Pasaulio stebuklai: dešimties geriausių gyvenvietės ant uolų

Ir ką pasaulyje neegzistuoja! Tiesą sakant, tas, kuris buvo teisus, buvo teisus, kad tarp kelionių ir materialių prekių reikia pasirinkti pirmąjį: pasaulio stebuklai yra daug daugiau nei septyni! Mes atkreipiame Jūsų dėmesį į nedidelę, bet įdomią ekskursiją į nuostabias gyvenvietes, kurios yra labai romantiškos - ant uolų ...

1. Santorini sala

Santorini yra graikų ugnikalnio sala. Fira ir Oia miestuose yra puiki proga stebėti saulėlydžius ir saulėlydžius. "Fira" yra žinoma dėl unikalios Venecijos architektūros, kuri yra kitokių stilių, ir Oia - jos vieta - virš uolų šalia miegančio ugnikalnio. Daugybė viešbučių, restoranų, tavernų ir kitų vietų yra patogiai įsikūrusi šių miestų gatvėje, kur yra sniego baltos spalvos namai.

2. Positano

Positano yra vienas populiariausių tarpItalijos miestų turistai. Atrodo, kad jis išliejamas iš kalnų viršūnių ir "sukasi" žemyn link jūros tiesiai. Žvelgiant į šią nuostabią sritį, sunku įsivaizduoti, kad praėjusį šimtmetį "Positano" buvo ne kas kita, kaip neturtingų žvejų prieglauda.

3. Al Hayyara

"Al Hayyar" yra senovės (12-ojiOriginalus gyvenvietė kalnuose Jemene, esančiame į vakarus nuo Manekos miesto. "Al Hayyar" buvo įkveptas į akmenis akmens kalnakasybos metu, o jo ilga istorija pakartotinai buvo ilgai sijojusi, tačiau sėkmingai atlaikė pastarąją, nes ji turėjo didelių sandėlių ir vandens rezervuarų.

4. Ronda

Ronda yra Ispanijos miestas, įsikūręs ant760 m aukštis Malagos provincijoje ir padalytas į dvi dalis prie upės Guedelevin. Kaniono šonus sujungia trys tiltai. Ryškus ženklas ant miesto architektūros skyrė romėnų ir maurų, kuris kažkada priklausė šį reljefas kultūrą.

5. Bandiagara aukštumos

Bandiagara aukštumos yra smėlingos uolos Malyje(Afrika), aukštėjantis 500 m aukštyje virš jūros lygio ir susibūręs senoviniais altorių gyvenamaisiais urvomis. Didžiulė urvų vieta pirmiausia buvo skirta apsaugoti nuo dažnų potvynių šioje srityje.

6. Mesa Verde

Tai yra pagrindinis indėnų archeologinis rezervaskultūra Jungtinėse Valstijose. Jis yra Kolorado valstijos pietvakariuose ir kilęs iš 12-ojo amžiaus, kai indai pradėjo statyti namus mažose urvose ir kalnų kalnų griuvėsiuose. Iki 1300 m. Indėnų giminės nežinomos priežasties paliko Mesa Verde, tačiau jų unikalios struktūros išliko puikios.

7. Akapulkas

Akapulkas yra plačiai žinomas Meksikos miestas,Jis yra labai populiarus tarp paprastų turistų ir Holivudo žvaigždžių, milijonierių. Įdomu tai, kad šio miesto įlanka priklauso keturiems gražiausiems planetos įlankoms.

8. Bonifacio

Bonifacio yra Fr. pietryčių miestas.Korsika (Prancūzija), besitęsianti 70 metrų aukščio uolos viršūnėmis. Per metus vandenynas "įkūrė" pakrančių akmenis, todėl miesto pastatai, atrodo, žlugdys!

9. Rocamadour

Rocamadour yra uolingas uolos kaimas,Įsikūręs šalia Alzonos upės Prancūzijos pietvakariuose. Rokamadūros namai kyla nuostabioje kaskadoje. Prancūzijos revoliucijos metu kaimas buvo apleistas beveik visų jo kelių gyventojų, o dabar kasmet jį aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio.

10. Castellfolli de la Rocca

Castellfolli de la Rocca (Ispanija) - apsvaiginimoKaimas yra ant bazalto uolos tarp dviejų upių. Namai yra pastatyti iš ugnikalnio roko ir daugiausia yra viename uolos krašte, todėl jų gyventojai, matyt, turi labai stiprius nervus! Kaimo ilgis yra mažesnis nei 1 km. Viduramžiais buvo pastatyti seniausi kaimo pastatai, atskirti siauros gatvės.