Labiausiai neįprasti 2014 metų vasaros priedai

Drabužiai - tai ne tik gero stiliaus svarba. Svarbų vaidmenį atlieka papildymai, užpildantys įvaizdį ir suteikiantys jam individualumą ir unikalumą. Šiandien mados industrijos ekspertai mums siūlo platų visų rūšių informaciją, kuri atrodo labai, labai neįprasta.

1. Trimačiai karoliai

Jie yra madingi ne pirmasis sezonas, tačiau vis dėlto jų pozicijos nepasiduoda. Šiandien jie papildyti špagomis, mediniais įdėklais, didžiuliais akmenimis ir kitais garsiais ir ryškiais daiktais.

2. Masyvi apyrankės

Kalbant apie apyrankes, tada čia dydisprasme. Atkreipkite dėmesį į etninio stiliaus variantus, pagamintus iš medžio, taip pat į ateistines netipiškų formų apyrankes. Kuo daugiau įdėkite apyrankes, tuo geriau. Bet šiuo atveju geriau naudoti kitus priedus ne mažiau kaip.

3. Sagės

Daugelį madingų šio sezono vaizdų puošia sagės. Ypač svarbios alternatyvos vabzdžių pavidalu: laumžirgis, pavyzdžiui, ar drugeliai. Taip pat puikiai atrodys vintage stiliaus modeliai.

4. Juokingi žiedai

Žiedai seniai nustojo būti įprasti žiedai - dabar jie gali būti ... bet kokio pavidalo. Taškai, ūsai, žvėrys arba tvirtas žiedas visais pirštais - tai yra labai didelis pasirinkimas.

5. Nekvalifikuoti sankabos

Būtinas vakaro išvykų požymis šviesoje -tai yra sankaba. Šiandien dizaineriai mums suteikia drąsių ir ryškių variantų, kurie akimirksniu tampa vaizdo ryškumu. Parrot, lūpų, ventiliatorius, Rubiko kubas - viskas, kad jis atrodytų įdomus.

Tęsinys kitame puslapyje ...