10 gražiausių vyrų su žavinga akimis

Kokios moterys visų pirma atkreipia dėmesįsusitinkant su vyru? Žinoma, jo akyse. Ir nesvarbu, jie yra mėlyni, žali ar rudi - juose yra kažkas įspūdingo, kuris pritraukia moteris kaip magnetą. Akys, kuriose galite nuskęsti. Mes pristatome jums gražiausius šios planetos žmones su neįtikėtinai žaviu akimis, kurių nedaugelis gražios žmonijos pusės gali likti abejingi.

1.

Ian Somerhalder

Šio gražaus vampyro išvaizda atėmė ramybęmiegoti naktį nėra viena moterų karta. Taip, ir ar reikia nustebinti: Jenos akys, tokios beprasmis mėlynos ir patrauklios, tiesiog negali pamilti. Pridedant prie jo savo teisingus veido bruožus, juodus plaukus ir pumpuojamą liemenį, mes gauname puikiai gražų žmogų, kuris, deja, yra toks retas įprastu gyvenimu.

2.

Wenworth Miller

Žvaigždė "pabėgimas iš kalėjimo" yra žinomas Wenworth Millerne tik nepriekaištingas veikiantis žaidimas, bet ir gražios mėlynos akys. Jie net sužadina milijonus moterų iš ekrano. Ir įsivaizduokite, kas būtų buvę, jei mes pažvelgtume į šias akis gyvas?

3.

Johnny Depp

Johnny Depp, be abejonės, neįtikėtinai talentingasaktorius, bet jo tamsaus šokolado spalvos akys nusipelno ypatingo dėmesio. Nepaisant to, kad filme "Depp" dažnai užima piktadarių vaidmenį, žvelgdamas į jo sielos veidrodį, jūs suprantate, kad blogas žmogus šis požiūris negali priklausyti. Johnny akys yra tokios išraiškingos, kad puikiai atskleidžia visas akto emocijas ir jausmus, ar jie yra džiaugsmingi ar liūdni.

4.

Dzhared Leto

Apie Jaredą Leto Galite kalbėti be galo. Tai puikus muzikantas, mėgstantis gerbėjus su vis daugiau naujų hitų, geras aktorius ir tik gražus žmogus. Bet Jared akys yra kažkas itin puikus, taip gilus ir auskarus. Nenuostabu, kad Jaredas nuolat keliavo į gražiausių pasaulio žmonių sąrašą.

5.

George Clooney

Jei mes kalbame apie vyresnio amžiaus žmones, negalimeatkreipkite dėmesį į garsų širdį George Clooney. Jo rudos akys, šiek tiek liūdnos, įsivaizduojamos ir prilipusios prie gyvenimo, yra aktoriaus turtingos gyvenimo patirties ir jo išminties rodiklis. Ir, žinoma, jo charizma ir seksualumas, kuris, atrodo, tik pagyvėja per metus.

Tęsinys puslapyje du ...