Kaip sustoti?

Jei dažnai patirijate peršalimą ir kitas ligas ir norite nutraukti šį užburtą ratą, jūsų patarimas bus naudingas. Mes jus išmokysime neužsikrėsti ir sėkmingai atsispirti ligoms. Sutinku, kad tai ypač aktualu dabar, žiemą. Mes padėsime jums prisitaikyti prie sveikatos ir sėkmingai kovoti su virusais.

Kodėl mes serga

Dažniausiai dėl peršalimo priežastis yra stresas. Remiantis statistiniais duomenimis, dauguma ligonių imami pirmadienį ir mažiausiai penktadienį. Dėl to, kad trūksta poilsio ir pernelyg intensyvios darbinės veiklos, mūsų kūnas krenta, kad galėtume kažkaip atsipalaiduoti.

Kartais ši liga yra vidinis protestas prieš darbą, užimtumą, orą ar esamą padėtį. Atminkite, kad tai yra psichologinė, o ne fiziologinė problema.

Taip pat mes kartais sergamės tik todėl, kad neturimepakankamai dėmesio, ir mes norime, kad mus rūpintųsi ir pagamintą arbatą su citrinomis. Įsivaizduokite, kad tai yra manipuliavimas, ne tik artimas, bet ir jūsų savijauta.

Mūsų kūnas neretai reaguoja į šaltą - tai sugadina mūsų nuotaiką ir mažina gyvybingumą. Kova su šalčiu ir pabandykite visada būti šilta.

Kaip kovoti su liga

Kova su stresu - persvarstykite savo nuomonę apie robotą, jūsų santykius, veiklą ir gyvenimą apskritai.

Pagalvokite apie motyvaciją ir raskite savoįkvėpimas. Kova su įprasta, nebijok naujų dalykų. Priešingai nei jūsų vidinis noras, poilsis ir atsipalaidavimas jums nepadės - tik veikla ir iniciatyva galės suteikti realios pagalbos.

Nepamirškite pailsėti sau ir bendrauti su žmonėmis, giminaičiais ir draugais, susirasti naujų pažįstamų ir atnaujinti ilgai prarastus ryšius.

Norėdami kovoti su šalčiu, rūpinkis nuolatinešilta jūsų namuose ir darbe - dėvi šiltus drabužius, gerti, pašildyti gėrimus ir nedvejodami užduoti uždaryti langą arba išjungti oro kondicionierių. Būdami šilumos, jums bus dirbti geriau, geriau jaustis ir nepalikite liga yra praktiškai jokių šansų.

Profilaktinė priežiūra, profilaktinė priežiūra ir dar kartą profilaktika

Siekiant apsaugoti jų sveikatą, pakanka įdėti į savo įprastą gyvenimo ritmas tokių paprastų veiksmingų priemonių:

• grūdintas. Net po poros minučių šalto vandens pabaigoje vonios procedūros gali sustiprinti jūsų sveikatą;

• Dėvėkite atsargiai. Ypač įsitikinkite, kad jūsų nugara, krūtinė ir kaklas yra uždarytos;

• gerai miegokite. Nuolatinis miego trūkumas kelia grėsmę imuniteto sumažėjimui, todėl leiskite kūnui pakankamai laiko sustiprėti;

• Gerti karštą. Šiltas šiltas pienas ir arbata - jie puikiai užkirstų kelią ir užmuša įvairius virusus;

• Paimkite karštą dują. Jis puikiai šildys jus ir sušildys problemas, pvz., Krūtinę ir nugarą.

Visais būdais kovok su šalčiu

Jei esate šalta šalčio šaldytuve, bet čia atkelknamus ir rūšis, kaip pašildyti, net nemanau atsipalaiduoti! Karštu dušu iš karto pasiimkite, padėkite sau daugybę arbatos ir apsiaukite viskuo, ko galite. Taigi galite neutralizuoti žalą, kurią sukelia šaltis, ir užmuškite ligos pradmenis.

Gera nakties miego metu - miego metu kūnas gali pasirūpinti savimi.

Pagalvokite teigiamai

Sri Aurobindo, integralios jogos guru,kad visa savęs "I" sąmonė suteikia mums ne tik laisvę ir savikontrolę, bet ir apsaugo nuo bet kokio svetimo įsikišimo. Pagalvokite apie savo sveikatą ir būkite sveiki, žiūrėdami į save kaip į laimingą ir sveiką žmogų, tada bėdos ir ligos tikrai apeins tave!