Dovanos naujiems metams. Ką duoti?

Man nepatinka praėjusių metų dovanos-suvenyrai ... Metaipraėjo ir visi šie kiškiai ir katės tapo namuose nereikalingų šiukšlių. Mielai gaila, vis tiek malonūs dovanojimo momentai ir dėkingi draugams neleidžia tai padaryti, bet jų niekur jų neužsikrauti ... Ką duoti Naujųjų Metų metu, kad jūsų dovanos netaptų nereikalinga našta tavo artimiesiems?

Šios dovanos yra labai tikėtina, kad jūs aplankysite Naujųjų Metų išvakarėse, nes jie yra priblokšti visų prekybos centrų ...

Ar norite tokių dovanų? Eikime į pasirinkimą labiau sąmoningai. Mes siūlome savo galimybes. Ir jūs įvertinsite.

Šampano butelis arba geras vynas

Mano nuomone, tai yra geras pasirinkimas: ir stalas nėra tuščias, o tavo darbas su siela ir gražiai įvykdyta tikrai bus savininkams. Tokių dalykų negalima išmesti! Kažkodėl jie mums davė tokį atsietą gero šampano buteliuką: kiek naujų metų buvo nufotografuota! Svečiams tai buvo tikra atrakcija!

Čia yra dekupažo meistriškumo klasė.

Saldainių puokštė

Beje, puokštė gali būti papuošta kaip Kalėdų eglutė arbamedis Pažvelgus meno kūrinio, atrodo, kad jūs negalite padaryti su savo rankas, tačiau jis yra tik būtina susipažinti su gamybos saldainių puokštės, kaip jis tampa jūsų mėgstamiausia pramoga techniką! Tai taip paprasta, kad jūs galite padaryti su vaikais!

Žr magistro klasę.

Mitenki

Neseniai aš nuėjau į audinių parduotuvę ir buvo nustebęs,koks nuostabus vilnos, vilnos, moharo pasirinkimas! Galite nusipirkti audinio matuoklio ir siūti kumštines pirštines visiems savo draugams - toks dalykas bus naudingas šaltuoju žiemą. Tačiau, norint dėvėti kumštines pirštines, o ne gulėti spinte, spalva suderinama su mergaičių drabužių spinta. Siuvuokite tokį šiltą žavesį yra neįtikėtinai paprasta!

Kelio ilgio kojinės

Ar tai ne nuostabus dalykas? Atsižvelgiant į tai, kad golfo žaidėjai, kotitiškai žvelgdami iš batų - sezono tendencija, galite sukurti tokį šlovę. Nėra taisyklių - golfo, dekoro, siūlų ir jūsų vaizduotės!

Virtuvės reikmenys

Jei tikrai norite kažką duoti vien tikNaujieji Metai ar drakonas, duok praktinius dalykus, pavyzdžiui, virtuvės rankšluosčius ar podsleriams. Šie dalykai greitai nepavyksta, ir jų niekada nėra per daug. Padaryti potholders gali būti Kalėdų eglutės, snowmen, drakonai - tai gana paprasta ir įdomus!

Adatos

Tiesą sakant, tai tik saldus dalykasgali būti padaryta savo rankose per trumpą laiką. Tačiau lovos namuose visada pakanka tik vienai. Nors, žinau, mergaitė, kuri tiesiog šlovina šiuos mielas mažas daiktas, ji turi visą adatų rinkinį ir tarp jų yra tikri šedevrai. Vienu žodžiu, jei tarp jūsų pažįstamų yra tokia ekscentriška, meistriškumo klasė, kurioje čia ruošiama adata.

Žvakė

Mirgantis žvakių šviesa yra naujojo magijametai, tokia dovana bus naudojama atostogoms. O atostogų pabaigoje žvakę galima išmesti, pagaminti iš jo žvakes, tarkim, iki Valentino dienos arba iki kovo 8 dienos. Vienu žodžiu, meistras meistriškumo klasę ir suteikiant žvakes, gaisras išvalo namo aurą ir sukuria romantišką atmosferą.

Gėlių sagės arba apvadai

Toks universalus gėlė, kaip paaiškėjo, yra labaitiesiog darykite tai ir pritaikykite ją gana platus. Draugų draugės ir dukterys gali duoti ratlankio geles, o vyresnio amžiaus moterys - sagės. Galite padaryti komplektą - sagės ir apyrankę ant rankos. Be to, tokia gėlė gali papuošti dovanų dėžutę.

Sumanus maišas su Kalėdų slapukais

Tai toks mielas: gražus dėžutė ir protingas Kalėdų slapukas! Kur norėtumėte aplankyti, jums patiks ši dovana, tai yra labai paliesti ženklas dėmesio.

Sapozhok

Mūsų šalyje yra Naujųjų metų dovanos kultūrasapozhkov nėra plačiai paplitęs, bet atrodys, kaip jie juokingi! Tokia dovana gali tapti neatšaukiamu Naujųjų Metų dekoro savybe ir tarnauti savo draugams ilgiau nei vienerius metus. Ir žinote, yra dar vienas šių dovanų pliusas - dovanos dydis yra ribotas, todėl vaikai negali dabar paprašyti Santa nukreipti juos su kupolu ar dviračiu. Tokios super dovanos turėtų būti suteiktos gimtadieniui, o Naujieji Metai yra geri simbolizmui, tradicijai, magijai, todėl dovanos turėtų būti tokios pat.

Meistriškumo klasė boot (+ modelis)

Krepšelis su nuostatomis

Galite atvykti į savo tėvus su tokiu gražiu krepšiu nuostatų.

Subtilus niuansus

Galite suteikti savo draugui savarankiškai paruoštą paketėlį su aromatinėmis žolelėmis ir prieskoniais.

Vaisiai ir gėrimai

Mokytojas iš patronuojančio komiteto gali rinkti vaisių ir gėrimų krepšelį. Tegu geriau mokyk savo vaikus!