Mitai ir tiesa apie alkoholį: 7 pavyzdžiai

Alkoholis mus plačiai naudojamassusitikimai, atostogos, geri ir blogi laikai. Savo egzistavimo metu stiprūs gėrimai sukaupė daugybę mitų, į kuriuos šiandien žmonės tiki. Mes nusprendėme išsklaidyti septynius labiausiai paplitusius neteisingus supratimus apie alkoholį.

Mitas 1. Stiprus kava padeda atsipalaiduoti

Deja, jei esate gana girtas, tada kava nėragali atnešti jus į formą. Tyrimai parodė, kad kava gali sutaupyti tik nuo alkoholio sukelto mieguistumo, o ne sumažinti jo poveikį mąstymui ir proto aiškumui. Kofeinas jokiu būdu pagreitina alkoholio virškinimo procesą, nuo kurio priklauso nuo jūsų apsinuodijimo greitis ir atsipalaidavimas.

Be jos nenaudingumo, stebuklo mitaskofeino savybes gali sukelti apgailėtinos pasekmės - vietoj miego ir ramybės iki paskutinio soberingo momento žmogus, kuris yra apsvaigęs, gauna papildomą energijos dalį, kurią jis gali įdėti į visiškai neteisingą kanalą.

Mitas 2. Alkoholis naikina smegenų ląsteles

Nepaisant įprastos nuomonės, alkoholis nėranužudo mūsų smegenų ląsteles. Taip, tai neigiamai veikia jos darbą, bet nesunaiko ląstelių. Dažnas alkoholio vartojimas gali sukelti smegenų funkcijų sutrikimą, pavyzdžiui, atminties. Smegenų ląstelės lieka vietoje, jos tiesiog dirba daug blogiau.

Mitas 3. Gėrimų maišymasis stengiasi greičiau

Tai galbūt vienas iš labiausiai paplitusiųmitas - mitas, kad jūs negalite maišyti gėrimus, kitaip valstybė bus baisi. Tiesą sakant, veislės ir rūšys alkoholio neturi organizmui poveikį - vertė turi tik alkoholio sunaudotą kiekį ir maisto kiekį, kad neutralizuoja alkoholį viduje jus.

Mišinys ir jo pasekmės yra dažnines jis dirba pagal alkoholinių gėrėjų psichologinę nuotaiką. Kai geriate šampaną, nesitikėkite, kad gausite girtas. Kalbant apie degtinę, jūs prisiimate visiškai kitokį poveikį. Todėl - dažnai tiesiog pakoreguojate save, kas vyksta ir geria daugiau nei jūsų norma.

Mitas 4. Vienas stiklas per valandą neveikia vairavimo

Šis mitas yra labai dažnas tarp vairuotojais,bet, žinoma, jis netiesa. Jau valandą alkoholis nepalieka kūno, nesvarbu, ar tai degtinės stiklinė, ar vyno ar alaus stiklo. Vieną valandą kūnas gali dvigubai mažinti dozę. Bet šie mitų gerbėjai tiesiog neatsižvelgia, todėl alkoholio kiekis kraujyje didėja kas valandą, ir taip girtas.

Savaime suprantama, kad jūs negalite atsigulti po rato po tokios valandinės infuzijos.

Mitas 5. Galima atlikti kvėpavimo aparatą

Visa tai nesąmonė apie mėtų saldainius,"Antipolitza", specialūs kvėpavimo ir panašūs metodai yra tikras kvailumas, kuris neveikia ir negali dirbti. Elkalizavimo aparatas nereaguoja į alkoholio kvapą - jame yra speciali medžiaga, kuri kvėpuojasi, reaguoja su alkoholiu, ir paslėpti, kad jums niekas nesugebės.

Mitas 6. Iš įvairių gėrimų - skirtingas apynių elgesys

Tiesą sakant, nėra lygiagretumo tarp to, kaiptu elgiasi apsvaigusi, ir nėra gėrimo būdo. Pirmiausia alkoholio kiekis kompozicijoje turi įtakos mūsų elgesiui. Iš alaus ir brendžio elgsitės skirtingai, tačiau tai neturės įtakos gėrimų rūšiai, bet tik jų laipsniui, taip pat geriamojo greičiui. Stiprus gėrimas didelėse porcijose greitai absorbuojamas kraujyje ir sukelia intoksikaciją.

Labiausiai tikėtina, kad mitas pagrįstas psichologija - iš skirtingų gėrimų mes tikimės kitokio poveikio, todėl mes susiejaime jų tipus su elgesiu ir nuotaika.

Mitas 7. Liaudiški paguodos būdai jus išgydys

Kiekvienas turi savo receptą, kaip elgtis su pagiriu. Veislės yra labai skirtingos - nuo tradicinio sūrymo ir baigiant abejotinais netinkamų ingredientų mišiniais.

Ekspertai taip pat praktikuoja realesnį požiūrį įpagirios. Visų pirma, jie rekomenduoja gerti daug vandens, kad būtų atkurtas vandens balansas organizme. Be to, po to, kai vakarėlis pateiks naudingus maisto produktus iš fruktozės ir sudėtingų angliavandenių - jie išskiria toksinus iš organizmo.

Nėra vieno vaistas pagirių neegzistuoja - taip tiesiog pabandykite neatneša save baisaus postalkogolnogo valstybės ir nepasitiki viską jie sako apie alkoholį - gera ar bloga.