Kaip priversti žmones su jumis sutikti?

Pasiekti sėkmę be sąveikos su supančiais žmonėmis yra pakankamai sunku. Turėtumėte išmokti gerai bendrauti su tiems, kurie supa tave, juos paėmus, gerą požiūrį į tave. Tada jums bus daug lengviau tai padaryti,kad žmonės su jumis sutinka, paimk savo pusę. Dale Carnegie vardas žinomas, tikriausiai visiems. Praėjusį šimtmetį jis parašė knygą apie tai, kaip laimėti draugus, rasti su žmonėmis bendrą kalbą. Tada jis tapo bestseleriu ir šiuo metu neprarado savo populiarumo ir aktualumo. Sužinokime apie pagrindinius didžiojo psichologo bendravimo nurodymus!

1. Jei norite laimėti sportą, tiesiog nedėkite. Bet kurioje situacijoje abi šalys mano, kad jos yra teisios. Ir jūs, žinoma, taip pat. Bet pabandykite išvengti ginčų. Be to, jūsų priešininkas gali geriau suvokti tam tikras problemas nei jūs. Taigi jūs tiesiog atsidursite blogoje šviesoje.

2. Atsisakyti kategoriškų teiginių. Galite manyti, kad apklausiamasis yra neteisingas, tačiau geriau jums palikti savo nuomonę sau. Kai tik jūs pasakote asmeniui, kad jis yra klaidingas, jis pradės įrodyti savo požiūrį. Arba jis tylina, bet jis tarsis nusigręžia prieš jus. Tai nėra tai, ko reikia, jei norite, kad turėtumėte žmonių aplink jus. Pakeiskite kategorišką išraišką iš serijos "Žinoma", "be abejonės", "Žinoma", "Manau", "Manau", "Man atrodo". Taigi jūsų pašnekovas neturės minties, kad jūs manote, kad jis neteisingas. Jis pamatys, kad išreiškiate savo subjektyvią nuomonę.

3. Nebijok pripažinti, kad esate neteisus. Jei supratau, kad esate neteisus, nėra nieko gėdingo pripažinti jį savo pašnekovu. Pavyzdžiui, jei norite susitaikyti su savo vyru ir suprasti, kad tai yra tas, kuris yra kaltas dėl ginčo, nedvejodami pripažinkite. Toks veiksmas greitai padės sušvelninti konfliktą, o asmuo imsis jūsų pusės. Jis elgsis su tavimi suprasti. Pripažįsti, kad esate neteisus, tai nėra silpnumo ženklas. Greičiau tai yra tavo jėgos išraiška.

4. Šypsokis. Žmonės bus atkreipti į jus, kai spinduliuoti draugiškumą. Tai puiki paslaptis, kad laimėtų draugus, o tai nereikalauja ypatingų pastangų. Tiesiog būk nuoširdus ir šypsokis.

5. Suteikite asmeniui kalbėti. Kiekvienas žmogus yra savanaudis pagal prigimtį. Jis mėgsta dalintis savo nuomone, rūpesčiu, požiūriu su kitais. Ir nepatinka klausytis kitų. Kai būsite išmokęs klausytis, pasirodys esąs idealus kompanionas. Labai paprasta sėkmės garantija.

6. Pažvelkite į padėtį per savo priešininko akis. Labai svarbu išmokti sutikti su kito asmens požiūriu. Prieš komentuodamas, kritikuojant jo veiksmus, tiesiog pabandykite pažvelgti į situaciją savo akimis. Jei norite pakeisti priešininko elgesį, parodykite, kad jį suprantate, suprasite, kodėl jis tai daro taip, o ne kažkaip kitaip. Ir mandagiai prašau būti tokia pat pagarba jūsų nuomonei ir atsižvelgti į ją.

7. Iššūkis. Kiek laimėjimų įvyko tik todėl, kad didieji žmonės rizikavo įtikinti tuos, kurie jų netikėjo. Padaryk tai ir tu. Galų gale iššūkis yra geriausias pažangos variklis. Atlikite tai tik su atsargiai ir atsargiai. Ir nevaikščiok garsiais žodžiais. Geriau parodykite savo norą keisti dalykus veiksmais, o ne žodžiais.