina į savo šeimą Tokijuje tris kartus per metus. Labai dažnai ji praleidžia namą.

12. Erienas, 14 metų, Rio de Žaneiras.

Erienas gyvena Rio-Favelos teritorijoje. Anksčiau ji miegojo ant grindų, tačiau dabar jai buvo suteikta lova, nes mergaitė yra paskutiniame nėštumo trimestre. Tai jau trečiasis 14 metų amžiaus Erieno nėštumas. Pirmą kartą ji tapo nėščia, kai jai buvo tik 12 metų. Tada ji pagimdė mirusį vaiką. Po metų - antrasis gimimas, tada vaikas išgyveno. Mergaitė vargu ar grįš į mokyklą, nes jai reikės rūpintis vaikais. Ji yra vienišos motina. Brazilijoje abortai yra neteisėti. Jei norite nutraukti abortą, galite įkalinti iki trejų metų. Brazilijos valdžios institucijos veltui stengiasi kovoti su aukštu nėštumo paauglystės lygiu, bandydamos papasakoti paaugliams apie kontraceptikus. Erienas svajoja tapti veterinarijos gydytoju ir keliauja kur nors iš šių vietų.

13. Prena, 14, Katmandu, Nepalas

Prena dirba namų šeimininke ir gyvena viršujeNamo aukštas mažytame kambaryje, kaip ir narve. Ji yra viena iš tūkstančių nepilnamečių, dirbančių Nepale kaip tarnas. Jo dietos pagrindą sudaro daržovės ir ryžiai. Mergaitės pareigos yra valymas, plovimas ir kepimas. Paprastai ji prasideda nuo penkių ryto, o baigiasi - šeštadienį. Jos pajamos yra 500 Nepalo rupijų per mėnesį (6,5 USD). Ji siunčia pinigus savo tėvams, kurie augina savo 8 brolių ir seserų. Du kartus per metus Prena eina į savo tėvynę. 3 kartus per savaitę eina į mokyklą. Ji labai myli mokyklą. Ji labai mėgsta savo mokytoją, kuris paaukojo tokius vaikus kaip Prena. Kai jis auga, Prenna svajoja tapti gydytoju.

14. Irkena, 14 metų, Kenija.

Irkena - iš pusiau nomadinių Randilijos gentiesKenijos dykuma Kaisutas. Dabar jis gyvena su savo motina lauke, švirkštimo priemonėje, kurią pastatė galvijai. Berniukui jau 14 metų, ir labai greitai jis turės apipjaustymo ceremoniją. Šis ritualas yra pirmasis kelyje į pilnametystę. Apipjaustymas vyks visuomenei, o berniukai turi ištverti skausmą, o ne šaukti, kitaip jų šeimos bus gėdingos. Po Irken apipjaustymo bus "marani", t. Y. jaunas kariai. Po to jis paliks ir gyvens kartu su kitais kareiviais. Prieš mėnesį prieš apipjaustymo ceremoniją "Irken" nušauto paukščių iš raguolio. Jis vilki vėžlius ant jo kaklo, kaip jo brandos simbolį ir gerus medžioklės įgūdžius. Jis turi šaudyti kuo daugiau paukščių.

15. Riyuta, 10 metų, Tokijas

Riyuta gyvena su savo tėvais ir jaunesnėmis seserimomisTokijas. Jis užsiima sumo septynerius metus - kai trejus metus pradėjo svorio problemas, jo tėvai nusprendė atiduoti jam sekciją. Dabar "Riyuta" tapo "Sumo" čempionu savo amžiaus ir svorio kategorijoje. Jis valgo storą tris kartus per dieną. Nors pastaruoju metu berniukas pradėjo nerimauti dėl jo perteklinio svorio, vienas iš jo draugų mirė dėl širdies priepuolio dėl nutukimo. Klases grožė Riyuta, nes jis neapsigavo vienos kovos. Be to, jis yra skautų organizacija. Jis mėgsta vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Savo laisvalaikiu jis žaidžia kompiuterinius žaidimus ir žiūri televizorių. Jis svajoja tapti televizijos laidos vedėju, kai jis auga ir būtinai turi šeimą.

16. Delaney, 9 metai, Naujasis Džersis

Delaney gyvena su savo tėvais ir jaunesniaisbrolis ir sesuo dideliuose namuose. Kiekvienas jų šeimos vaikas turi kambarį. Delaney mėgsta suknelę ir kas vakarą praleidžia apie valandą, pasirenkant savo drabužių spintą rytoj. Ji eina į mokyklą mokyklos autobusu su savo broliu. Kelionė trunka tik 10 minučių, bet Delano nepatinka sėdėti prie autobuso šalia jo brolio. Jis turi dvejopą požiūrį į mokykloje - viena vertus, ji mėgsta kalbėtis su klasiokais, bet pamokas ji nekenčia. Namų darbai trunka jai tik 15 minučių per dieną, bet kiekvieną naktį ji nustato iki paskutinio momento, kai jums reikia susėsti už pamokas. Jos pomėgis yra apsipirkimas ir šokis. Delaney svajoja tapti mados dizaineriu, kai jis auga. Kiekvieną sekmadienį ji eina į bažnyčią.

17. Alice, 8 metai, Harlan apskritis, JAV

Alisa yra vienintelis vaikas šeimoje. Tačiau jų šeima gyvena šalia Alice močiutės, jos dėdės ir pusbrolis, kurių motina neseniai mirė. Alisa ir jos tėvai gyvena mažame mediniame name, kuris yra Appalachijoje. Ši vieta yra garsi savo natūraliu grožiu, tačiau tai yra skurdžiausias JAV regionas. Lubos žlugdo "Alice" kambaryje. Jos tėvai norėtų palikti savo mažą seną namą ir pirkti vagoną, tačiau jiems už tai nėra pinigų. Alice mama dirba "McDonald's", tėvo "Wallmart" prekybos centre. Didžioji dalis pajamų eina į "Alice" išlaikymą ir auklėjimą. Jų teritorijoje yra didelis nedarbas, o daugelis žmonių vartoja narkotikus. Du Alisos giminaičiai mirė, nes jie buvo priklausomi nuo narkotikų.

18. Justinas, 8, Naujasis Džersis

Justinas myli sportą. Jis žaidžia futbolą, beisbolu ir krepšinį. Nuo penkerių metų jis yra vietos futbolo komanda. Kai prasideda futbolo sezonas, Justin paprastai tris treniruotes per savaitę. Jo tėvai skatina savo sūnų mylėti sportą, nepaisant to, kad sporto įranga nėra pigi. Justinas gyvena su savo šeima penkių kambarių namuose. Po dviejų savaičių jie gyvena Karibuose. Justinas yra ambicingas vaikinas - kai jis auga, jis svajoja tapti Naujojo Džersio meru. O jei taip nėra, tai profesionalus pokerio žaidėjas.