Labiausiai juokingų biuro taisyklių įvertinimas

Kartais valdžios valdžia nežino jokių apribojimų. Gana keistos tvarkos, taisyklės, įstatai gali būti rasti biurams. Mes siūlome susipažinti su absurdiškiausių pasirinkimų pasirinkimu. Ar tai būtų, tu juokėsi ar galbūt turėsigalimybė suprasti, kad jūsų vadovybė yra pakankamai lojalus ir objektyvus! Pateiksime jūsų dėmesį keistų taisyklių sąrašą, kuris buvo paskelbtas viename gerai žinomame verslo leidinyje.

1. Viename iš biurams buvo draudimas rūkyti darbuotoją jo automobilyje, o jis keliavo iš vieno biuro į kitą. Viena vertus, toks veiksmas yra aišku: galbūt savininkas pagarbiai įmonės nenorėjo jo komanda derybos kvapas tabako. Kita vertus, tai absurdiška: kodėl buvo draudžiama rūkyti tik automobiliu? Arba, galbūt, rūpestingas lyderis buvo susirūpinęs, kad jo pavaldiniai neturėtų eismo įvykio? Bet šiuo atveju būtų verta uždrausti ne tik rūkyti ratu, bet ir kalbėtis telefonu? Dėl šios priežasties mes negalėjome išaiškinti tikrosios inksto tokios taisyklės įvedimo.

2. Kitoje įmonėje valdymas uždraudė valgyti kukurūzus biure. Tai netgi pateisino tai: draudimo priežastis buvo tai, kad valdžios institucijos negalėjo valgyti kukurūzų ir tuo pačiu metu kalbėtis telefonu. (Hmmm ... Ir jei jūs valgote sumuštinius ar traškučius?).

3. Kai kuriose įstaigose yra gana pažeidžiama taisyklė: darbuotojams draudžiama su juo susipažinti su mineraliniu vandeniu. Taip yra dėl to, kad pažeidžiama mašinų monopolija su gėrimais. Be to, galite gerti tik iš mažų puodelių, kurie iš karto po naudojimo būtinai turi būti išmesti. Įdomu, kaip šios įmonės darbuotojai dar nebuvo sukilę prieš tokią monopoliją?

4. Kita įstaiga yra gana griežta dėl bet kokios plaukų dangos ant veido. Leidžiama naudoti tik ūsus. Ir tada tik atostogų metu. Įdomu tai, kad šis draudimas yra dėl veiklos pobūdžio ir yra saugos inžinerijos taisyklė? Arba tai yra dar viena išgalvotų viršininkų kapriza?

5. Vieną dieną darbuotojas, kuris norėjo svajojo kolegos sveikatos, buvo išsiųstas į specialiuosius kursus, kad mokytų bendravimą biure. Kodėl taip bausta išsilavinę ir mandagūs darbuotojai?

6. Viename restorano darbuotojams buvo nustatytos specialios taisyklės, kaip dėvėti barzdą. Yra tik penkios tokios taisyklės. Jie reguliuoja bardo ilgį, jo derinį su ūsais, taip pat uždrausti čiurkštus. Gal tai yra teminė institucija? Įdomu tai aplankyti!

7. Ir vienas lyderis buvo toks atsargus, kad jis draudė savo darbuotojams naudoti segiklį be specialių apsauginių akinių. Įdomu, ar jie buvo šios įmonės vienete? Tačiau tokie keisti draudimai, kaip taisyklė, įvedami po tam tikro įvykio. Labiausiai tikėtina, kad kai kurie neturtingi žmonės sužeidė akis, kai bandė pridėti ką nors prie speplerio. Gali būti, kad jis netgi kaltinamas kasinėjimui ir gali laimėti. Kai kuriose valstybėse teisės aktai labai rūpestingai rūpinasi savo piliečių sveikata.

Tikimės, kad ši atranka sukėlė šypseną. Galbūt pradėsite vertinti valdžios institucijas, kurios nėra įtrauktos į tokių neįprastų taisyklių įvedimą!