Septyni žali skulptoriai: glaudžiai bendradarbiaujant su gamta

Jūs visada norėjote gyventi už miesto ribų, apsuptaslaukiniai gyvūnai, bet jūs neturite tokios galimybės? Tada sukurkite gamtos dalį savo interjerą! Tai susiję ne tik su banaliais vazos, bet ir su realiais gyvenimo elementais, labai originaliais ir stilingais - apie gyvenimo skulptūras. Zuikio formos kriaušės namo kieme - praėjusį šimtmetį. Žalieji skulptoriai, su kuriais mes norime jus pristatyti, tikrai kažką nustebinti.

1.

Azuma Makoto yra japoniškas žalias skulptorius. Kadangi "Kylančios saulės žemėje" arklių menas yra nacionalinis hobis, nenuostabu, kad tai yra Japonijos meistras, kuris gamina tokius nuostabius dalykus iš augalų. Nuotraukoje - tai darbai iš jos parodos Tokijo universalinės parduotuvės atidaryme Isetan Shinjuku.

2.

Visiems mums, foteliams, staliukams irkiti pinti baldai. Tačiau Vengrijos dizaineris Veronika Salai gamina baldus iš gyvų augalų šakų. Tiesa, tokio baldo nuvilimas į namus bus problematiškas, nes jis daugiausia yra ant medžių. Tačiau, pavyzdžiui, stebint gražų kraštovaizdį, patogiai ir patogiai minkšta sėdinti patogią krepšelį ant medžio šakų.

3.

Tradicijos apie medienos dvasius, gyvenančius miškeperduodami šimtmečiais, ir turi savo kitimo beveik kiekvienos tautos šia tema (Ukrainoje - miško Mavka, Graikija - Driadė Airijoje ir Galijoje - Druidas ir tt). Bet Keyt Dzhennings "mato" savo žmonių veidus, kurie atrodo iš medžių žievės, kuri įkūnija savo darbą. Tai atrodo nuostabiai gražiai ir mistinai realistiška.

Kitas 4 nuostabias skulptoriaus antroje pusėje ...