Kokie džinsai šį pavasarį pirkti: 7 labiausiai mados modeliai

Jeans, ko gero, yra labiausiai universalus, ir todėltiek daug mylimas šiuolaikinių moterų mados elementų drabužių spinta. Dabar net keista galvoti, kad jie anksčiau buvo darbo uniformą, nes dabar mes galime lengvai sukurti su jais įvairius vaizdus, ​​iki paskelbimo vakare.

Šį sezoną mus siūlo dizaineriaiįvairovė ir pasirinkimo laisvė: kai kurie mados namai išlieka klasikų šalininkai, o kiti aktyviai eksperimentuoja su spalvomis ir tekstūrais, paverčia mums įprastus rūbus į tikrą meno kūrinį.

Svarbu prisiminti, kad gali būti ir pats madingiausias modelisNegalima puošti jūsų, jei jis nesiseka jūsų figūroje. Todėl jums reikia pasirinkti džinsus, daugiausia dėmesio skiriant ne tik naujausioms tendencijoms, bet ir tai, ar jie jums tinka, jūsų kūno sudėjimas ir bendras drabužių stilius. Kokios šio sezono mados pasiūlymo galimybės?

1.

Visos mano mėgstamiausios klasikos

Klasikiniai tiesiniai mėlyni modeliainiekada neišeikite iš mados. Jie yra išties universalūs ir, nes jie atrodo nepastebimai, jie gali būti naudojami kaip drąsių kombinacijų pagrindas: pavyzdžiui, šviesios striukės, neįprastos virvelės, įdomių stilių batai ir tt Kalbant apie sodinimą, šis sezonas yra susijęs su vidutiniu: jis yra daug patogesnis nei žemas arba aukštas, be to, jis puikiai leidžia paslėpti visus nereikalingus.

2.

Retro stiliaus čicelės retro stiliaus

Retro tendencijos šiame sezone užpildė savedidelę dalį podiumų ir mados žurnalų. Neaplenkė ši tendencija džinsinio mados: dizaineriai aktyviai įtraukti į kolekciją įsiliepsnojo modelį, kuris puikiai pabrėžti plonas klubų dėka tarp siauro ankštų viršuje ir įsiliepsnojo, kuris paprastai prasideda nuo kelio priešingai. Šie džinsai turėtų būti derinami su stora virvute arba palaidine. Atrodo įdomus derinys su vyriškų stiliaus striukė su didelių gabaritų pečių - didelę tendenciją futurizmo dvasia.

3.

Džinsiniai marškiniai ir džinsai-bananai

Taip pat pasisekė neįprastų figūrų mėgėjai: galite pasirinkti įdomias džinsų bateliai ar bananus. Šios kelnės yra puikus tiems, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir, atitinkamai, sporto ar laisvalaikio stiliaus. Bold ponios sugeba puikiai derinti tokius aplaistytas džinsai elegantiškas palaidinės, viršūnės ir striukės, pridedant gražus batai su kulnais, ir taip sukurti labai gerą variantą už paskelbimo.

Kitas 4 mados modeliai antrame puslapyje