Antras geležinkelio bėgių gyvenimas: kūrybiniai baldai iš geležinkelio kiemo studijų

Tai nuostabu, ką gali padaryti kūrybafantazija ir noras suteikti naują gyvenimą dalykams, kurie tarnavo savo laiku! Amerikietiška kūrybinių baldų studija "Rail Yard Studios" naudoja senus geležinkelio kelius, kurdami stilingus baldus. Pažvelk į šiuos neįprastus dalykus.
Masyvo medienos masyvas, senas plienas -iš tokių medžiagų pagaminti baldai išplės savo savininkus. Šie daiktai yra šokiruojantis istorijos ir modernybės kryžius, brutalumas ir elegancija, stiprybė ir silpnumas.
Kūrėjai rekomenduoja naudoti baldus iš baldų interjeruose palėpės, šalies, derliaus stiliaus, taip pat sukurti demokratinėse patalpose ypatingą atmosferą.
Kiekvienas šios charizmatikos serijos tema yra tikras meno kūrinys, kuris turi atskirą numerį ir yra kataloguojamas.
Ne kiekviena serijos dalis kartojamasubjektas yra individualus, nepaisant išorinio panašumo. Jie yra panašūs tik į tėvus - bėgius, bet ne prieš vienas kitą, nes pradinė medžiaga yra daugiau nei 100 metų, ji turi skirtingą blogėjimo laipsnį ir žalos pobūdį.
Baldų serija iš geležinkelio bėgiųpatentuota ir yra šeimos verslas. Kūrėjai užtikrina, kad specialus išankstinis apdorojimas visiškai pašalina būdingus kvapus ir daro medžiagą aplinką saugią.
Iš šių nedaugelio grunge, bet labaimieli stalai, kėdės, vyno laikikliai, lova su širdies, vėjo, kelių ir tūkstančių neišsakytų istorijų. Tokie baldai papildys bet kokio interjero savybes ir vaizdingumą.