Kaip ne nukentėti nuo šalčio šaltyje?

Kaip būti, kai palikote namus iš sniego ir šalčio?ir su drabužiais nėra skaičiuojami? Bet net jei jūs apsirengę oru, tai yra, jei jūs tiesiog likite pusvalandį sustoti, ledas vėjas, tada visi bus užšaldyti.

Jei yra kur netoliese gauti šiltas, ir jūs jau sušaldyti, yra keletas būdų, kurie gali padėti jums išgyventi šalčio.

Jūsų dėmesiui mes siūlome tris būdus, kurie padės jums šilti ir atitraukti nuo viso situacijos beviltiškumo jausmo.

1. Pokalbis

Konversijos labai padeda sumažintijausmas šalta. Be to, gerai žinomas faktas - kai jūs visiškai susikoncentruoti ties tam tikra prasme, tai tampa dar ryškesnis ir ryškesnis.

Taigi aktyvus pokalbis atitraukia nuo šalčio pojūtį, šiek tiek pamiršk apie šaltinį.

Jei esate drauge ar pažįstame - puikiai, o ne - galite paskambinti telefonu, bet kalbėti apie abstrakčias temas, o ne apie šalną, kitaip jums gali kilti priešingo poveikio.

2. Vizualizacija

Jei nenorite kalbėti su kuo nors dabar, galite naudoti antrąjį metodą - vizualizaciją.

Būtina įsivaizduoti mažą šviesągimsta jūsų kūne, nes ši liepsna palaipsniui virsta liepsna, užpildydama jūsų kūną šiluma. Taip pat galite įsivaizduoti šiltą spalvos energiją, kuri palaipsniui užpildo visą kūną.

Iš streso pastebimai didėja šalčio jausmas. Kai esate užšaldęs daugiau nei valandą ir negalite eiti į šiltą vietą, jūsų stresas tik didėja. Todėl svarbu jį atsikratyti. Norėdami atsipalaiduoti, įtempkite viso kūno raumenis, o tada staiga atsipalaiduokite. Atlikite šį treniruotę keletą kartų, tada atlikite vizualizaciją.

Koncentruokite į konkrečią dalįkūnas, o jūs protiškai jį užpildysite šiluma, energija ar liepsna, pagerinsite kraujotaką. Dėl to jūs turite visas galimybes šilti. Svarbu atlikti pratimus, turinčius visišką poveikį ir koncentraciją (dar neturite kitų dalykų).

Įdomus faktas: tibetiečių vienuoliai, identifikuojantys save su ugnimi, gali išdžiūti savo kūną šlapiu sluoksniu, sėdi šaltyje. Bet čia jie vis dar naudoja tummo techniką.

3. Tummo technika

Tai yra ypatinga tibetiečių vienuolių kvėpavimo praktika, leidžianti egzistuoti įprastai ir net nešioti kailių į baisią šaltą iškraunamame kalnų ore.

Kūno šilumos gamybos procesas prasideda tam tikru greičiu ir įkvėpimo gylio. Plaučiuose riebalai yra suskaidomi, todėl išsiskiria daug energijos.

Technika yra paprastas gilus kvėpavimas "pilvas". Lėtai įkvėpti, užpilkite pilvą oru, o tada krūtinę. Išsiplėtus į skrandį, jis traukiamas, tarsi jis "priliptų" prie stuburo, išstumdamas visą orą. Tai viskas! Kvėpuoti kaip tai, ir jūs sušildysite.

Ši technika taip pat turi keletą privalumų: riebalų deginimas, kortizolio lygio sumažinimas, pilvo raumenų pasukimas.

Pašildykite ir būk sveika!