Neįprastos užuolaidos su savo rankomis

Kodėl šiandien klausimas vis dar svarbus?Individualus siuvimas, užuolaidų, nes specializuotos parduotuvės tiesiog užverstas visas parinktis gatavų produktų rūšių, nuo įprastinių modelių la "du absoliučiai vienodus stačiakampius" ir pasibaigiantis su sudėtingu "labirintas" audinio. Ir viskas, nes mes, kaip moterys, visadaAš noriu kažką panašaus ... Tokio ... Tai nėra nieko, niekas kitas. Tada mes skubame pirmiausia į audinių sandėlius, o paskui - į artimiausią studiją. Šiandien aš siūlau jums praleisti pastarąjį ir siuvinėti užuolaidas patys. Taigi, kaip išspręsti šią sudėtingą užduotį - siuvinėti kažką didžiojo be specialios praktikos? Pirmiausia turite nuspręsti dėl formos. Ar norite kažko ypatingo? Apsvarstykite keletą būdų, kaip padaryti jūsų užuolaidas neįprastas ...

1.

Nestandartinis montavimas

Netgi patys paprasti ir vienviečiai užuolaidos gali "pradėti žaisti" dėl tam tikro sudėtingo tvirtinimo būdu. Drabužių spintelės? Ir aš nebūčiau dainuoti?

Labai grazus pažiūrėkite į užuolaidas nuo pat pradžiųpati karnizas. Jei reikia, jie gali būti susieti su gražiu lanku arba tiesiog palikti vaizdingai pakabinti po lubomis. Tokiems užuolaidams reikia tik siūti ant viršutinės dalies (krašte, kur užuolaidos bus pritvirtintos prie karnizo) abiejose juostos pusėse (apie 20 cm ilgio). Kai pritvirtinsite savo gaminį, tiesiog juos sulenkite aplink karnizus.

neįprasti nustatymai (1)

neįprasti nustatymai (2)

2.

neįprasta medžiaga

Ar manote, kad tai yra užuolaidų medžiagagali naudoti tik audiniu? Amatininkai įrodė, kad senas staltiesės, sąvaržėlių, sukabinta žinutes, karoliukai ir net ... kiaušinių dėklą, kad bus puikiai net Kamščiai, plastikinių butelių, audiniai servetėlės, šalikus nesvarumo dugnai!

neįprastas modelis

neįprasta medžiaga 9 neįprasta medžiaga (7)

neįprasta medžiaga (4)

neįprasta medžiaga (5)

Padaryti neįprastą virtuvės užuolaidą sunaudojant kiaušinių dėklas, jums reikia norint pradėti, kad suminkštėtų ją vandenyje (kartais net padėklai virti ir šluotelė su maišytuvu, į vienodesnės masės). Tada po kurio laiko, daug išspausti daug, pridėti klijai ir pradėti skulptūrų karoliukai (šis procesas yra labai panašus į modeliavimo molis). Tekstūros šiose karoliukai yra labai originalus ir dažų patenka ant jų savitą, ypač perlas.

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė (2)

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė (4)

Patarimas: norint, kad karoliukai būtų lengviau siūti ant siūlų, juos išimkite tiesiai ant laido arba ilgą adatą, kad viduje jau būtų reikalinga skylė.

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė (6)

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė (10)

Prieš dažydami granules galite apdorotimedžiaga su klijais ar modeliavimo pasta, kad šiek tiek lyginti paviršių. Bet aš norėčiau savo "laukinių" šiurkštumo. Atminkite, kad po masyvo "dėklo" masė tampa netinkama modeliavimui - tai bus sunku, kaip ir plastiko. Todėl pelėsiai iš karto, nedelsiant.

neįprastos medžiagos meistriškumo klasė (11)

3.

Kūrybinis užuolaidų modelis

Kalbant apie modelius, čia turite begalinį laukągalimybės. Jūs galite sugalvoti originalias veisles! Bet jei norite veikti iškart, tada čia yra keletas nuostabių variantų ...

Garlendas

Labai paprastas būdas padaryti originaląužuolaidos. Norėdami tai padaryti, net nereikia naudoti audinio, popieriaus ar kartono yra gerai (žr. Kodėl šis modelis turi tokį pavadinimą?). Iškirpkite tuos pačius ratus iš pasirinktos medžiagos ir pradėkite metodiškai juos klijuoti ant juostos, sriegio ar šiaudų. Vienu metu susimaišykite du ratus (tarpusavyje), kad juosta būtų tarp jų.

Šampanas

Norėdami naudoti šį originalų modelį, jums reikia: įvairių spalvų audinys (pageidautina pastelinis ir monochrominis) ir trafaretas apskritimams (paimkite tik 6-7 cm skersmens stiklą). Taip pat nepamirškite apie audinį, į kurį pajuosite "žiedlapius". Pirmiausia reikia nupjauti daug įvairių spalvų apskritimus, o paskui - siuvinėti kiekvieną atskirai, kuo arčiau vienas kito. Tai paprasta: paimkite vieną ratą, pridėti jį prie keturių ir siūti jį viduryje. Viršutiniai drabuziai "žiedlapių" visiškai ir sumažinti jų skaičių iki užuolaidų apačioje. Pabandykite padaryti perėjimą kuo sklandžiau. Taip, robotas yra sunkus ir užima daug laiko, bet jis atrodo toks įdomus ir labai originalus!

Snapshots

Gera idėja - naudoti kaip seną medžiagąnuotrauka Bet čia yra vienas "bet". Pagal saulės spindulių poveikį nuotraukos gali labai greitai išnykti, todėl pastumkite savo darbą nuo lango. Tegul tokia užuolaidinė tampa uždanga už durų. Pritvirtinkite nuotraukas vieniems su kitais, naudodami spaustukus, sriegius, sruogelius ar klijus.

plisse

Vienas iš elegantiškų užuolaidų modelių, kuriuos aš kada nors matėčiau! Ir čia yra žingsnis po žingsnio pagrindinė meistriškumo klasė ...

Neoby modelis išvyniotas (2)

Neoby modelis išvyniotas (4)

Kruopos

Idėja yra labai panaši į tą, kuri naudojama "girliandoje", bet tik čia buvo lengviau - tiesiog vienos linijos susiuvami daugybė daugelio ratų.

neįprastas puodelio modelis (1)

Karoliukai

Klasika. Niekada neatsiranda nuo mados. Galbūt dėl ​​to, kad tokia užuolaidėlė praleidžia didžiausią šviesą, nes ji atrodo elegantiška ir lengva, aš nežinau. Matai, visi mėgsta kažką kitokio.

juostos

Variacijos karoliukai tema, bet šiuo atveju jie nėra suverti ant siūlų, ir kaspinu.

Pasirinkite, pabandykite kurti!