Jūsų virtuvėje yra stilingi maži dalykai: buteliukai ir stiklainiai prieskoniams

Žinoma, kiekviena kompetentinga šeimininkė ant stalo būtinai turi visiškai reikiamą prieskonių komplektą, į kurį įeina acto ir aliejaus buteliukai, taip pat pipirai ir druska. Tačiau labai mažai žmonių gali atspėti, kaip originalūs ir neįprasti jie gali būti! Žiūrėkite nuotraukų pasirinkimą ...

Buteliukai actui ir aliejumi

Tokia pora taksų patiks ne tikmėgstamasis gyvūnais, bet tik grožio žinovas. Pažiūrėkite, kaip elegantiški šie skaidrūs indai skirti actui ir aliejui. Jie bus puiki dovana gimtadieniui ir iki kovo 8 d.

Buteliai-paprikos prieskoniams.

Labai gražus atrodo, kad yra kalavijų ir pipirų "Papagai-Corellas".

Buteliai prieskoniams "Paukščiai ant ešerio" ("Birdrizzlers")

Buteliai-paukščiai puikiai tinka Provence stiliaus virtuvėje.

Druskos buteliukas actui ir malsai - tai labai patogu naudoti purškimo dozatoriumi. Ir jūs negalite maišyti, nes skystis yra paskirstytas tolygiai.

Labai neįprasti išvaizdos buteliai-purškalai gesintuvų forma. Jei jūsų virtuvė yra raudonų atspalvių, tokie buteliai tinka jums!

Atitai ir alyvos konteineriai Moksleiviaicheminės spurgos ir vamzdeliai su pipetėmis iš "Arnout Visser". Akivaizdu, kad tokio dizainerių kolekcijos sukūrimą sukėlė kulinarinio proceso panašumas su alchemijos magija, kai virėjas, atrodo, įkvepia prieskonius, prieskonius, sumaišydamas juos idealiomis proporcijomis.

Tokie buteliai išleidžiami visą seriją. Ar patogu juos naudoti - be abejo! Tiesa, kalbant tik apie kai kurių iš jų estetiką tik rutuliu. Bet jie nepašalina funkcionalumo!

Galbūt tokia dovana džiaugsis vaistininkai, gydytojai, laboratorijos darbuotojai, nes žmonės mėgsta apsupti dalykais, kurie simbolizuoja jų profesiją.

Dabar vis daugiau mados yra rankų darbo gaminiai. Mes pristatome jums neįprastus rankų prieskonių butelius. Jie neturi daug eksotikų, bet kiek šilumos, meilės, autoriaus asmenybės - ne tik tai, kad rankinis darbas yra labai vertinamas.

Kitas rankų darbas - tai aliejaus ir acto butelis, pagamintas iš medžio.

Dainuojantys acto, sviesto ir pagardų buteliukai. Gal kažkas atrodys pernelyg paprasta, bet žmonės, kurie eina per gyvenimą su dainu kojoje, tokie dalykai tikrai, kaip ...

Ir gali būti paslėptas prieskonių butelispo apverstais stiklais. Šis puikus rinkinys vadinamas aliejaus acto rinkiniu, jis atrodo toks elegantiškas, kad tinka net patį rafinuotą atmosferą labiausiai reikliai auditorijai.

Skirtųjų skalbinių "du viename" rinkinys yra tik vienas butelis, kuriame yra kompaktiškai tiek aliejus, tiek actas. Ar tai nėra įdomu ir patogu?

Arba kita galimybė, nors jau esama skirtingų pajėgumų ...

Šie aliejai + actas nėra labai originalūs, tačiau jų ergonomiška forma ir ryškios spalvos atrodo labai patrauklios. Jie artės prie virtuvės, juodo stiliaus.

Kitas prieskonių rinkinys yra gerasorganizuoti elementus į vieną ansamblį: jame yra naftos ir actu, saltshaker, pipirų, plokštės butelį su grioveliais, kuriame galite patalpinti prieskoniai pagal skonį, kad maistas patiekiamas.

Prieskonių komplektas Eva Solo yra pagamintas iš plastiko irnerūdijantis plienas. Standartiniame stiklelyje yra apie 11 lazdelių ant kojų. Ant prieskonių viršuje yra parašyta 9 kalbomis. Komanda tapo Italijos konkurso I Nuovissimi Trend Award 2001 nugalėtoju.

Apjuosti vyrus ar imtynius sumo - kas jiems patinka. Pora yra žinoma dėl jų konceptualumo.

Prieskonių komplektas "Rock Group" - sunkiosios muzikos, metalo ir stiklo žinovams, taip pat tik žmonėms, turintiems humoro jausmą.

</ P>