2014 m. Vasaros madingiausios suknelės ir sarafanai

Artėja vasara - puikus laikassuknelės ir sarafanai, kuriuos, žinoma, noriu nusipirkti ir dėvėti. Ir teisingai, galų gale, šis mūsų drabužių spinta elementas yra romantiškiausias ir tikrai moteriškas. Be to, suknelės vasaros metu - tai labai jaukiai ir stilingai. Kokios tendencijos diktuoja mados? Pažvelkime ir atsižvelgsime į tai.

1.

Plezuotos
suknelės

Suknelės su plytelėmis - tai nuostabiai mielas irmoteriški, jie iš karto paverčia mus princesėmis iš mūsų mėgstamų pasakų. Šį sezoną šie modeliai yra svarbūs maksimalaus ilgio, tačiau, jei norite pabrėžti kojas, tada drąsiai įsigykite ryškią ir vaisingą pintinę mini suknelę.

2.

Suknelės su
Baskų kalba

Baska yra gerai, nes tai leidžia pabrėžtijuosmens, pateikite skaičių tinkamas proporcijas ir sukurkite stilingą ir naujausią vaizdą. Šį sezoną jis puošia ne tik mini ir midi ilgį, kaip įpratę, bet ir elegantišką "maxi", kuris tinka vakarui.

3.

Maxi suknelės

Suknelės ir sarafanai maksimalaus ilgio - nuolatiniaimetų tendencija. Šį sezoną jie tapo dar lengvesni ir plaukioja, nes viena iš populiariausių sezono medžiagų buvo šifonas. Taip pat čia yra svarbių gėlių ir etninių spaudinių - šie modeliai puikiai tinka atpalaiduojant.

4.

Nėriniai

Nėriniai yra viena iš madingiausių medžiagų.kuris reguliariai naudojamas vasarą. Dabar matome, kaip elegantiškas mini, ir ilgas sukneles, nėriniai kartais naudojamas tik kaip į įdėklų formos pagalba, tačiau bet kuriuo atveju, tai atrodo gana gerai.

5.

Motyvai
retro

Taip pat labai svarbios suknelės pagal senovinių dievų dvasiosšią vasarą. Tai stilingi modeliai be rankovių, įrengti ir su sodriomis sijonais, "Marilyn Monroe" stiliaus variantai ir pan. Visi tokie modeliai atrodo labai moteriški, tai yra būtina vasaros sezonui.

Tęsinys kitame puslapyje ...