Kaip laikyti kosmetiką?

Kosmetika - nepakeičiamas elementas kiekvienos moters arsenale. Kiekvieną dieną mes naudojame daugybę veido ir kūno priežiūros priemonių, įsigijame naujų, atsikratome senų ir eksperimentuodami. Tačiau teisingas kosmetikos naudojimas - tai vis darne visi, svarbu žinoti, kaip laikyti šią kosmetiką. Netinkamai laikant, net geriausi įrankiai gali greitai pablogėti, o jų taikymo rezultatas bus ne tik patraukliausias poveikis, bet ir odos problemų. Klausykitės mūsų rekomendacijų ir pabandykite persvarstyti kosmetikos laikymo būdus.

Bendrosios rekomendacijos

1. Visą kosmetiką reikia laikyti sausoje, vėsioje ir apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

2. Jums nereikia jo laikyti šaldytuve, jei tai nesuteikia instrukcijų, nes per daug šalta temperatūra ir ryškūs jo pokyčiai gali būti ne mažiau kenksmingi nei saulės spinduliai.

3. Priemonės, kuriose yra alkoholio, žolelių ekstraktų ir kitų greitai išgaruojančių elementų, geriau laikyti uždaroje spintelėje toli nuo šviesos.

4. Geriau sugrupuoti lėšas pagal jų paskirtį: leiskite lūpų dažus į savo vietą ar departamentą, šešėliai kitoje, o trečią - kosmetiką, skirtą veido priežiūros priemonėms. Taigi, jūs galite labai palengvinti save tinkamo ieškojimo procesą, kai laikas trumpas.

Dabar mes analizuosime kiekvieną atskiros rūšies kosmetiką ir sėkmingo jo išsaugojimo taisykles

Kremai ir kremo kaukės

1. Būkite atsargiai priveržkite dangtelį, kitaip produktas gali susidaryti dulkes, nešvarumus ir mažus plaukus, kurie bus ant jūsų odos.

2. Geriau laikyti plastikinę apsauginę dangtelį, kartu su kuria buvo parduodamas kremas, nes tai papildoma dulkių ir kenksmingų mikroorganizmų barjera.

3. Negalima laikyti kremo vonioje, nes drėgmė ir šiluma - ideali alternatyva kenksmingų bakterijų ir mikroorganizmų dauginimui.

4. Niekada negalima vartoti kremo rankų, net jei jie yra visiškai švarūs. Jūs rizikuojate į keratinizuotų odos dalelių šalinimą kartu su nešvarumais ir bakterijomis, todėl tai bus pavojinga. Naudokite specialią mentele kremą. Geriau kiekvieną kartą naudoti naują, gerai arba bent jau kruopščiai išplauti. Kaukės kreminės tekstūros turėtų būti taikomos naudojant specialų šepetėlį, kuris leis jums ekonomiškai ir racionaliai naudoti produktą ir tolygiai paskirstyti. Įdėjus šepetį, rekomenduojama gerai nuplauti.

Kvepalai

1. Kvepalus reikia laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Būtina, kad dėžutėje jie būtų apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

2. Jei jie yra purškimo buteliuose, nepamirškite kaskart jį išvalyti.

Dekoratyvinė kosmetika

1. Tuša. Po naudojimo visada glaudžiai uždarykite pakuotę, priešingu atveju greitai išdžius. Apskritai, skerdenos turi trumpiausią kosmetikos galiojimo laiką - apie 3 mėnesius po pakuotės atidarymo, po kurio jis išdžiūvo. Tai nėra būtina, kad būtų atkurtas praskiesti su vandeniu arba naudoti kitas tradicinius metodus, nes tokie veiksmai yra kupinas daug nemalonių pasekmių, įskaitant rimtus akių infekcijas.

2. Lūpų dažai ir blizgučiai. Su tokiais fondais galiojimo laikas dar kelis - nuo 6 iki 12 mėnesių. Laikykite juos sandariai uždarytą vėsioje sausoje vietoje, kaip ir kitos kosmetikos priemonės.

3. Šešėliai, milteliai, krūtys. Tokių fondų tinkamumo laikas yra apie 2-3 metus. Svarbu, kad jie nesiliečia su tiesioginiais spinduliais. Visada glaudžiai uždarykite pakuotę ir, žinoma, reguliariai nusiplaukite visas priemones, kurios naudojamos šiai kosmetikai - kempinės, šepečiai, aplikatoriai ir kt.

Šios paprastos taisyklės padės jums sutaupytijūsų mėgstamas makiažas yra geros būklės, kad jo naudojimas būtų malonus ir saugus. Ir dabar pakalbėkime apie tai, kada laikas atsisveikinti su kosmetika. Taigi, akivaizdūs nepatogumo požymiai.

Visų pirma, šis spalvų ir nuoseklumo pokytis,taip pat nemalonus ar tiesiog nenatūralus kvapo išvaizda. Grietinėlė gali būti vandeninga ir nevienalytė, gelsvai rudos sluoksnio išvaizda ant paviršiaus. Galbūt ore ar trupiniuose. Preparatuose, skirtuose veido ir akių valymui, vietoje putų gali pasirodyti dribsniai.

Atminkite, kad sugadinta kosmetika gali tapti apalanki aplinka mikrobų, sukeliančių niežėjimą, spuogus, akių infekcijas ir sunkias alergines reakcijas, reprodukcijai. Negalima rizikuoti savo sveikata!