Kaip Ukrainos garsenybės numesti svorio

Žiūrėdami į kai kurias Ukrainos šou verslo versijas, esame nustebinti jų idealiomis formomis. Ir tai yra su įtemptu grafiku, ir atrodo, kad nėra laiko stebėti save. Bet jie tai gauna. Taip pat mums bus naudinga patvirtinti kai kurias savo paslaptis. Taigi, kaip jie sugeba atrodyti taip?

1. Ani Lorak

Po gimimo Ani labai atsigavo, neiNedelsiant nusipelno visuomenės kritikos. Tačiau dainininkė greitai paėmė save į rankas ir sugebėjo susidoroti su viskuo nereikalingu. Jo paslaptis yra paprasta ir veiksminga visada - tai tinkama mityba. Žvaigždė nevalgo greito maisto ir pusgaminių, tačiau remiasi sveika mityba. Taip pat Ani Lorak nevalgo po 18 val., Bando nevalgyti daug skysčių naktį, bet tuo pačiu metu kartais leidžia sau keletą saldainių, kuriuos jis tiesiog garbina. Pavyzdžiui, jei prieš prasidedant svarbiam koncertui skubiai reikia prarasti pora kilogramų, tada žvaigždė imasi ypač stiprios dietos, kuri kartu su masažo, sporto ir kosmetikos procedūromis.

2. Masha Efrosinina

Gimstamumas neturėjo labiausiai teigiamo poveikiofigūra grožis Masha. Tačiau žvaigždė sugebėjo be problemų sutaupyti net 15 kilogramų. Dabar ji yra malonės ir stiliaus pavyzdys. Masha su malonumu dalijasi savo idealios figūros paslaptimis. Ji turėjo atsisakyti produktų: pyragaičių, pyragaičių, makaronų, sausainių, dešrų, dešrų, riebių maisto produktų. Ji taip pat nevalgo padažų, kečupo, majonezo, padažų, gazuotų gėrimų ir kitų produktų, kuriuos galima vadinti chemija. Anot Efrosininos, visi patiekalai, kuriuos reikia valgyti, turėtų būti kuo paprastesni virimo metu. Virtas, troškintas arba virtas ir kepamas ant grotelių. Kartais žvaigždė leidžia sau šiek tiek saldžiai. Bet tai turėtų būti naudinga: tai juodas šokoladas, gabalėlis marmeladas, šaukštas medaus, šiek tiek džiovintų vaisių. Ir visa tai Masha tada rūpestingai dirba sporto salėje.

3. Tina Karol

Pagal savo pobūdį ji nėra plona, ​​nes Tina turėtųypač atidžiai stebėkite jų parametrus. Žvaigždė sakė, kad gali prarasti svorį įprasta verdančia vandeniu, kurį ji gėrė ryte. Tina teigia, kad šis nuostabus būdas valo kūną ir pašalina perteklinius kilogramus. Žvaigždė bando negerti arbatos ir kavos, pakeičiant juos tuo pačiu verdančiu vandeniu, kurį jis dažnai užsako institucijose, ir sukelti staigmeną. Anksčiau Tina vartojo veiksmingą baltymų dietą. Ji taip pat nevalgo druskos ir cukraus.

4. Olga Сумская

Nepaisant to, kad Olgai jau daugiau nei 40 metų, ji galiNorėdami užgesinti daugelio jaunų garsenybių grožį ir harmoniją. Jos paslaptis yra trumpalaikio valymo dieta, paremta paruoštu kefyru. Olga net pasidalijo recepte, ir tai gana paprasta: jums reikia paimti naminio pieno stiklinį, įdėti grietinės šaukštą ir palikti jį naktį šiltoje vietoje. Ir ryte kefyras bus paruoštas. Geriau iš jo rinkti grietinę, kad sumažėtų riebalų kiekis ir sumaišoma maišytuve, kad būtų vienodo nuoseklumo. Šis jogurtas turėtų būti geriamas 1-2 dienas, dėl kurio jūs galite lengvai prarasti keletą papildomų svarų.

5. Taisia ​​Povaliy

Nors Taisia ​​jau seniai yra jauna mergina, jiskaičius nusipelno tikrą malonumą. Iš jos paslaptis gana griežtai japonų dietos, kurio pagrindas yra ryžiai. Tik jo tamsiai versija gali būti naudojama per pirmąsias tris dienas, be druskos, aliejaus ir prieskonių. Per ateinančius tris dienas gali būti pridėta prie virinto vištienos ar jautienos, kad yra parengtas be prieskonių dietos. Per pastaruosius tris dienas dietos, galite įdėti daržoves. Pasak Taisiya 9 dienų japonų dietos, galite atsikratyti 10 kilogramų.