Top 10 žiemos kvapiosios medžiagos: madingi kvepalai 2013

Šiame mieste yra daugybė dizaino namųsezono įvairias kvapas. Jie bus svarbūs 2012 m. Rudenį ir 2012-2013 m. Žiemą. Tai ne tik gražūs kvapai - tai kvepalai, kuriuos jau naudoja garsios moterys, pavyzdžiui, Gwyneth Paltrow, Julia Roberts arba Blake Lively. Top 10 madingų šiuolaikinių kvepalų šio sezono "garsas", taigi ...

1.

Gucci premjera

Šis kvapas padės atidaryti žvaigždę bet kuriojemergaitė, nes naujovė, pasak jos kūrėjų, pasirodė norint atskleisti egzistuojančią lojalaus sekso potencialą, kuris parinks šiuos dvasius. Pavadinimas buvo skirtas naujajai "Gucci" suknelių kolekcijai, kuri vadinama kolekcija "Premiere Gucci".

Reklamos bendrovę atstovauja Blake Lively,populiari serialo "Gaidys mergina" jaunoji aktorė - ši seksuali, įspūdinga mergina jau seniai tapo viena iš trokštamų pasaulio moterų. Ir vyrai jai žavisi, o moterys tik nori būti kaip jos. Naujas kvepalas labai tinka šiai žavėjamai grožiui, nes ji derina gėlių ir medienos užrašus su dūminiais odos įtvarais ir subtiliu kreminiu kvapu, kuris papildo visą ansamblį. Gucci Premiere kvepalai tinka daugiausia vakare, tačiau jie nebus laikomi mauvetonu ir jų kasdieniniu naudojimu.

2.

Boss Nuit Pour Femme iš Hugo Boss

Šis naujas kvapas yra kaip mažas vakarassuknelė yra juoda. Kiekviena "fashionista" turėtų turėti šių spiritinių gėrimų butelį, nes tai puikus to pasirinkto vaizdo papildymas. "Novelty" atstovauja Gwyneth Paltrow - pagarsėjęs socialistas. Moteris, kuri naudoja kvepalų Boss Nuit Pour Femme, tiesiog pasmerkta sėkmei. Nepaisant to, kad rudenį pasirodė kvepalai, žiemos metu ji neprarastų reikšmės. "Boss Nuit Pour Femme" puikiai derina turtingą gėlių kompoziciją: violetines, jazminų, baltųjų gėlių ir visa tai papildant persikų esmę, ąžuolo samaną ir sandalmedį.

3.

Giorgio Armani "Armani Code Luna"

Šis pasaulio kvapas yra aktorė ValerijaBilello. Bet kuri moteris nori šį aromatą, tai rodo, kad moteris yra austi iš pagundų, kurios ji visada priešinosi nesąmoningai blaškosi tarp "taip" ir "ne". Naujos kvapiosios gėrimai yra bergamočių, persikų ir apelsinų derinys. Vidutinės užrašai yra "mėnulio gėlė". Galutinis akordas yra vanilė ir kedras su priemaiša osmanthus ir odos.

4.

"Blumarine" "Innamorata Blumarine"

Ar žinote, kokia skonio meilė? Ar yra tokio jausmo kvapas, kai gimsta meilė? Dabar jūs tiksliai žinote, kas yra, nes "Innamorata" dvasia, pasak kūrėjo, aiškiai perteikia meilės jausmą. Įmonė yra aistringa Alisa Miller. Nepaisant to, kad šis aromatas turi gėlių rytines užrašus, kurie netinka visiems, verta pirkti "Innamorata", kad vėl jaustumėtės. Naujasis kvapas puikiai tinka kaip ryte ir po pietų kvepalų.

5.

"Burberry" kūnas "Burberry"

Bendrovės veidas buvo aktorė RosieHantingtonas-Whiteley. Kvepalai pati yra unikalus gėlių ir vaisių skonių derinys. Čia yra tiesiog elegantiškas komplektas: persikas ir obuolys, sandaulas, rožė, muskusas ir vanilė.

6.

"Moschino" rožinis puokštė

Aromatas yra geriausias Kendra Spears modelis. Nepaisant to, kad rudenį kvepalai pasirodė, jis ne mažesnis už jo vadovaujamą poziciją. Tai gėlių-vaisinis aromatas grupė, kvepalai susideda iš skaičių, pavyzdžiui, imbiero, muskuso, aviečių, bijūnų, pakalnučių, persikų ir ananasų.

7.

Moteris Donna Karan

Šis sudėtingas aromatas yra toks švelnuskad jis tikrai suras savo gerbėjus. Kūrėjai šią kvepalą laiko "kvapu, kuris padės rasti laimę". Aroma derina kokainą iš Haičio vetiverio ir sandalmedžio.

8.

"La Vie Est Belle" "Lancome"

Šio tikrai drąsaus aromato veidas -neprilygstama Julija Roberts. Naujas kvapas - linksmas ir optimistiškai nusiteikusių moterų linksmas. Naujajame kvepaluose yra įvairių vaisių kvapų: juodųjų serbentų, oranžinių, kriaušių ir gėlių: pačiulių, jazminų. Ir kokteilis yra pagardintas vaniliu.

9.

Keista Kenzo

Ši naujovė tinka tikslines ir nepaprastas moteris, nes ten buvo vieta apelsinų, smilkalams, kedro, muskuso, rožinių pipirų ir vanilės.

10.

Lady Gaga "šlovė"

Tai tikrai "velnias kvapas", pagardintas tigro lelijos, smilkalų, abrikosų, medaus ir belladonna gėlių, neabejotinai bus labiausiai mylimas šio šokiruojančio dainininko gerbėjų.