10 mados tendencijos 2013 m. Pavasariui

Nepaisant to, kad rudens sezonassūpynės, Europos keltuose neseniai praėjo pavasario mados savaitės. Taigi įdomu ieškoti kito sezono metu ir sužinoti, kokios tendencijos 2013 m. Pavasarį rodo Niujorko, Londono, Milano ir Paryžiaus dizainerius. Galų gale, atsižvelgiant į būsimas mados tendencijas, jau galitedabar pradėkite kurti savo drabužių spintelę, kad pavasarį, sklandžiai ir be nuostolių, pereikite nuo žiemos iki sezono. 2013 m. Pavasarį siūlome 10 geriausių mados tendencijų.

1.

Gausu spalvos

2013 m. Pavasario kolekcijos mums atrodo ryškios irprisotintos spalvos. Kartu su ryškiomis spalvomis, perkelta iš praėjusio sezono, dizaineriai taip pat pristato šviežios paletės pavasariui. Vienas iš žymiausių spalvas podiumų buvo sultingas ryškiai geltonos spalvos, su minkštais tonų citrusinių ir turtinga atspalvių medetkų.

2.

juostos

Geometriniai modeliai, ypač visų formų ir juostelių juostosdydžiai bus labai svarbūs 2013 m. pavasariui. Galite pasirinkti būti jūsų juostos klasikinis juodai-baltas arba spalvotas, horizontali arba vertikali, tai tik svarbu, kad juostos buvo pateikti savo pavasario garderobą, nes jie užsiliepsnoja beveik visi dizainerio kolekcijas.

3.

oda

Ir vėl mados odos, šį kartą šviesos forma irbauda struktūra yra prioritetas. Galima pažymėti, kad iš plonų spalvotų odinių dizaineriai sugeba sukurti labai švelnus pavasario kostiumai, naudojant naujus metodus apdaila, pavyzdžiui, iš perforuotos gabaliukais, lazeriniai gabalai, surinkimas derinys.

4.

Skaidri audiniai

Šviesūs organzos, šifonai, tulės - šie audiniaiužtvindytos podiumai, diktuojantys pagrindines pavasario mėnesio tendencijas. Dizaineriai siūlo dėvėti skaidresnius audinius sluoksniuose arba padaryti nepermatomus įdėklus, kurie tik papildys jūsų spintelės drabužių spinta gardžią moteriškumą.

5.

Seksualinės pjūviai

Atkreipkite dėmesį į šiuos apsvaiginimo gabalus, jietarsi pagaminta skustuvo ašmenimis, kuri suteikia drabužiams skubos ir nesaugumo jausmą. Gera pasiteisinimas atskleisti kai kurias visiškai nekaltas kūno dalis, erzinti vaizduotę ir sukurti seksualinės žaidimo efektą.

6.

Žavinga metalo

Metaliniai drabužiai labiau tinka vakaredrabužių spinta ir šventiniai išėjimai, bet pavasarį tokiuose drabužiuose galite išeiti net po pietų. Puikiai atrodo šlifuota metalinė oda kartu su švelniu, skaidru šilko. Jūsų vaizdas, atrodo, spinduliuoja spindesį ir blizgesį.

7.

Sporto komplektas

Atkreipkite dėmesį, kaip sporto komplektas atrodys šį pavasarį. Dizaineriai pademonstravo tinklų ir žaibo naudojimą, todėl galite padidinti savo drabužių spintelės sportinį žavesį.

8.

Maišymo spaudiniai

Viena iš neįprastiausių pavasario tendencijų -visiškai neapgalvotas spaudinių maišymas. Laukiniai ir spalvingi, nesuderinami audinių duomenys yra derinami be jokių taisyklių. Tai tikras spalvų, modelių, stilių sprogimas. Tendencija iš tiesų yra ne dėl nuojauta.

9.

Raskovanno ir patogus

Ypatingas dėmesys dizaineriai įdėti patogiai iratsipalaiduoti siluetai. Ant podiumų šio atmosfera lengvumo ir gaivumo, kuris atsispindi audinių, formų ir net spalvų. Tokie drabužiai, tarsi sukurti patogiausiu judesiu ir linksmam laisvalaikiui.

10.

Juoda ir balta

Malonu, kad amžina klasika, išreikštajuodos ir baltos spalvų deriniai vėl pasirodė 2013 m. pavasario kolekcijose. Tie, kurie atkreipė dėmesį į tai, kad pati tendencija taip pat buvo aktuali 2011 m rudenį, tikrai bus pasinaudoti šia galimybe įsigyti sau madingų dalykų pora, nes jūsų ruduo juoda ir balta spinta yra ne mažiau aktuali ir pavasaris - labai patogu!