10 Prancūzijos motinų švietimo taisyklės

Apie šią knygą parašė amerikiečių Pamela Druckerman, kuri augino savo vaikus Prancūzijoje. Ji apibrėžė prancūziškus švietimo metodus, padedančius susidoroti su tėvų košmarais. Tikriausiai visi tėvai nori vaikųtyliai miegojo naktį, elgėsi tinkamai vakarėlyje, nemylė saldumynų prekybos centre ir valgė daržoves su apetitu. Ypač svarbu mokyti vaiką būti nepriklausoma tol, kol mama grįš į darbą. Pasinaudokite Prancūzijos moterų patarimais kelti vaikus.

1. Nėra idealios mamos

Moterys nori neįmanoma: Sėkminga karjera ir ideali motinystė. Jie nuolat dirba dviem pamainomis: darbe ir namuose. Tačiau prancūzų moterys yra įsitikinusios, kad nėra idealių mamų. Jie ramiai suvokia bėdas ir nesiekia idealo. Tai yra pagrindinė Prancūzijos auklėjimo idėja. Ir Prancūzijoje vaikystė nėra suvokiama kaip maratonas, kuris baigiasi universitete. Jie nesudaro greito dalyko: iki šešerių metų vaikai nėra mokomi skaityti ir rašyti. Labiau svarbu įtvirtinti vaiko bendravimą ir išmokyti jį sutelkti dėmesį. Tam nereikia skirti specialaus laiko, pavyzdžiui, po darbo, tačiau jis visą laiką vyksta švietimo procese. Tai yra savikontrolė ir dėmesio koncentracija, kuri padės vaikui įgyti žinių mokykloje, o ne suskaičiuoti įgūdžius nuo šimto iki trejų metų.

2. Moteriai visada turėtų būti savo pačių pajamų šaltinis

Tai yra mūsų įprotis tikėti pasakos, kadSantuoka yra rūpestingos gyvenimo garantija. Svarbiausia yra tuoktis ir leisti vyrui suteikti žmoną ir vaikus. Prancūzijos žmonos yra įsitikinę, kad moteris turi turėti savo pajamų šaltinį. Moterys turėtų turėti profesiją ar darbą, tik tuo atveju, kad galėtų numatyti save ir savo vaiką. Ši pozicija nėra labai romantiška, bet tai labai padeda. Prancūzijos moterys gana greitai pradeda dirbti po gimdymo, kad gautų pajamų šaltinį.

3. Žalingas visą vaiką skirti

Motinos visada padės vaikams su visa, kas jų yrajėgos. Prancūzijos švietimo pagrindas yra svarbi idėja: tėvams taip pat reikia laiko poilsiui. Tai neatsižvelgia į principą "po to, kai darau viską, kas vaikams, ir jei liko laiko ...". Siekiant išlaikyti harmoniją šeimoje, jums reikia skirti laiko sau: hobiai, kalbėtis su draugais, žiūrėdami į filmus, bėgiojimą, bet ką. Prancūzai yra įsitikinę, kad jei visą savo vaiką skirsite, tai gali būti žalingas kūdikiui.

4. Kartais, važiuodamas nuo vaiko, tampate geriausia motina

Kai vaikas pripranta, kad motina visada yra ten,visada vaidina su juo ir kiekvieną sekundę su juo gyvena, jis netaps nepriklausomas. Dar daugiau: jis negali būti jautrus kitų reikmėms, nebus suvokiamas, pastebės kitų problemų. Kartais išvykstant, prancūzų motina padeda vaikui augti, kad jis būtų geras žmogus. Tai nereiškia, kad vieną vaiką išmesti ir pamiršti apie tai, daro savo dalyką. Jūs turite šiek tiek pasitraukti, nes net jei jūs labai myliu ką nors, jūs negalite būti visą laiką. Tai sunku ne tik motinai, bet ir vaikui. Trumpas atskyrimas atneša jūsų santykiams gaivumą, naujus įspūdžius, kuriuos noriu pasidalinti. Motinos ir vaiko santykiai, kaip ir bet kuris kitas, po nedidelio atskyrimo bus stipresni.

5. Pamiršk kaltę

Daugelis motinų jaučiasi kalti anksčiauvaikas grįžti į darbą. Kaltė yra griaunanti emocija, kuri nieko nepakeis, nes ji neleis jums daugiau laiko rūpintis vaiku. Svarbiausia, kad grįžę iš darbo, tikrai atsiliekate. Nesijaudinkite, nesikreipkite į save už tai, su kuo dirbate. Jūs esate ne tik motina. Esate profesionalus, draugas, žmona. Jūs turite būti "čia ir dabar", kai esate su vaiku, o ne galvoti apie kitus dalykus.

Prancūzai kentėja savo vaikams. Manome, kad tai būdingas charakterio bruožas, o prancūzai yra įsitikinę, kad kantrybė gali kilti ir nuo ankstyvo amžiaus. Nepamirškite tolesnio darbo per tą patį sekundę, kai vaikas nori parodyti savo nuotrauką. Paaiškinkite jam, kad esate užsiėmęs svarbiu klausimu ir jis gali šiek tiek palaukti. Pirmiausia jis palauks kelias sekundes, o tada - ir porą minučių. Jis išmokys pailsėti. Tai labai svarbus įgūdis, kuris yra gyvybiškai svarbus augintam vaikui.

6. Negalima tapti "mama-taksi"

Motinos, grįžusios dirbti, pabandykitekompensuoja jų vaikų trūkumą daugybe draugų ratų ir klasių. Prancūzijoje motinos kruopščiai renkasi vystymosi veiklą po mokyklos, kad vaikui ar tėvams nekiltų nepatogumų. Mama gali pristatyti vaikus į skirtingas grupes, o darbas užtikrina vaiko užimtumą ir vystymąsi. Tokioms motinoms priekaištauja prarasti pusiausvyrą, o vaikai neįvertina aukų. Vaikui reikia eiti į piešimo pamokas ar šokius, tačiau palikite jiems laiko žaisti namuose: sunki apkrova gali pakenkti studentui.

7. Tėvų santykiuose yra dalis, kurioje vaikas nedalyvauja

Mamos turi prisiminti, kad jos taip pat yra žmonos ir reikiaraskite laiko būti vieni su tavo mylimuoju. Prancūzai skirti visą savo laiką kūdikiui tik pirmieji šimtas dienų: vaikas gyvena tėvų kambaryje ir net miega savo lovoje. Bet tada vaikas mokomas būti vienas - jo lovelę į kitą kambarį. Vaikai turi išmokti taisykles - nėra įtraukta į tėvų miegamąjį, kur jie nori. Jūsų gyvenime yra aspektas, kai vaikai nedalyvauja.

8. Nepriklausomai nuo to, ar vyras turi dalyvauti vidaus reikaluose ir vaikų priežiūroje

Šiuolaikinės moterys, kurios dirba kiekkiek vyrų praleidžia namų darbus ir augina vaikus - daug daugiau laiko nei vyrai. Dažnai bandymai vilkinti vyrą į namų darbus baigia pyktį ar ginčą. Prancūzijos moterys išmoko su tuo kovoti. Jie su malonumu dalinsis savo pareigomis, tačiau kai jie nesugeba, jie tyliai susitaiko su nelygybe. Prancūzijos moterys suvokia žmones kaip atskiras biologines rūšis, nesugebančias atlikti namų ūkių užduočių, ir nepatinka ginčytis dėl to, nes geri santykiai yra svarbesni. Bet tai nereiškia, kad prancūzai vyrai namuose nieko nedaro. Šeimos įsipareigojimai yra suskirstyti, o kiekvienas atlieka savo verslą, kelio, už kurį žmogus trunka mažiau laiko. Pavyzdžiui, kai žmona ruošia vakarienę, vyras, valgęs, išplauna indus. Bet sugadinti savo nervus, reikalauti daugiau iš vyro, nei jis yra pasirengęs padaryti, nėra verta.

9. Vakare yra suaugusiųjų laikas

Prancūzų tėvai palieka vieną savaitgalįmėnesį sau, organizuojate nedidelį medaus mėnesį - be vaikų, be darbo. Vaikai siunčiami į senelius, o namie paliekami auklės, o jie patys išvyksta į miestą. Jie užmiega, yra rami pusryčiai, vaikščiokite ir atsipalaiduokite. Ir nesijaudinkite, kad jie paliko vaikus. Toks poilsis yra natūralus, kai myliu tėvus.

Kitose dienose vaikai siunčiami miegoti vienojetaip pat laikas. Po pasakos ar lopšių vaikas eina miegoti. Vakarinis laikas suaugusiems, be vaikų, nėra privilegija, o pagrindinis žmogaus poreikis ir harmonijos pagrindas šeimoje. Prancūzai yra tikri, kad laimingas vaikas auga tik laimingoje šeimoje.

10. Tavo bosas

Ši taisyklė gali būti sunkiausiaPrancūzijos švietimo sistema. Tėvams sunku suprasti, kad jie yra pagrindiniai, ir jie priima tik sprendimus. Atsižvelkite į vaikų norus ir klausykite jų nuomonės, bet priimkite sprendimus savo paties ir neleiskite manipuliuoti savimi. Kad tai pasiektumėte, kiekvieną dieną turite kovoti su kaprizėmis ir nepaklusnumu, bet tai verta: vaikai vystosi geriau ir jaučiasi ramus, žinodami, kad viską kontroliuojate. Išmokite pasitikėti ir ramiai pasakyti "ne" ir laikykis savo žodžio. Ir tada jūs pajusite pagrindinį dalyką šeimoje.