5 Priežastys, dėl kurių dažnai jaučiate pavargę

"Nedosyp" nėra vienintelis įprotis, verdamas jus jausti pavargę ir sulaužyti. Yra daugybė kasdieninių, įprastų kasdienio gyvenimo įpročių, užtatančių jūsų jėgą. Mes patariame susipažinti su jais mūsų straipsnyje ir ištrinti, kad jaustis švieži ir energingi.

1. Jūs geriate šiek tiek vandens. Mes visi žinome, kad vanduo jums reikia gerti kiekvieną dieną, o paskirtų sumų. Vienas stiklas neužpildys vandens balanso. Jaučiasi net 2% vandens organizme trūkumas. Dehidratacija padeda sutirštėti kraują. Nuo to, jūsų širdis neveikia taip efektyviai, kaip galėtų. Taigi deguonies tiekimas raumenims. Mitybos specialistai teigia, kad įvertinti optimalų vandens kiekį gerti per dieną, gali būti labai paprasta formulė - padalinti savo svorį kilogramais per 30. Taigi jūs suprantate, ką jūsų individualus dienos norma vandens suvartojimas.

2. Tu esi perfekcionistas. Žinoma, tai atsitiko. Ir iš to tikrai verta atsikratyti. Iš pradžių atrodo, kad tobulybėje nėra nieko baisaus. Bet tada jis neigiamai veikia jūsų sveikatą, kai pradedate dirbti per daug, kad galėtumėte kuo aukščiau dirbti. Tačiau atminkite, kad šiame ritme jūsų kūnas yra labai greitai nusidėvėjęs. Nerealizuoti nerealu tikslų, kurių pasiekti labai sunku. Taigi jūs visada turėsite nepasitenkinimo savimi priežastis. Būkite realesnė, suteikite sau laiko atsipalaiduoti.

3. Jūs praleidote pusryčius. Niekas nėra paslaptis, kad pusryčiai yra svarbiausias maistas. Iš jo jūs gaunate energiją, kurią turite pakankamai produktyviam veikimui prieš pietus! Dovanokite degalus maisto forma, kad patektumėte į savo kūną ryte, kad galėtumėte jausti energiją. Jei praleidote pusryčius, tai yra sunku mieguistumas, sulėtėjęs metabolizmas. Valgykite sveiką maistą ryte: kuri apima kruopos, liesos baltymų arba fizinio sveiką riebalų. Pavyzdžiui, kiaušiniai, grūdai, vaisiai, jogurtas, pieno produktai.

4. Jums sunku pasakyti "Ne". Kartais mes taip bijome pasipiktinti kitus žmones, kad sutinkame su jų prašymais, pasiūlymais, pakenkdami save ir mūsų sveikatą. Be to, jūs taip pat norėtumėte patinka kitiems, kurie apriboja pasipiktinimą ir pyktį sau. Tai dar labiau apsunkina padėtį. Tačiau žinau, kad jei jūsų viršininkas prašo jus eiti dirbti atostogų metu, kuris nėra jūsų sutartyje, jūs turite teisę pasakyti "ne" jam. Jei kolega prašo jį pakeisti, o jūs jau turite planus, neturėtumėte jų sunaikinti, o tada sėdėti darbe ir susirgti, nes jie nėra pakankamai stiprūs ir pasiryžę atsisakyti. Psichologai pataria treniruotis, kad garsiai pasakytų "Ne". Pavyzdžiui, namuose, skalbdami indus ar dirbdami automobiliu. Šis metodas padės palengvinti atsisakymo procesą kitiems žmonėms.

5. Savaitgaliais jūs einate miegoti labai vėlai. Šalis ar draugystė su draugais iki vėlai naktį šeštadienį ir tada, kai atsitraukia iki sekmadienio pietų, lemia tai, kad pirmadienio ryte jums neįtikėtinai sunku išeiti iš lovos. Bet tai nėra priežastis atsisakyti gėjų laiko. Kitą dieną jūs turėtumėte pažadinti įprastą laiką sau, ryte, anksti. Vietoj miego prieš pietus. Tai yra daug efektyvesnė dienos metu, nei pabusti šiuo metu.