Pasirengę nieko: įžymybės, kurios vaidmenį pakeitę išvaizdą

Menas, kaip žinote, reikalauja aukos ir kartaislabai, labai, labai didelis. Peržiūrėti bent daugeliui žvaigždžių moterims, pripažinti visame pasaulio gražuolių, kurios dėl vaidmens sutiko dramatiškai pakeisti išvaizdą, o ne geriausiu būdu. Žinoma, kiekvieno iš jų rezultatasiš tikrųjų tai buvo verta - tokios metamorfozės atnešė jiems visus didelius mokesčius ir tokius patrauklius auksinius figūrėlius. Tačiau tai yra ryškus patvirtinimas, kad aktoriaus darbas nėra toks lengvas, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Taigi, beviltiškos moterys, aukojančios savo pašaukimą, ...

1. Renee Zellweger

Renee Zellweger už garsiojo Bridget Jones vaidmenįpaaukojo pats vertingiausias bet kuriai moteriai - jos figūra. Ji per 6 savaites surinko net 15 kg, o tai, žinoma, tapo didelis stresas organizmui. Po to, kai Rene po filmo paversta save formatu, filmo tęsinys "Bridget Jones: racionalių ribų" tęsė ir vėl turėjo pakartoti seną istoriją savo svoriu.

2. Demi Moore

Kitas kardininis reinkarnacija yra Demi Moorefilmas "Jane's Soldier". Dėl vaidmens aktorė turėjo pripumpuoti raumenys, mokymą specialiųjų pajėgų speciali programa sužinoti, kaip tai padaryti push-up, gana plonas, o svarbiausia - nusiskusti plikas. Sutikite, ne kiekviena moteris, net jei ji yra tikra gerbėjas savo darbą, imsis šio žingsnio.

3. Charlize Theron

Pokyčiai, kurie praėjo grožio Charlize"Theron" filmas "Monster" smogė visam pasauliui. Norėdami įvesti serialinio žudiko vaidmenį, realus angelas Charlizeas surinko net 13 kg, sutiko įterpti protezus ir patyrė baisią makiažą, kuris padarė vaizdą kaip įmanomą. Tačiau pastangos nebuvo švaistomi: 2003 m. Aktorė gavo tokį "Oskaro" troškulį.

4. Rooney Mara

Rooney Mara visą savo gyvenimą turėjo vaizdąmoka mergaičių, ir tada jai buvo pasiūlyta vaidmenį sensacingame filme "Mergina su drakono tatuiruotėmis". Gražus ir malonus mergaitė atkeliavo į reinkarnaciją sunkia ir šalta Lisbeth Salander, kurio įvaizdis labai baisus: daugybę auskarų, laukinės makiažo ir niūrus drabužius. Dėl to Rooney puikiai priprato prie šio vaidmens ir tapo žinomas visame pasaulyje kaip aktorė. Pavyzdžiui, iš Lisbetės įvaizdžio, pavyzdžiui, jos realios asimetriškos šukuosenos, ji perkelia į savo kasdienį gyvenimą, gavus vienos iš stilingiausių aktorių titulą.

5. Cynthia Nixon

Mes primename Cynthia "Miranda" vaidmenį iš "Sex indidysis miestas "- moteris yra stipri ir savimi įsitikinusi, be to, turi savo unikalų stilių. Tačiau Cynthia įtikino kiekvieną, kad ji gali daugiau. Norėdama gauti vaidmenį Brodvėjaus žaidime "Wit", ji prarado daug svorio ir atsiskyrė su plaukais, nes jo herojė praleidžia chemoterapiją. Cinthia pasirodė scenoje tik baltos ligoninės suknele. Verta paminėti, kad šis vaidmuo buvo tikrai sėkmingas.

6. Natalie Portmanas

Kita jauna mergina, kuriai norima gautivaidmenys yra daug svarbesni už savo plaukus. Dėl filmo "V - tai reiškia vendetta", Natalie pasitraukė su plaukais ir pavirto gana sunkia mergina. Žvelgdami į žmones kaip Natalie, esate nustebinti: kaip gerai jie sugeba būti kitokie.

7. Marija Кожевникова

Ši aktorė prisiminė mus seriale "Univer"vėjo ir gražaus Allochka vaidmuo. Filme "Mirties batalionas" ji visiškai nusiskuto galvą ir pasirodė prieš mus labai netikėtai. Jos herojė Vera Skrydlov, moterų bataliono vado adjutantas ir vienintelė tokio pobūdžio moteris, kuri buvo apdovanota Šv. Jurgio kryžiumi.