Įkvėpimas ant ratų. Antroji senų dviračių gyvenimo dalis

Galbūt geriausias antrojo amžiaus gyvenimasdviratis bus dar vienas, linksmas ir linksmas, geležies arklys. Tačiau kai kurie iš tų, kurie tarnavo savo laiku, dviračių dalys galbūt gali būti naudingos kažkur naudingos ir įdomios. Mes turime 15 fantastiškų idėjų, kurios nereikalingoms dviračių dalims suteikia naują originalų gyvenimą.
1. Naujai sukurta grandinėlė
"Designers Ivy Em Upcycle Workshop" rasitetie ekscentrikai, kurie mato visiškai naujus dalykus įprastuose objektuose, ir yra dvigubai malonu, kad šie dalykai yra visiškai funkcionalūs ir perspektyvūs. Kas galvoja, kad galima pagaminti alaus daryklą iš dviračių grandinės? Tačiau, tačiau grandinė yra puiki kūrybiškumo medžiaga, įsitikinkite savimi.
2. Statulėlės ir skulptūros iš detalių
Sukurti neįprastą skulptūrą iš nereikalingosgeležis - ar tai ne iššūkis jūsų kūrybinei kilmei? Nuostabu, kokie nuostabūs meno objektai gali atsirasti, jei kapitonas tai daro. O jei grandinės krokodilų ir motociklo misija yra grynai dekoratyvi, skorpionas aprūpintas visiškai funkcinėmis spaustukais ir gali būti naudojamas kaip nuotraukų rėmelis arba verslo laikraščių, vizitinių kortelių, priminimų ir tt turėtojas.
3. Žvakidės iš grandinių
Tegul šie žvakidės atrodo mažiau romantiškas,o ne jų trapūs stiklo ir porcelianiniai pusbroliai, bet jei jūs abu - pasivaikščioti dviratininkai, kurie tik grįžo iš kito dviračio važiavimo, ar jums gali būti kažkas geriau nei jūsų mėgstamiausių geležinių arklių detalės. Tokie jaukūs žvakidžiai, pagaminti iš meilės, bus dažomi žavingais atspalviais ne viename iš jūsų bendro vakaro.
4. Nuotraukų rėmas iš dviračių grandinės
Puiki idėja dėl jauno baikerio kambario dekoro -nuotrauka dviračių grandinėje, skirta pirmojo dviračio važiavimo atmintyje arba pirmojo išvykimo ant naujo dviračio metu. Taip, ar nėra tinkamų atvejų? Puikus, dviračių entuziastas gali papuošti savo kambarį stiliaus dviračių garažas su maža žvilgsnio.
5. Diržo sagtis
Kai dviratis yra ne tik hobis, bet atokio elemento kaip ši diržo sagtis negali būti papildoma detalė baikerio įvaizdyje. Ar negerai, kad toks išskirtinis dalykas, kurį padarys pats, papasakos apie jūsų kapitono entuziazmą ir papildys jo originalų vaizdą.
6. Dviračių dalių krepšys
Tokioje dėžutėje jūs neturėtumėte laikytijuvelyriniai dirbiniai ar kosmetika, iš savo venų kelių, vyriškumas, tikslingumas. Galbūt tai puikus dėžutė vyrų paslapčių saugojimui. Ką tu galvoji
7. Šviestuvas iš dviračių grandinės
Dizainerė Carolina Fontoura (Carolina Fontoura)sukūrė unikalų meno projektą sunkios ir sudėtingos, bet vis tiek rafinuotą liustra iš dviračių grandinių. Tačiau tai didžiulis sietynas bijo naudoti kitiems tikslams, nes multikilogram vieneto, žlugo žemyn, ne tik mums, kad daug triukšmo, tačiau ji gali pralaužti aukšte.
8. Žiūrėkite iš dviračių dalių
Manote, kad pakeitimai gali būti naudingi tikdviračių grandinės? Tai veltui - bet kokia informacija gali būti pertvarkyta dėl kažkokio funkcinio ir originalaus, pavyzdžiui, laikrodžių. Mes jau pradėjome dekoruoti jauno baikerio kambarį su dviračio dekoru, kodėl gi ne įdėti laikrodį ten, ypač todėl, kad jūs galite juos praktiškai iš bet kurios velodetalio išmesti savo rankomis!
11
9. Lemputė iš senojo dviračio
Sąžiningai noriu pašalinti šias lemputes irįdėti The Iron Horse ant ratų, bet galbūt jie turi du, vienas labai senas, gerai, tai šviesos-muzikos idėja - kaip tik jums.
10. Šviestuvas iš dviračio rato
Ir čia yra lengvesnė dviračio versija, ir atrodo, kad ją lengviau gaminti. Toks dekoratyvinis pakabukas prie vandens jėgos lubų sukuria net pradedantiesiems.
11. Dviračio apvadas
Tiesą sakant, taip pat galite padarytiVisiškai bet kokia naktinė staliukas ir netgi dekoratyvus baro stalas, kodėl gi ne, jei turite keletą senų dviračių, kurie nebepriims jūsų dviračiu.
12. Baldai iš dviračių
Amerikos kompanijos "Bike Furniture" dizaineriaiDizainas, matyt labai mėgsta dviračius, kurie gali būti vertinamas dėl savo kūrybos. Nuo 1990 bendrovė yra tai, kad daro originalūs baldai dviračių dalių, beje, verslo vyksta gana gerai. Bendrovės steigėjas ir vyriausiasis autorius darbų Endi Gregg (Andy Gregg) pasirinko kaip pagrindinę profilio į stalai ir kėdės dviračio ratų kūrimą. Nors įmonė įsikūrusi iš Marquette, Mičiganas miestą, pardavimai visame pasaulyje.
13. Sodo dekoras
Yra laimingi žmonės, kurie turi absoliučiaiunikalūs dviračių egzemplioriai - jų senovės modeliai. Panašūs modeliai sodo ar lauko apdailoje atrodo neįtikėtinai vaizdingi. Tačiau šiuolaikiniai pavyzdžiai taip pat yra tinkami šiems tikslams. Aš jau įsivaizdavau, kaip aš papuošu gėlių krepšeliais mano seną, malonų "Mokyklą".
14. Apdaila iš dviračių rėmų
Pasirodo, kad galite keisti dviračių rėmus. Taigi, Ithacoje, Niujorko valstijoje, dviračių remonto dirbtuvės turėtojai padarė tvorą, sudarytą iš senų dviračių rėmų.
15. Sienų dekoras
Na, Atlanbergo dviračių parduotuvės savininkas(Altlandsbergas), Vokietija, Peteris Horstmannas, dekoruotas senais modeliais, kuriuos jis sukaupė apie 40 dalių, jo parduotuvės siena. Lankytojai jaustųsi tokia idėja, kad, perkant naujus dviračius, jie pradėjo palikti savo senus geležinius draugus, kad papuoštų parduotuvės sieną. Šiuo metu dviračių priekyje yra dviračių parduotuvės priekinės sienos.
16. Dviračiai dailėje
Tai, žinoma, nėra iš senų dviračių, betelegantiški geležinių arklių brėžiniai ir toliau įkvepia menininkus ir dizainerius. Jūs matote Kinijos menininko Ai Weiwei (Ai Weiwei), kuris vadinamas "Dviračiai amžinai". Pagal autoriaus ketinimą šis darbas turėtų simbolizuoti Kinijos socialinio kraštovaizdžio judėjimo beprotiškumą ir transformaciją.